ВЕТЕРАНИ ПЕРЕЙМАЮТЬ ДОСВІД НАЙВПЛИВОВІШОЇ БІЗНЕС-СПІЛЬНОТИ
21 листопада пройшов перший івент з циклу постійних заходів, які заплановані власниками успішних ветеранських бізнесів, серед яких є доволі великі фінансові сервіси та фонди, виробництва, національні ресторанні мережі, та IT компанії. Крім того, все, що відбувалося проходило за участі Фонду "Повернись живим, СУВІАТО (Спілка учасників, ветеранів та інвалідів АТО) та за інформаційної підтримки Міністерства ветеранів. Організатором семінару був теж ветеранський бізнес – інвестиційний фонд "Фінстрім"
Оксана Коляда (екс-міністр Мінвету) , розповіла про створення центру підтримки ветеранського підприємництва за участі міжнародних інституцій, в т.ч. Держдепу США, який опікується справами ветеранів, тому, що знає на справі, що таке проблематика ветеранського питання.
На заході був дрес-код smart-casual, всі ветерани, навіть на вигляд були, як еліта українського бізнесу, не кажучи вже про те, які ідеї та смисли були обговорені під час жвавої дискусії.
Дуже знаково, про що в першу чергу дізналися ветерани. Особливо важливо, від кого дізналися. На першій лекції ми мали честь слухати спікера Сергія Гайдайчука, президента CEO Club Ukraine. Що об'єднує найбільшу кількість середніх та великих бізнесменів в Україні. І мова йшла про найголовніше в питанні нетвовкінгу. Про налагодження зв'язків на високих підприємницьких, політичних та міжнародних рівнях. Сказати, що ветеранам було цікаво – не сказати нічого. І висновки були відповідні. Наприклад: "Навіщо спілкуватися з "зрадогонами" та тими, хто чекає на манну від уряду, якщо краще об'єднатися із трьома-чотирма толковими хлопцями-дівчатами та зробити круту справу". Знання та методики побудови міцних впливових зв'язків надихнули учасників на створення структури на кшталт ветеранського бізнес-клубу, куди будуть хотіти потрапити інші ветерани-підприємці та для цього потрібно буде відповідати певним критеріям. Тож, ідея створення ветеранського ділового комьюніті, як-то кажуть, "зайшла", і дуже скоро ветерани почнуть об'єднуватись для захисту спільних інтересів, досягненню високих результатів та, беззаперечно, для володіння більшими долями ринку в своїх галузях. Що зробить їх компанії інвестиційно-привабливими та потужними гравцями на економічному полі України.
Але це ще не все. Було відпрацьовано модель створення ветеранського бізнес-кластеру. Навіть з'ясовано, що MVP такого кластеру вже існує і його розквіт питання часу. Тому, наразі, питання про застосування правильних способів побудови потужного кластеру, знання з чого і отримали ветерани на цьому практичному семінарі. І, будьте певні, завдяки знанням, отриманим на війні, бойовим навичкам, витривалості та стресостійкості ветерани його дуже скоро побудують.
Також учасники з'ясували одну шикарну річ. Ось, яким чином. Як відомо серед акціонерів фонду "Фінстрім" є багато учасників війни з Росією. Хто отримав компенсації та розмістив тимчасово вільні кошти в акції нашого фонду, хто заробив, хто ще якось. Так от. Ці красиві білі кошти, красиво по білому, зі сплатою всіх податків (з користю для країни) зайшли у фонд, ветерани стали акціонерами, отримують красиві білі дивіденди, з яких сплачують ВСІ податки за пільговою ставкою. А ветеранський фонд (бо КІФ "Фінстрім" ветеранський бізнес) інвестує ці кошти у, знову ж таки ветеранські бізнеси. УВАГА! ВЕТЕРАНИ АКЦІОНЕРИ ВЕТЕРАНСЬКОГО ФОНДУ, ЯКИЙ ІНВЕСТУЄ В УСПІШНІ ВЕТЕРАНСЬКІ БІЗНЕСИ, ЯКІ ГЕНЕРУЮТЬ ВЕТЕРАНАМ-АКЦІОНЕРАМ КРУТИЙ ДОХІД! Наш захід проходить в клубному домі найвпливовішої бізнес-спільноти, ми маємо честь слухати президента цього клуба, який для нас ментор! І ми не в непраному пікселі просимо про грант, а самі можемо фінансувати свої проекти і ВСІ заробляти на цьому! Все! Цикл замкнувся! Учасникам бойових дій ні від кого, нічого не потрібно! Просто не заважайте! І, так, визнайте, що це потрібно для країни! Наш зірковий ветеранський десант бізнесменів із навичками ведення боїв.
Якщо еліта – це ті, хто готові брати на себе відповідальність за долю суспільства то ми вже її взяли і, слава Богу, несем. Разом із зброєю, яку взяли до рук, захищаючи це саме суспільство, Батьківщину, рідне місто, село, сім'ю, маму.
А, хто, крім нас так ризикував заради цілістності країни? ТОму, коли мене питають: "Сергій Станіславович, а що ж ми робитимемо далі?", в мене відповідь є: ну, ризикнемо, ще раз, задля економічної цілістності та відвоюємо благополуччя нації. По справжньому. І МИ ВЖЕ ПОЧАЛИ!