Дмитро Разумков Український державний діяч, політик.

Маленькі виборці

15 жовтня 2019, 08:03

Політики мають більше прислухатися до дітей. Сьогоднішні школярі можуть навчити нас, як не проспати майбутнє.

Скасувати домашні завдання. Закінчити війну. Поставити поліцію на тротуари, бо зараз не дуже безпечно. Подовжити канікули ще на місяць. Заборонити цигарки. Скасувати корупцію. Зробити гарні дороги. Щоб у школі був інтернет й інтерактивні дошки.

Такі побажання я незабаром передам депутатам Верховної Ради від київських школярів, які нещодавно приходили на екскурсію до парламенту. Вони написали їх кольоровими фломастерами на паперових долонях. Ці долоньки для мене не менш цінні, ніж будь-який державний документ із підписами та печатками.

Місяць тому я писав про свої перші враження від роботи Головою Верховної Ради. Я підкреслював, що головна хвороба українських політиків – втрата зв'язку з реальністю. Спілкування з дітьми – дуже дієві ліки від цієї хвороби.

А ще це іспит на щирість. Діти як ніхто відчувають фальш, сканують тебе, як на комп'ютерній томографії. Тому я чесно сказав маленьким гостям, що депутати "Слуги Народу" зараз іноді схожі на школярів. Ми – нові люди у владі, а тому нам постійно треба вчитися. І в нас дуже суворі вчителі.

Я не казав, що моя робота найважча в світі – є набагато складніші професії. Чесно відповів, що швидко зробити ремонт в усіх українських школах неможливо. Що головний предмет, якому треба навчатися – не математика чи фізика, а вміння бути людиною. Це нелегко, адже його немає у шкільній програмі.

Коли маленькі гості парламенту підписували "долоньки" для депутатів, вони вписали туди не лише вимоги, а й щирі побажання. "Гарної вам роботи!" "Я бажаю, щоб у вас були великі успіхи у різних галузях". Або просто: "Ви прикольні", і поруч намальоване сердечко. Бути ввічливими, посміхатися, не тільки вимагати, а й давати – цьому теж варто повчитися у дітей.А оце побажання мені особливо сподобалося: "Щоб робота приносила лише задоволення". Його я вже перевиконав – такого драйву, як зараз, я ще не отримував від жодної роботи. Ми обов'язково виконаємо й інші побажання школярів. Бо ми не лише прикольні, а й відповідальні. Ось тільки подовження канікул не обіцяю – принаймні, депутатам у найближчі роки воно точно не світить.

powered by lun.ua
Коментарі — 8
Olexiij Babenko _ 15.10.2019 21:54
IP: 35.235.227.---
Піарчик на маленьких? Це чесно? Давай уже на котиках.
Віктор Совщак _ 15.10.2019 14:30
IP: 35.235.227.---
Разумков правильно каже – людиною Але природа не дала такої розкоші всім людям (ну ті що в юпці чи в штанях) Вчений люд давновже зробив висновок що незалежновід часу народжуються такі то і такі то особи Наприклад завжди народжуєтья приблизно рівна кіькість жіночої і чоловічої статі Народжується скільки то людей не зовсім трішки добре розуміють трішки бандитів ітаке інше І скільи б ми не ипарилися є так На жаль Тому правоохроним органам переживати за безробіття не прийдеться На жаль Тому радємся хто не підпав під якусь категорію Наприклад Не став бомжем чи наркоманом і таке інше Відносно людини З одного боку добре що людина чесна а з іншого боку скільки має проблем Навітьь від дітей Вони ж іноді кажутьь Ось там зтось щось приніс а ти батько чомусь не можеш
Андрей Маковский _ 15.10.2019 14:17
IP: 35.235.227.---
Разумков, окруженный детишками – это так мимишно. Куда поставить лайк?
Log Log _ 15.10.2019 10:37
IP: 35.235.227.---
"а вміння бути людиною".
Пане Дмитре, а це, в першу чергу, уміння визнавати помилки, і вибачатися.
Згадайте історію з законопроектом 1009.
Скільки ми чули від керманичів СН про опозиція, яка підкупила, підговорила
недосвічених депутатів від СН.
А у результаті навіть після повторної порівняльної таблиці кучу поправок,
які пропонувала опозиція, на пропозицію Голови комітету (від СН) була проголосована.
Будьте людиною, вибачіться.
iip _ 15.10.2019 10:05
IP: 35.235.227.---
Пан Разумков нарешті знайшов аудиторію по своєму рівню. І незабаром він весело белькочучи передасть депутатам драйвове побажання – СКАСУВАТИ КОРУПЦІЮ. І депутати стануть у кружечок навколо Разумкова і усі разом будуть скандувати – корупція, тікай!!!. А потім усі будуть співати, танцювати, малювати сонечко і їсти морозиво. Ну чи не драйв...
Илья Гуцуляк _ 15.10.2019 09:44
IP: 35.235.227.---
",,,головний предмет, якому треба навчатися – не математика чи фізика, а вміння бути людиною. Це нелегко, адже його немає у шкільній програмі..."- ось головне, на мій погляд, що має усвідомити влада.
Виховання Людини -головне завдання держави. Людини, яка сповідує загальнолюдські цінності і не користується подвійними стандартами. Правда я не знаю, як це можна втілити в життя, враховуючи, що найуспішнішими ("найправильнішими") вважаються найбагатші, і це бачить молоде покоління, і у них виникає протиріччя у сприйнятті навколишньої реальності і того, наприклад, чому навчає християнська етика.
TetyanaViktor Ivanov _ 15.10.2019 09:04
IP: 35.235.227.---
В РНБО та ВР робота закінчилася. Лукашенки пішли гулять в народ. Чи може ділом займетеся. Знайдете дорадчу кімнату в РНБО, яку загубили?
Олександра Базюк _ 15.10.2019 08:48
IP: 35.235.227.---
Навчитися чути людей – так важливо для тих, хто хоч трохи відірвався від землі. Не всім це дано. Для цього потрібно хоч раз в тиждень брати 500 грн і йти в магазини, стараючись купити все необхідне для дому. Адже більшість укр пенсіонерів живуть на пенсію до 2 000 грн в місяць.
Корупція1413 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter