Віталій Шабунін Голова правління Центру протидії корупції

Канал, де стрибає дружина Порошенка, відхрещується від кіно про антикорупціонерів-грантоїдів

07 листопада 2017, 12:36

Сьогодні – продовження судової епопеї у протиборстві ЦПК та ахметівського каналу ТРК "Україна".

О 17.00 в Господарському суді Києва буде восьме судове засідання у справі захисту честі та гідності нашої організації, про яку "творчий колектив журналістів" ахметівського каналу зняв дві документалки під загальною назвою "Слідами грантоїдів".Від самого старту процесу представники "України" почали перетворювати його в повний абсурд. Публікуємо лише найкращі "перли" які ми чули від захисників каналу та читали в документам, які вони надавали суду.

"Соррі, відео не збереглося"

На початку процесу ми через суд хотіли отримати від "України" відео-запис сюжету про грантоїдів – на підтвердження того, що репортаж виходив в ефір. Закон дає нам на це 14 днів після виходу сюжету на телебаченні. Суд вважає належним доказом ті відео, які надані самим виробником, тобто, каналом. Розуміючи, що сам телеканал ніколи нам це відео не дасть, ми одразу пішли в суд, щоб той зобов'язав канал надати нам сюжет. Суд ми виграли, але відео так і не побачили.

На каналі нам заявили, що отримали судову ухвалу вже після 14 днів і... видалили з архіву це відео. Видалили не тільки з архіву, а взагалі – затерли звідусіль: з сайту "Сегодня", який разом з "Україною" входить в медіа-холдинг Ахметова, з журналу, в якому в якому ведеться облік матеріалів, що потрапили в ефір... Лиши тільки на власному Youtube каналі, що суд до уваги не візьме, адже приналежність відео-каналу в інтернет юридичній особі в Україні майже неможливо довести.

Але от невдача: наш суддя особисто бачив "кіно" в ефірі ТРК України;)

"Сюжет – взагалі нє наш"

Потім адвокати каналу заперечували сам факт існування сюжетів та підготовку їх журналістами "України", хоча ми надали суду всі докази і взагалі, це відео і зараз легко знайти в Інтернеті.

Після ефіру прес-служба телеканалу підтвердила, що цей "репортаж" – їхня справа: "авторский коллектив состоит из журналистов, которые имеют большой опыт в новостях и хотят реализовать себя в новых проектах вне новостного вещания". Але в суді звучать геть інші аргументи і представники "України" вже не хочуть і не готові "пишатися" сюжетами власного виробництва.

"Судіться з Youtube, а не з нами"

Адвокати вимагали замінити себе "належним відповідачем", а саме, компанією "Youtube" та подавати позов до США. Вони намагалися переконати, що неможливо довести тотожність сюжету, що транслювався в ефірі каналу "Україна" тому, який розміщено на їх офіційному "Youtube"-каналі.

Також вони просили залучити в якості відповідача веб-ресурс "Прокурорська правда" – мовляв, саме з нього "колектив журналістів" взяв брехливу інформацію про ЦПК в свій сюжет (власника ресурсу встановити неможливо).

Потім адвокати почали заперечувати свої авторські права на відеосюжет та одночасно клопотали про ініціювання притягнення ЦПК до кримінальної відповідальності "за порушення інтелектуальних прав авторів вказаного сюжету"))

Як ми могли порушити права неіснуючих авторів матеріалу, від якого відхрещується телеканал?? Аби мати докази, ми самостійно зняли на камеру наявність сюжету на веб-сайті "Сегодня" і подали це разом з матеріалами справи в суд. Юристи ахметівського каналу просили суддю заборонити нам копіювати будь-які матеріали з їх ресурсів.

Все це не завадило адвокатам "України" просити суд призначити семантико-текстуальну експертизу окремих фраз із сюжету, від якого вони вісім засідань поспіль відхрещуються.

Адвокати каналу ходять на кожний суд. Кому цікаво подивитися на них – велкам, дізнаєтеся багато нового.

powered by lun.ua
Коментарі — 61
руслан49 _ 08.11.2017 15:16
IP: 95.134.220.---
Tatyana Komar:
руслан49:
руслан49:
Грантососи сьогодні святкують. Прийняли новий виборчий кодекс. Ідіоти, що вони святкують.

Важко зрозуміти – чи це Реслан в натурі, чи Уколов в мініатюрі.
Партєная?
Tatyana Komar _ 08.11.2017 12:56
IP: 46.219.220.---
руслан49:
руслан49:
Грантососи сьогодні святкують. Прийняли новий виборчий кодекс. Ідіоти, що вони святкують.

Важко зрозуміти – чи це Реслан в натурі, чи Уколов в мініатюрі.
Orest Jj _ 08.11.2017 09:34
IP: 77.52.2.---
...Поголів'я владців неухильно зростає, оскільки санітарний відстріл давно не проводився.

При дружній допомозі групи товаришів, неповнозубий у рекордно стислі строки обнулив свій рейтинг і потягнув за собою на дно всю свою "партію". Цим не завагались скористатись закляті друзі з блоку панамських патріотів. Шантажуючи неповнозубого перевиборами, на яких представникам його виду нічого не світило, "брати по крові" змусили його піти з посади. Однак отриманого вистачило не надовго. Кормова база продовжувала скорочуватись. І сталось те, що врешті мало статись – свиноподібні поглянули на неповнозубих неситим оком і примружились ізнову.
Ось тільки вийшла заковика: свиноподібні забирають останнє, а той, кому нічого втрачати, раптом стає відважним, як пацюк, загнаний у кут.
Кролики спромоглися на опір, свиноподібні здійняли вереск, як це заведено у них. Не допомогло! Тоді вирішили підкопатись... Звична тактика для цього виду.

За кого вболівати у цьому матчі?
руслан49 _ 08.11.2017 08:41
IP: 95.134.220.---
Грантососи сьогодні святкують. Прийняли новий виборчий кодекс. Ідіоти, що вони святкують. По цьому кодексу, якщо ти не член якоїсь партії, то тебе не виберуть депутатом. А ви багато бачили навколо себе членів партій? Абсолютна більшість громадян у нас безпартійні. Тобто, або йди на поклон до партійних фюрерів, або ти будеш відсторонений від хоч якогось управління державою.
Віктор Петренко _ 08.11.2017 04:12
IP: 35.196.239.---
kren:
дану статтю Хрен Комунорегіональний та Підорест перетворили на срач:два дол.ба:
перший-безграмотний хвілософ,який крім слів комуно-регіонали більше нічого не знає.а другий-виживший з розуму старий вонючий совок.
kren _ 08.11.2017 00:25
IP: 188.0.104.---

Orest Jj:
как можно было "развести как котят"казалось бы адекватную публику и укатать
их "водинтур" на махрового коррупционера в качестве вождя.
Ну і не варто забувати-Майдан був не організацією,а стихією,людей,що,власне,не мали досвіду,ні свободи,вона тільки но зароджувалася вкупі з суспільством,ні організації...
На відміну від стуктурованої комуно-регіональної с-ми,де були і кошти і засоби,і головне-багаторічний досвід,і спеціально навчені для масовоговбивства людей зграї преторіанців,і вся потуга держмашини для їх політичної підтримки і спеціально організована система права для їх захисту від відповідаль ності-шоколадний повною мірою заразкористується комуно-регіональною машиною пригнічення і упокорення народу.
Коли спрощено-десь так.
kren _ 08.11.2017 00:20
IP: 188.0.104.---
Orest Jj:
почему я "зацикливаюсь" именно на рыгошоколадных...В 2014 был шанс...
QUOTE]

...колись я вже коментував таке-подібне.
Імхо обставини склалися благоприємно саме для шоколадного.
По-1-війна.
По-2,воно,якби демократичне,свого часу терлося коло на коло юща на 1 му.Майдані.За зека,на
нього,"бізнес",якби були наїзди і воно,якби було опозиційне.
По-3 засвітився в 2 Майдані.Далі,як пам*ятаєте,шоколадна блювотина на всіх тб.шоу про ровиток
підприємництва і бізнесу,свобода слова,верховенства права...там ще освіта,говорив значно краще
за напівграмотного зека...
Orest Jj _ 07.11.2017 23:36
IP: 77.52.111.---
kren:
...та "влада" ще не довго пробула,люди ще не забуло,що таке воля,до того ж це були приватні підприєм
ці,золотошукачі,зокрема,вільні,а не як у нас-крищовані ментами бурштинокопачі,отже здібні органі зуватися і твердо розуміли чого вони хочуть.
На відміну від,Ви зазначаєте,як "ригошоколадного",а я завжди говорю,комуно-регіонали,тобто цьому
царству не 3 р.а вже сотня і від часів встановлення большевізма-воно не переривалося,а тільки
мімікрувало згідно до даних обставин.
почему я "зацикливаюсь" именно на рыгошоколадных и 3-х годичном периоде.
В 2014 был шанс коренным образом изменить ситуацию. Можно было зачистить практически весь сорняк. Нужно было выбрать "палача" этой системы, бо как вы видите, в подобных ситуациях без лидера ну ни как.
Если честно, даже сейчас не могу понять, как можно было "развести как котят" казалось бы адекватную публику и укатать их "водинтур" на махрового коррупционера в качестве вождя.
kren _ 07.11.2017 23:22
IP: 188.0.104.---
...та "влада" ще не довго пробула,люди ще не забуло,що таке воля,до того ж це були приватні підприєм
ці,золотошукачі,зокрема,вільні,а не як у нас-крищовані ментами бурштинокопачі,отже здібні органі зуватися і твердо розуміли чого вони хочуть.
На відміну від,Ви зазначаєте,як "ригошоколадного",а я завжди говорю,комуно-регіонали,тобто цьому
царству не 3 р.а вже сотня і від часів встановлення большевізма-воно не переривалося,а тільки
мімікрувало згідно до даних обставин.
Orest Jj _ 07.11.2017 23:06
IP: 77.52.111.---
kren:
Знаменна штука,п.Сідор,тільки знаєте в чому різниця між нинішньою Україною і тодішнім
Сан Франциско?
ще не задумывался
kren _ 07.11.2017 22:57
IP: 188.0.104.---
Знаменна штука,п.Сідор,тільки знаєте в чому різниця між нинішньою Україною і тодішнім
Сан Франциско?
Orest Jj _ 07.11.2017 22:45
IP: 77.52.111.---
borodinn:
... Дж. Шерер в своей книге "Лев Бдительных" приводит следующие слова Коулмена, президента вигиллантского комитета: "Кто установил законы и назначил их исполнителей? Народ. Кто наблюдал, что эти законы не соблюдаются, нарушаются и попираются? Народ. Кто имеет право защищать эти законы и проводить их в жизнь, если слуги народа неспособны к этому? Народ".

Пы.Сы. Ну чем не нынешняя Украина? И это всего за три года рыгошоколадного царства...
Orest Jj _ 07.11.2017 22:39
IP: 77.52.111.---
borodinn:
...Убийцы предстали перед судом из 12 присяжных, выбранных из вигилантов. Ещё один член комитета, выбранный обвиняемыми, исполнял роль адвоката. Обвиняемые были признаны виновными (один из них объявил, что доволен судопроизводством) и повешены.
В следующие недели бандиты и мошенники дюжинами представали перед Комитетом вигилантов. Их судили и депортировали, оплачивая в случае необходимости транспортные расходы. Было повешено 10 убийц, депортированы политические комбинаторы (+ около 800 из них покинуло город добровольно).
В июне губернатор решил положить конец самочинной деятельности комитета, и объявил осадное положение. Но президент Пирс отказал ему в помощи воинскими частями и артиллерией, косвенно одобрив действия вигилантов.
Выгнав коррумпированных чиновников и бандитов из города, Комитет бдительности назначил 4 июля, день независимости, днём своего торжественного самороспуска. Полицейские, присоединявшиеся к вигилантам, вернулись к исполнению свои обяз
Orest Jj _ 07.11.2017 22:34
IP: 77.52.111.---
borodinn:
...К полудню полторы тысячи мужчин, отдавших себя в распоряжение Коулмена, было внесено в списки комитета. Коулмена избрали президентом; каждый мужчина дал клятву подчиняться комитету, хранить тайну и получил порядковый номер. К вечеру записались две тысячи граждан. Коулмен велел им разбиться по ротам в 100 человек каждая, выбрать командиров и составить планы военной подготовки.
Члены комитета вносили денежные пожертвования; ружья и порох были взяты в аренду у закупщика, изначально приобретавшего их для правительства.
Через три дня комитет вигилантов насчитывал 8 тысяч членов.
Воскресным утром 2500 вигилантов в сопровождении 15 тысяч зрителей двинулись к тюрьме. Роты окружили тюрьму, перед её воротами были установлены пушки. Смотритель тюрьмы поспешно выдал им убийцу, которого карета Коулмена доставила в форт Рогожных мешков. Через час карета вернулась за стрелявшим в редактора "попечителем школ".
Orest Jj _ 07.11.2017 22:21
IP: 77.52.111.---
borodinn:
......На несколько лет суровых мер хватило – установился относительный порядок. Но в 1856 году, после нескольких хладнокровных убийств среди бела дня снова зазвонил колокол Калифорнийской пожарной команды, созывая Комитет вигилантов.
Среди бела дня на улице, на глазах у многочисленных свидетелей был застрелен безоружный человек, и суд присяжных, выслушав ловкого адвоката, решил, что это была самозащита.
Почти одновременно с этим бывший обитатель тюрьмы Синг-Синг, а в 1856 году попечитель школ графства застрелил редактора местной газеты, предавшего гласности его уголовное прошлое. После чего укрылся в полицейском участке, находившемся под контролем своих друзей.
Толпа вокруг тюрьмы становилась всё гуще. Прибыли войска для усиления тюремной охраны. Мэр увещевал: "Предоставьте действовать закону. Справедливость будет восстановлена.

Но люди уже насмотрелись на справедливость. Они отказывались разойтись...
Orest Jj _ 07.11.2017 22:11
IP: 77.52.111.---
borodinn:
...Через день или два судья по уголовным делам назвал поимённо 9 человек, замешанных в повешении, и потребовал предания их суду. Тогда комитет опубликовал список из 180 человек, подписавших устав. Суд не мог привлечь к ответственности столько уважаемых граждан, да и не пытался это сделать. Вскоре число вигилантов выросло до 700 человек. Они арестовали 90 человек, обвинявшихся в поджогах, грабеже и убийствах, и судили их: 3 были повешены, 1 выпорот, выслано 15, 15 переданы обычным судам и 41 – освобождён.
Неясно, насколько справедливым был суд вигилантов, но скорее всего – непредвзятым: половина обвиняемых была оправдана.
После весьма активной деятельности, проведя честных людей на посты мэра, прокурора города и судебного исполнителя, Комитет вигилантов принял решение о самороспуске.
Orest Jj _ 07.11.2017 22:07
IP: 77.52.111.---
borodinn:
...Ситуация в Сан-Франциско, столице золотой лихорадки, была нехороша. Всего за восемь месяцев, прошедших с их избрания, органы самоуправления Сан-Франциско успели полностью разложиться. Многие посты в них оказались захвачены головорезами и выходцами из австралийской каторжной колонии. Чиновники назначали себе всё более высокое жалованье и доили казну штата, тратя крупные сумы без всякого отчёта. Полиция нашла общий язык с преступниками и их союзниками. Не проходило и ночи без взломов, грабежей или стрельбы.
В феврале 1851 года, после особенно дерзкого ограбления, терпению жителей Сан-Франциско пришёл конец. Пять тысяч человек собрались на площади.
"Мэр, палач и законы – это мы! – кричали они.
Собравшиеся сформировали первый Комитет бдительности из 14 человек. Они избрали присяжных, рассмотрели дело двоих людей, обвиняемых в грабеже. Один был повешен, другой освобождён.

Это стало первой официальной акцией вигилантов.
kren _ 07.11.2017 21:57
IP: 188.0.104.---
borodinn:
kren:
Так, Аваков зазначив, що має годинник Rolex Daytona з 1992 року...

Статус-критерій соціологічний,з різномаїття видів розрізняються 2 основних,статус припи саний,
тобто у нашому випадку, формально юридичний-посадовий.
І статус досягнутий,те,чого особа добилася власними зусиллями.
Ви,всього лишень,проілюстрували,що на будь якому щаблі суспільства існує внутрішньо групова кон
куренція,власне об*єктивний закон розвитку будь якого сус-ва,що забезпечує його внутрішню мобільність.
Питання ж не в тому,що індивід досяг певного статусу,а в тому-як?
Але це інша історія,яку Ви не висвітлюєте.
Orest Jj _ 07.11.2017 21:55
IP: 77.52.111.---
borodinn:
Власть бездействует.!
Благополучие людей – на самом низком уровне за последние годы. Все это выливается в разгул криминалитета. Вы только вдумайтесь: в центре Запорожья украли бюст экс-мэра Запорожья, генерала милиции Александра Поляка.!
Я подал заявление в полицию, оно принято к рассмотрению. Считаю, для полиции – дело чести отыскать виновных. Это не просто кража металла, это осквернение памяти лучшего руководителя города, генерала МВД", – заявил друг Поляка Василий Варецкий.

а министр пянствует...
"спасение утопающих – дело рук самих утопающих"
...."бдительные" – так назвали себя люди, добровольно и самовольно взявшие на себя защиту закона и нравственных норм в случае, если государственные органы отсутствуют, бездействуют или поражены коррупцией.
borodinn _ 07.11.2017 21:49
IP: 104.155.38.---
Представители МИД Израиля обратились к правительству Украины с просьбой перенести останки раввина Нахамана, основателя движения бреславских хасидов, из Умани в Израиль.

Украинские власти до сих пор не дали официального ответа, однако, источники в правительстве Украины дали понять, что не намерены удовлетворять просьбу израильского МИД.

По сообщению Галей ЦАХАЛ, украинские власти мотивируют это тем, что могила раввина Нахмана является объектом исторического и национального наследия Украины.

Как известно, в канун праздника Рош а-Шана, еврейского Нового года, в Умань ежегодно приезжает не менее 25.000 бреславских хасидов из Израиля, США и Европы. В этот период для них организуют десятки специальных рейсов в аэропорту Бен-Гурион.
==

Мазелтофф...!!!

\
borodinn _ 07.11.2017 21:40
IP: 35.195.237.---
Власть бездействует.!
Благополучие людей – на самом низком уровне за последние годы. Все это выливается в разгул криминалитета. Вы только вдумайтесь: в центре Запорожья украли бюст экс-мэра Запорожья, генерала милиции Александра Поляка.!
Я подал заявление в полицию, оно принято к рассмотрению. Считаю, для полиции – дело чести отыскать виновных. Это не просто кража металла, это осквернение памяти лучшего руководителя города, генерала МВД", – заявил друг Поляка Василий Варецкий.

а министр пянствует...
Ігор Бондар _ 07.11.2017 21:35
IP: 178.92.209.---
З огляду на перебіг подій відповідач штучно затягує час розгляду справи. Семантико- текстуальна (лінгвістична – прим.автора) експертиза проводиться у виняткових випадках.
borodinn _ 07.11.2017 21:19
IP: 35.195.176.---
Антон Андреев:
такая истерическая реакция говорит о том, что сюжеты правдивые.

по юридиеской части у этих "активистов" значит никаких претензий к телеканалу нет? только истерика... ну-ну
оцени "по юридиеской части" сборище воров на светском прийоме ізвестного пейсателя.

помню одого пейсателя і как он кончил...
borodinn _ 07.11.2017 21:00
IP: 104.155.38.---
Orest Jj:

На презенацію книжки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова прийшли члени Кабміну, народні депутати різних фракцій, працівники АП та МВС.
Серед народних депутатів на презентацію прийшли майже всі члени "Народного фронту" на чолі з Максимом Бурбаком, народний депутат Олександр Третяков, народний депутат з фракції Батьківщина Сергій Соболєв.
==
Авакян наш человек (с) Сідор

Що цікаво, на презентацію прийшов заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян та Сергій Чеботар, який є підозрюваним у справі рюкзаків. Крім того, на заході є мер Києва Віталій Кличко. Гостей розважає Орест Лютий та пригощають легкими закусками та червоним і білим вином.
borodinn _ 07.11.2017 20:35
IP: 130.211.232.---
kren:
Так, Аваков зазначив, що має годинник Rolex Daytona з 1992 року, Vacheron Constantin з 2003 року, Jaeger LeCoultre з 2004 року, один жіночій годинник Chanel від 2011 року, який очевидно належить дружині Авакова Інні.

Він також має антикварні: камінний годинник 19 століття, Годинник камінний, ампір, з фігурними вставками і елементами з бронзи й чавуну 19 століття.

Аваков також задекларував набір італійських меблів,світильники та люстри, 3 шуби дружини – з норки світлого кольору, з норки темного кольору, з хутра каракуля, прикраси з діамантами.

Також Аваков задекларував колекцію зброї 19 – 20 ст. ст. – 7 одиниць, Художній набір шахів з використанням дорогоцінного каміння та елементів металевого і срібного художнього обрамлення 19 ст. виробництва Австрії.

У декларації також колекція етикеток вина Mouton-Rothchild
Аваков має колекцію золотих монет країн Європи та Америки 18 – 21 ст, Римської імперій 2 ст. до н.е
Він не вказав вартості задекларованих речей
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter