Андрій Пишний Голова правління АТ "Ощадбанк"

Моя картка змінює країну

04 листопада 2015, 19:18

Розумію, що з позитивним порядком денним зараз тяжко. Але попри все, кожен має робити свою роботу. Ми робимо свою. І тепер у кожному відділенні Ощадбанку на вас чекає ціла лінійка нових карток. І це не шматок пластику. Вони унікальні і за формою, і за змістом.

За формою, дизайном – на них передано зображення через призму калейдоскопу.

Чому? По-перше, це гарно. По-друге, калейдоскоп – символ змін. По-третє, ми з вами самі і наше життя – це по суті живий калейдоскоп, який ми прокручуємо щодня.

Калейдоскоп людей, вражень, емоцій, почуттів, думок та ідей, нових знайомств, книжок, історій, сходів та заходів сонця, усмішок близьких і зовсім незнайомих людей...

Обрали цю філософію, бо вона світла, позитивна та життєстверджуюча. А цього, на нашу думку, найбільше бракує зараз.

Калейдоскоп навіює дитячі спогади. Він містить у собі якусь таємницю гри світла, наче сміху сонця, який розливається щоразу у нові візерунки, навіть тоді коли зовсім не сонячно.

Це тішить око й серце, дає неповторне сприйняття довкілля і довколишніх.

Прогляньте цей ролик і самі переконайтеся.Наша флагманська пропозиція – Моя картка. Дизайн – вишиванка в калейдоскопі.P.S. Безкоштовно оформлюється на місці. Як кажуть, не відходячи від каси. Перевіряв особисто. Разом з провідними економічними журналістами. Сьогодні у FEDORIV Hub. Оформлення займає до 20 хвилин.Картка повнофункціональна. З нею ви можете здійснювати транзакції в національній та іноземній валютах. Через web- і mobile-банкінги, термінали самообслуговування.

Не відвідувати банківське відділення й не стояти у чергах, щоб сплатити, наприклад, комунальні послуги, а робити це з власної долоні через мобільний телефон, інший гаджет чи комп'ютер.

Робити 24 години на добу. 7 днів на тиждень. Через систему Ощад 24/7. Її можливості ми також паралельно розширюємо та вдосконалюємо.

Моя картка, як і будь-яка інша з нових карток Ощаду, дає можливість доступу до Bank ID. Тобто до адміністративних послуг держави. Наразі це земельний кадастр. Невдовзі будуть інші.

З повним переліком нового карткового продукту ви можете ознайомитися у відділеннях та на сайті банку.

P.P.S. Від себе додам. За 10 місяців Ощад став першим за динамікою приросту активних платіжних карток +500 тисяч, торгового еквайрингу до 16,7 тисяч POS-терміналів, в 2,5 рази виросла кількість клієнтів дистанційних каналів обслуговування Ощад 24/7 – до 560 тисяч (щомісяця підключається 21 тисяча нових клієнтів). Ми впевнено посідаємо тепер друге місце на ринку за електронною комерцією. Але наше завдання стати першими. І цифрові, сучасні банківські сервіси – головний маркер сучасного банку. Для державного ощадного банку, який не реформувався чверть століття вимоги, так само це вимога номер один.

Тому вже за 60 днів запроваджуємо платежі на вільні реквізити, а за 151 день онлайн-депозити. Через 160 днів ви не впізнаєте наш оновлений mobile-банкінг.

Моя картка – це вхід, ключ, квиток у майбутнє. Ваше, банку та країни.

powered by lun.ua
Коментарі — 52
Андрей Кононенко _ 05.11.2015 08:54
IP: 188.163.73.---
Bogdan Hnatkivskyi:
(виявляється є поняття різних обласних управлінь банку... в унітарній державі
Да, ощадбанк работает как-будто в каменном веке. Когда вы переводите деньги со счета на счет в другой области, они отправляют ваши деньги в мешке на лошадях из одного управления в другое. И пока лошадиная повозка с курьером не доедет, в другом управлении ничего не будут знать о ваших деньгах и счетах. Поэтому вы не можете видеть свои счета из другой области.
Шамиль Абдулахман _ 05.11.2015 07:31
IP: 93.188.35.---
coldman22:
Вже заїпали всіх своїм показним патріотизмом. З такими цинічними хабарниками та злодюгами, що прикриваються нац.символами, вже аж ригати хочеться від вишиванки.
А по моєму пишний в більш дорогому вбранні ніж вишиванка...
Шамиль Абдулахман _ 05.11.2015 07:27
IP: 93.188.35.---
Тільки круглий дурень може тримати збереження в українських грошах і в українських банках!!!!!... Лише поточні платежі можна проводити через них, та тримати незначні суми для цих платежів... Хоча дурнів в україні є! Їх можна бачити під нбу як вкладників чергового лопнувшого банку... Та і обрані президенти та народні депутати свідчать про високу ідіотизацію україни! Так що: вперед за картками ощадбанку!!!!... Але я особисто користуюсь приватом, там все працює дуже добре...
Bogdan Hnatkivskyi _ 04.11.2015 23:51
IP: 93.180.233.---
Я військовослужбовець (мобілізований офіцер). В навч.центрі в Києві оформили картку від Ощаду. Коли прибули в бригаду, а це ін. область, за день до відправлення в ато, ми відкривали вже нові картки, бо на існуючі нам не могли нараховувати виплати (виявляється є поняття різних обласних управлінь банку... в унітарній державі...). Коли підключив інтернет-банкінг, то виявилося, що я можу бачити лише один картковий рахунок, свої рахунки відкриті в Києві і у Львові (звідки у мене зарплатна картка я не бачу...) Чомусь в інших банках на залишки на рахунках нараховуються відсотки, а в спеціально нав"язаному Ощаді тільки дирка від бублика... Мені все одно, яка зарплата в пана Пишного, але я не бачу сенсу тримати гроші в цьому банку, платити там комунальні чи користувватися таким дорогим інтернет-банкінгом. І всі скарги тут не від ботів, а від незадоволених клієнтів. Робіть щось з цим. Або ви створите банк для клієнта, або не нав"язуйтеся мені...
Пилип Барвінко _ 04.11.2015 23:11
IP: 37.203.9.---
Погана робота ощадбанку може бути зумовлена ще й самою гонтарихою а не А. Пишним наприклад. Щоб грошові потоки направляти в банк порошенка, або в банки його друзів. Тому вони ощадбанк хєрять а з ним і послуги для населення. банк порошенка збагатився порівняно із іншими на 20 %. Всі банкрутіють потроху а це бізнесюк (порошенко) як сміття повсюди лізе.
Пилип Барвінко _ 04.11.2015 23:07
IP: 37.203.9.---
Пишний, совість май. Що ти тими картками тицькаєш? Ти коли людям компи поставиш в касах ощадбанку, щоб вони працювали? Там що по відділенням ощадбанку якісь колимаги стоять? Весь час щось висне? Тупі дівки щось там тиснуть тиснуть і повітора часа одну бабцю обслуговують. Пишний, чому потрібно пів дня витратити, щоб сплатит комуналку. Нахєра мені твоя картка. я хочу державі сплатити комуналку за послуги, а не ходити і шукати де працює комп у відділені Ощадбанку. Іще Пишний, куди ти там із бригадою товаришів їздив за 400 тис. гривень?Пишний? Я добре пам"ятаю, що беркут тобі голову проломив. але й мене добре змолотило не менше чим тебе. Тому я хочу послугу від ощад банку таку яка мені облегче життя. Розумієш?
coldman22 _ 04.11.2015 22:58
IP: 37.52.7.---
Вже заїпали всіх своїм показним патріотизмом. З такими цинічними хабарниками та злодюгами, що прикриваються нац.символами, вже аж ригати хочеться від вишиванки.
Irina Haidukova _ 04.11.2015 22:45
IP: 212.90.61.---
шкода, що у кожному відділені ощадбанку на нас не чекають сучасні не поламані банкомати
Андрей Кононенко _ 04.11.2015 22:05
IP: 188.163.73.---
-Vesna-:
Чому Пишний досі не в СІЗО?
Хороший вопрос.
Коваленко Егор _ 04.11.2015 21:32
IP: 37.229.155.---
Молодцы! Боты зрадафилы и тролли всёпрапалы беснуются от злости!
Military _ 04.11.2015 21:32
IP: 109.251.134.---
платіж до бюджетної установи тягне за обслуговування по 5 грн?!
чотири сплати держмита по 0,85грн обійшлися додатково в ще 20грн – при цьому хоча б бланк з пропечатаними реквізитами отримувача давали, ан-ні – заповнювати треба самому...
що входить в те обслуговування, що оцінено в 5грн. за кожну платіжку?
мо пан Пишний скаже?
Виктор Тарасов _ 04.11.2015 21:21
IP: 46.175.73.---
Йшов другий тиждень "рішучих реформ"...
Hrytsko _ 04.11.2015 21:01
IP: 212.3.106.---
Пане Пишний, нові картки це добре. А як щодо організації роботи відділень вашого банку? Місто Новомосковськ. Постійні черги по 10-20 людей. Співробітники банку мало не позіхають, ледь ворушаться. На те, щоб замінити пенсійну картку, в якої закінчився термін дії, витратили півтори години. Та й то, дружині поміняли, а мені ні, бо прізвище, бач, починається з далекої літери, ще нема моєї картки. Якби дозволили переселенцям відкривати пенсійний рахунок де-інде, видів би я ваш банк в труні в білих капцях.
Владимир Антипов _ 04.11.2015 20:58
IP: 104.197.201.---
Картка карткою, але послуги послуги Ошадбанку, це інше. У травні цьго року закінчився річний строк пенсійної картки. Треба було мені дзвонити на гарячу лінію, бо місцеве відділення банку самостійно не замовляє нову картку для мене. Знімав 2000 грн. у касі (більш не можна за один день) по заяві. Взяли ще комісію за це. десь 15 грн. Це нормально? раніше комісію не брали. Надійшла через місць нова картка, вона має той же номер та той же пін-код, строк дії теж на ОДИН рік!!! Навіщо цей балаган? Що не можна зробити на 5 років строк дії такої картки? Мабуть не можна, бо комісйні треба якось заробляти. А здирницькі розцінки на Ощад 24, то взагалі жах. Плачу налом за комунальні, бо так значно дешевше.
-Vesna- _ 04.11.2015 20:51
IP: 93.72.141.---
Чому Пишний досі не в СІЗО?
generator_ _ 04.11.2015 20:46
IP: 92.60.178.---
Картка то карткою... Цієї суботи прийшов до ощадбанку отримати певні послуги – переказ коштів за приватизаційним платіжним дорученням (перед тим подивився в Інтернеті, що відділення працює в суботу, в будні дні нема можливості відвідати відділення). У відділенні з гарним ремонтом і купою вікон все чудово, два віконця працюють, черг немає. Підійшов до віконця, даю документи. У відповідь – ці операції проводить інше віконце, яке працює з понеділка по п'ятницю з 9 до 16.30. Облом, факт роботи відділення зовсім не означає, що отримаєш послугу. Така послуга специфічна, що треба аж спеціальну тьотю, а ті що є присутні – сидять позіхають без клієнтів і нічим допомогти не збираються. Подзвонив на гарячу лінію, запитав в яких ще відділеннях можна отримати послугу. Назвали адресу. Телефоную в назване відділення, за 30 хв. до кінця робочого дня – нікого. Наступного дня додзвонився. 5 хвилин чекав, сказали – подзвоніть пізніше, у мене тут люди. Пізніше дзвонив раз 10. – не відповідають ((Совок ((((
Fsh Fsh _ 04.11.2015 20:43
IP: 194.44.107.---
Вова Патт:

Ну і насмішив усіх ваван пат- пукінський. Пед____іла, всі тебе знають як облупленого, ти с_раний яхрейтор хвеесбе. І тому коротоко пішов на..., папєй стєкламоя
Владимир Беспалов _ 04.11.2015 20:32
IP: 176.36.100.---
Сергей Бочкарев:
А можна замість цього трохи детальніше, як змінює країну (чи ваш особистий статок) переказ 40 млн дол із порушенням всіх норм валютного контролю?
Присоединяюсь, очень интересно.

А картка может быть интересна только бабушкам – с плане работы с карточками и онлайн-банкинг Беня всех опередил.
И хотя Приват-24 далеко не идеален, но остальные вообще на 10 лет отстпли даже от него.
Хотя нормального банка у нас пока нет ни одного.
steev _ 04.11.2015 20:29
IP: 95.133.70.---
Коментар видалено автором блогу
Olexiij Babenko _ 04.11.2015 20:28
IP: 37.55.81.---
Браво.
PS
(А заодно і Приват з цього ринку посунете;))
Сергей Бочкарев _ 04.11.2015 20:20
IP: 109.95.50.---
А можна замість цього трохи детальніше, як змінює країну (чи ваш особистий статок) переказ 40 млн дол із порушенням всіх норм валютного контролю?
Sapphir _ 04.11.2015 20:17
IP: 46.201.45.---
Чергова реформа, яку так чекає народ. Це перемога!!!
Юрій Пасічник _ 04.11.2015 20:12
IP: 146.148.48.---
ви хизуєтесь приростом +500 тисяч. примусово переводили з інших банків зарплатників. з вашою карткою я можу зняти за одну транзакцію в банкоматі інших банків тільки 200 грн- це нормально? син студент зняв з стипендіальної картки в банкоматі іншого банку 50 грн,зняло біля 7 грн коміссії – це теж нормально? ви забули,що потрібно мати розгалужену мережу банкоматів. беріть приклад з привата чи аваля.
Иван Гелан _ 04.11.2015 19:51
IP: 213.110.136.---
ЗП у пана Пишного, та його заступників, щось близько 200 тис грн на місяць, але це не завадило команді менеджерів збиткового банку злітати в Польщу на футбол за державний кошт. Цікаво було б почитати про цю історію, І про совість і про 40 мл українофобів на Панаму...
Олег Флорескул _ 04.11.2015 19:48
IP: 46.203.241.---
А 40 мільйонів Авакову ти не запримітив?
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter