Віталій Шабунін Голова правління Центру протидії корупції, експерт антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ

Канал, де стрибає дружина Порошенка, відхрещується від кіно про антикорупціонерів-грантоїдів

07 листопада 2017, 12:36

Сьогодні – продовження судової епопеї у протиборстві ЦПК та ахметівського каналу ТРК "Україна".

О 17.00 в Господарському суді Києва буде восьме судове засідання у справі захисту честі та гідності нашої організації, про яку "творчий колектив журналістів" ахметівського каналу зняв дві документалки під загальною назвою "Слідами грантоїдів".Від самого старту процесу представники "України" почали перетворювати його в повний абсурд. Публікуємо лише найкращі "перли" які ми чули від захисників каналу та читали в документам, які вони надавали суду.

"Соррі, відео не збереглося"

На початку процесу ми через суд хотіли отримати від "України" відео-запис сюжету про грантоїдів – на підтвердження того, що репортаж виходив в ефір. Закон дає нам на це 14 днів після виходу сюжету на телебаченні. Суд вважає належним доказом ті відео, які надані самим виробником, тобто, каналом. Розуміючи, що сам телеканал ніколи нам це відео не дасть, ми одразу пішли в суд, щоб той зобов'язав канал надати нам сюжет. Суд ми виграли, але відео так і не побачили.

На каналі нам заявили, що отримали судову ухвалу вже після 14 днів і... видалили з архіву це відео. Видалили не тільки з архіву, а взагалі – затерли звідусіль: з сайту "Сегодня", який разом з "Україною" входить в медіа-холдинг Ахметова, з журналу, в якому в якому ведеться облік матеріалів, що потрапили в ефір... Лиши тільки на власному Youtube каналі, що суд до уваги не візьме, адже приналежність відео-каналу в інтернет юридичній особі в Україні майже неможливо довести.

Але от невдача: наш суддя особисто бачив "кіно" в ефірі ТРК України;)

"Сюжет – взагалі нє наш"

Потім адвокати каналу заперечували сам факт існування сюжетів та підготовку їх журналістами "України", хоча ми надали суду всі докази і взагалі, це відео і зараз легко знайти в Інтернеті.

Після ефіру прес-служба телеканалу підтвердила, що цей "репортаж" – їхня справа: "авторский коллектив состоит из журналистов, которые имеют большой опыт в новостях и хотят реализовать себя в новых проектах вне новостного вещания". Але в суді звучать геть інші аргументи і представники "України" вже не хочуть і не готові "пишатися" сюжетами власного виробництва.

"Судіться з Youtube, а не з нами"

Адвокати вимагали замінити себе "належним відповідачем", а саме, компанією "Youtube" та подавати позов до США. Вони намагалися переконати, що неможливо довести тотожність сюжету, що транслювався в ефірі каналу "Україна" тому, який розміщено на їх офіційному "Youtube"-каналі.

Також вони просили залучити в якості відповідача веб-ресурс "Прокурорська правда" – мовляв, саме з нього "колектив журналістів" взяв брехливу інформацію про ЦПК в свій сюжет (власника ресурсу встановити неможливо).

Потім адвокати почали заперечувати свої авторські права на відеосюжет та одночасно клопотали про ініціювання притягнення ЦПК до кримінальної відповідальності "за порушення інтелектуальних прав авторів вказаного сюжету"))

Як ми могли порушити права неіснуючих авторів матеріалу, від якого відхрещується телеканал?? Аби мати докази, ми самостійно зняли на камеру наявність сюжету на веб-сайті "Сегодня" і подали це разом з матеріалами справи в суд. Юристи ахметівського каналу просили суддю заборонити нам копіювати будь-які матеріали з їх ресурсів.

Все це не завадило адвокатам "України" просити суд призначити семантико-текстуальну експертизу окремих фраз із сюжету, від якого вони вісім засідань поспіль відхрещуються.

Адвокати каналу ходять на кожний суд. Кому цікаво подивитися на них – велкам, дізнаєтеся багато нового.

Коментарі — 68
Антон Андреев _ 07.11.2017 21:11
IP: 35.187.20.---
такая истерическая реакция говорит о том, что сюжеты правдивые.

по юридиеской части у этих "активистов" значит никаких претензий к телеканалу нет? только истерика... ну-ну
Антон Андреев _ 07.11.2017 21:10
IP: 35.190.221.---
Очередное днище наших "доброчестных" активистов (как они себя величают)
borodinn _ 07.11.2017 21:00
IP: 104.155.38.---
Orest Jj:

На презенацію книжки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова прийшли члени Кабміну, народні депутати різних фракцій, працівники АП та МВС.
Серед народних депутатів на презентацію прийшли майже всі члени "Народного фронту" на чолі з Максимом Бурбаком, народний депутат Олександр Третяков, народний депутат з фракції Батьківщина Сергій Соболєв.
==
Авакян наш человек (с) Сідор

Що цікаво, на презентацію прийшов заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян та Сергій Чеботар, який є підозрюваним у справі рюкзаків. Крім того, на заході є мер Києва Віталій Кличко. Гостей розважає Орест Лютий та пригощають легкими закусками та червоним і білим вином.
borodinn _ 07.11.2017 20:35
IP: 130.211.232.---
kren:
Так, Аваков зазначив, що має годинник Rolex Daytona з 1992 року, Vacheron Constantin з 2003 року, Jaeger LeCoultre з 2004 року, один жіночій годинник Chanel від 2011 року, який очевидно належить дружині Авакова Інні.

Він також має антикварні: камінний годинник 19 століття, Годинник камінний, ампір, з фігурними вставками і елементами з бронзи й чавуну 19 століття.

Аваков також задекларував набір італійських меблів,світильники та люстри, 3 шуби дружини – з норки світлого кольору, з норки темного кольору, з хутра каракуля, прикраси з діамантами.

Також Аваков задекларував колекцію зброї 19 – 20 ст. ст. – 7 одиниць, Художній набір шахів з використанням дорогоцінного каміння та елементів металевого і срібного художнього обрамлення 19 ст. виробництва Австрії.

У декларації також колекція етикеток вина Mouton-Rothchild
Аваков має колекцію золотих монет країн Європи та Америки 18 – 21 ст, Римської імперій 2 ст. до н.е
Він не вказав вартості задекларованих речей
borodinn _ 07.11.2017 20:22
IP: 104.155.18.---
kren:
Orest Jj:
.
в 2014 вместо того, что бы уволить Захарченко сняли всех.
Если увольнять – то все шобло скопом...
...угу,а в 2015-шоколадний потихеньку взявся збирати своє шобло наново.В 2017-пацани вже можуть
не хвилюватися,у комуно-регіоналов-все схвачено.
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пообіцяв журналістам показати при нагоді задекларовану ним колекцію старого вина.
Давайте ми з Борисом (мер Дніпра Борис Філатов – ред.) вирішимо, яку пляшку вина вказати після розпиття", – сказав Аваков.

Як відомо, Аваков задекларував велику колекцію вина, у тому числі – старовинного. Зокрема, Аваков має колекцію вин виробництва Франції, Італії, Німеччини, Австрії, України, Іспанії, США, Чилі у кількості 760 пляшок. Він також вказав перелік колекційних вин Chateau Mouton-Rothschild 1982 року та 1986 років, Chаteau Pеtrus 2000. У винній колекції Авакова є пляшки Chateau Mouton-Rotschild 1945 і 1955 років.
kren _ 07.11.2017 20:19
IP: 188.0.104.---
Orest Jj:
.
в 2014 вместо того, что бы уволить Захарченко сняли всех.
Если увольнять – то все шобло скопом...
...угу,а в 2015-шоколадний потихеньку взявся збирати своє шобло наново.В 2017-пацани вже можуть
не хвилюватися,у комуно-регіоналов-все схвачено.
kren _ 07.11.2017 20:14
IP: 188.0.104.---
borodinn:
kren:
borodinn:
kren:
Володимир Пікалов:
рівень гідності автора зашкалює ((мож ще "стрибаючу Марину" по пиці тріснути? в лучших традиціях
...безумовно,добродію, не гоже всяким там...вказувати ladyям такого масштабу, де їм скакати.
Маріна скаче і гроші заробляє...))
а ось Ціля на роботу не ходить, прогуляла більшість засідань в раді, а Парубей їй вісьмьорки ставить, зарплату платить за ніщо, а сука ще ті наші гроші в декларації нагло показує і каже що живе за одну зарплату...!!!

Шабунін
доколе...???

?
...шо за...нешанобливі натяки-тут же мова про 1их ladyєй?
то я сам не в себе
включаю ящік, а Цілі нету
а зарплата єй ідьот...
...ну,так-неподобство, ...по понятіям,лишень 1lady може паскудити де попало.
Але це вже питання...гм,1шості gentlemanа-на скільки він 1 й?
Orest Jj _ 07.11.2017 20:05
IP: 77.52.111.---
borodinn:
Orest Jj:

Команда Радикальної партії не голосуватиме за відставку Авакова.
мало одного президента – пидора? "Можем повторить"?
ГОЛОВУЮЧИЙ. Мудро.

Від "Самопомочі" Данченко Олександр Іванович. (Шум у залі)

Так не кричіть! Візьміть мікрофон і скажіть просто. Соболєв! (Шум у залі)

12:03:05

СОБОЛЄВ Є.В.

"Самопоміч" буде голосувати за цей проект рішення. Я нагадаю, що ми ще в 2015 році запропонували відставку міністра внутрішніх справ, який не зміг подолати корупцію всередині Міністерства внутрішніх справ, чию кадрову службу досі очолюють люди Захарченка, який зі своїм оточенням сам спійманий за руку в ТОП-корупції.

Я хочу сказати, шановним колегам, з "Народного фронту", після того, що сталося минулого тижня, в будь-якій європейській країні міністр сам би подав у відставку.
в 2014 вместо того, что бы уволить Захарченко сняли всех.
Если увольнять – то все шобло скопом.
Sergey Danilyk _ 07.11.2017 19:36
IP: 104.155.82.---
Orest Jj:
borodinn:
12:00:29
Олег Ляшко, Радикальна партія.

Єдина можливість у Президента Порошенка виграти вибори в 2019 році – це підпорядкувати собі всі силові структури, які будуть покривати фальсифікації, зловживання на виборах, адмінресурс і які покриватимуть злочини для того, щоб Порошенка обрати Президентом. Петро Порошенко може виграти в мене в 2019 році вибори за однієї умови: коли вони будуть сфальсифіковані. Тому він намагається узурпувати вплив на силові. Сьогодні він керує СБУ, Генпрокуратурою, спецслужбами, йому треба вплив на Міністерство внутрішніх справ. Монополія веде до зловживань, тому ми не дамо Президенту Порошенку монополію на силові структури, ми не дамо йому Авакова.
==
Підор наш прізідент.

Команда Радикальної партії не голосуватиме за відставку Авакова.
мало одного президента – пидора? "Можем повторить"?
По ходу вся країна пидеры, а всі думали, що це українці?
borodinn _ 07.11.2017 19:34
IP: 104.197.124.---
Orest Jj:

Команда Радикальної партії не голосуватиме за відставку Авакова.
мало одного президента – пидора? "Можем повторить"?
ГОЛОВУЮЧИЙ. Мудро.

Від "Самопомочі" Данченко Олександр Іванович. (Шум у залі)

Так не кричіть! Візьміть мікрофон і скажіть просто. Соболєв! (Шум у залі)

12:03:05

СОБОЛЄВ Є.В.

"Самопоміч" буде голосувати за цей проект рішення. Я нагадаю, що ми ще в 2015 році запропонували відставку міністра внутрішніх справ, який не зміг подолати корупцію всередині Міністерства внутрішніх справ, чию кадрову службу досі очолюють люди Захарченка, який зі своїм оточенням сам спійманий за руку в ТОП-корупції.

Я хочу сказати, шановним колегам, з "Народного фронту", після того, що сталося минулого тижня, в будь-якій європейській країні міністр сам би подав у відставку.
Максим Чарушниковв _ 07.11.2017 19:27
IP: 178.137.93.---
Якщо українські депутати мають інстинкт самозбереження то вони відійдуть від спайки Порошенко-Ахмєтов, оскількі ці двоє з пяток до голови в крові українських воїнів і мирних мешканців. А патріоти цього не простять.
Orest Jj _ 07.11.2017 19:19
IP: 77.52.77.---
borodinn:
12:00:29
Олег Ляшко, Радикальна партія.

Єдина можливість у Президента Порошенка виграти вибори в 2019 році – це підпорядкувати собі всі силові структури, які будуть покривати фальсифікації, зловживання на виборах, адмінресурс і які покриватимуть злочини для того, щоб Порошенка обрати Президентом. Петро Порошенко може виграти в мене в 2019 році вибори за однієї умови: коли вони будуть сфальсифіковані. Тому він намагається узурпувати вплив на силові. Сьогодні він керує СБУ, Генпрокуратурою, спецслужбами, йому треба вплив на Міністерство внутрішніх справ. Монополія веде до зловживань, тому ми не дамо Президенту Порошенку монополію на силові структури, ми не дамо йому Авакова.
==
Підор наш прізідент.

Команда Радикальної партії не голосуватиме за відставку Авакова.
мало одного президента – пидора? "Можем повторить"?
Orest Jj _ 07.11.2017 19:16
IP: 77.52.77.---
borodinn:
...комитет отклонил проект постановления о создании депутатской рабочей группы по вопросам объективного расследования фактов возможной причастности народного депутата Сергея Пашинского и руководителей государственных предприятий, входящих в состав ГК "Укроборонпром", к хищению имущества и средств этих предприятий. Сам Пашинский уже подал в отставку с должности главы наблюдательного совета "Укроборонпрома".

Тем временем следствие установило, что несколько человек занимались незаконной конвертацией безналичных средств в наличные, принимали участие в хищении средств госпредприятий. 03.11.2016

Пы.Сы. Хвала создателю, что есть люди, которые выполняют очистку наших авгиевых конюшен вместо нас.
Осталось только пюре глотнуть.
Интересно, охлос настолько пропитался соей и пальмовым маслом за 4 года, что уже полный импотент как мыслящий избиратель?
borodinn _ 07.11.2017 19:16
IP: 35.194.176.---
kren:
borodinn:
kren:
Володимир Пікалов:
рівень гідності автора зашкалює ((мож ще "стрибаючу Марину" по пиці тріснути? в лучших традиціях
...безумовно,добродію, не гоже всяким там...вказувати ladyям такого масштабу, де їм скакати.
Маріна скаче і гроші заробляє...))
а ось Ціля на роботу не ходить, прогуляла більшість засідань в раді, а Парубей їй вісьмьорки ставить, зарплату платить за ніщо, а сука ще ті наші гроші в декларації нагло показує і каже що живе за одну зарплату...!!!

Шабунін
доколе...???

?
...шо за...нешанобливі натяки-тут же мова про 1их ladyєй?
то я сам не в себе
включаю ящік, а Цілі нету
а зарплата єй ідьот...
borodinn _ 07.11.2017 19:12
IP: 104.198.194.---
Orest Jj:
borodinn:
...В Саудовской Аравии сообщили об аресте известного миллиардера-инвестора, принца Ал-Валида бин Талала, а также по меньшей мере десяти других принцев, четырех министров и десятков бывших министров.
Кроме принцев, задержаны 38 бывших министров, их заместители и бизнесмены. Всем им предъявлены обвинения в коррупции, приписках и отмывании денежных средств.
.
все оні помещени в Рітц Карлтон готель.
самая дорогая тюрьма в міре...))))
borodinn _ 07.11.2017 19:07
IP: 104.155.38.---
12:00:29
Олег Ляшко, Радикальна партія.

Єдина можливість у Президента Порошенка виграти вибори в 2019 році – це підпорядкувати собі всі силові структури, які будуть покривати фальсифікації, зловживання на виборах, адмінресурс і які покриватимуть злочини для того, щоб Порошенка обрати Президентом. Петро Порошенко може виграти в мене в 2019 році вибори за однієї умови: коли вони будуть сфальсифіковані. Тому він намагається узурпувати вплив на силові. Сьогодні він керує СБУ, Генпрокуратурою, спецслужбами, йому треба вплив на Міністерство внутрішніх справ. Монополія веде до зловживань, тому ми не дамо Президенту Порошенку монополію на силові структури, ми не дамо йому Авакова.
==
Підор наш прізідент.

Команда Радикальної партії не голосуватиме за відставку Авакова.
borodinn _ 07.11.2017 19:04
IP: 35.190.221.---
Orest Jj:
Авакян наш человек
12:00:29
Олег Ляшко, Радикальна партія.

Шановні українці! Те, що відбувається зараз в парламенті, це абсолютно далеке від боротьби з корупцією, від відновлення законності, від захисту ваших прав. Більшість людей сьогодні не можуть пройти спокійно по вулиці, тому що їх грабують. Більшість людей сьогодні вночі не може спокійно спати, тому що злодії в масках із зброєю можуть залізти в хату, в квартиру пограбувати і забрати останні гроші. Але парламентська більшість вона не збирається захищати вас, дорогі українці. Вони змагаються за владу, за впливи на правоохоронні органи.
Історія з Аваковим, історія із затриманням його сина, звинувачення проти сина міністра внутрішніх справ – усе це вигадки з однією метою: зняти з посади міністра внутрішніх справ Авакова. Хто це робить. Це Президент України.
Команда Радикальної партії не голосуватиме за відставку Авакова.
==
Підор наш человек
Orest Jj _ 07.11.2017 19:01
IP: 77.52.77.---
borodinn:
...В Саудовской Аравии сообщили об аресте известного миллиардера-инвестора, принца Ал-Валида бин Талала, а также по меньшей мере десяти других принцев, четырех министров и десятков бывших министров.
Кроме принцев, задержаны 38 бывших министров, их заместители и бизнесмены. Всем им предъявлены обвинения в коррупции, приписках и отмывании денежных средств.

Арестованный на днях, 5 ноября, в Саудовской Аравии принц аль-Валид ибн Талал ибн Абдель Азиз Аль Сауд, один из крупнейших бизнесменов и совладельцев "Citigroup", оказался причастным к незаконной деятельности украинского государственного концерна "Укроборонпром".
Именно через него руководство "Укроборопрома" проворачивало до сегодняшнего дня миллионные противозаконные схемы" – информатор.
"С помощью принца госконцерн отмывал денежные средства через фирмы-"прокладки". И я повторюсь: это миллионы", – отметил он.
kren _ 07.11.2017 18:41
IP: 188.0.104.---
borodinn:
kren:
Володимир Пікалов:
рівень гідності автора зашкалює ((мож ще "стрибаючу Марину" по пиці тріснути? в лучших традиціях
...безумовно,добродію, не гоже всяким там...вказувати ladyям такого масштабу, де їм скакати.
Маріна скаче і гроші заробляє...))
а ось Ціля на роботу не ходить, прогуляла більшість засідань в раді, а Парубей їй вісьмьорки ставить, зарплату платить за ніщо, а сука ще ті наші гроші в декларації нагло показує і каже що живе за одну зарплату...!!!

Шабунін
доколе...???

?
...шо за...нешанобливі натяки-тут же мова про 1их ladyєй?
Orest Jj _ 07.11.2017 18:40
IP: 77.52.77.---
borodinn:
Orest Jj:
borodinn:
Руководителя следствия смертельного ДТП с участием Зайцевой остановили пьяным за рулем

.
На уточнююче питання, речник Авакова зазначила, що не знайома ні з Зайцевой і Дроновим, тому нічого не може сказати про це.

у Авакова долгоє і светлоє будущее...
грят кроме благодарности он Ціле прислал коєшто єщо...
Авакян наш человек.
Що бы життя охлосу не булу сплошным шоколадом, лосей печальных пора вжэ ставить в стойло – учить як батькивщину любить. Не хочешь думать головой – иди рыть окопы и красить мухоморы.
Особо умных Верховный Гигант Мысли приглашает принять участие в шоу "Царская охота". В качестве мишеней.
borodinn _ 07.11.2017 18:32
IP: 35.195.254.---
borodinn:
Orest Jj:
borodinn:
Руководителя следствия смертельного ДТП с участием Зайцевой остановили пьяным за рулем

.
На уточнююче питання, речник Авакова зазначила, що не знайома ні з Зайцевой і Дроновим, тому нічого не може сказати про це.

у Авакова долгоє і светлоє будущее...
грят кроме благодарности он Ціле прислал коєшто єщо...
пару бутилок із своєй знаменитой вінной коллекції...
скока мільйонов еті віна стоят глянь в декларації
тока не упаді...
borodinn _ 07.11.2017 18:28
IP: 35.187.20.---
Orest Jj:
borodinn:
Руководителя следствия смертельного ДТП с участием Зайцевой остановили пьяным за рулем

.
На уточнююче питання, речник Авакова зазначила, що не знайома ні з Зайцевой і Дроновим, тому нічого не може сказати про це.

у Авакова долгоє і светлоє будущее...
грят кроме благодарности он Ціле прислал коєшто єщо...
borodinn _ 07.11.2017 18:19
IP: 35.196.62.---
Orest Jj:
borodinn:
kren:
Володимир Пікалов:
рівень гідності автора зашкалює ((мож ще "стрибаючу Марину" по пиці тріснути? в лучших традиціях
...безумовно,добродію, не гоже всяким там...вказувати ladyям такого масштабу, де їм скакати.
Маріна скаче і гроші заробляє...))
а ось Ціля на роботу не ходить, прогуляла більшість засідань в раді, а Парубей їй вісьмьорки ставить, зарплату платить за ніщо, а сука ще ті наші гроші в декларації нагло показує і каже що живе за одну зарплату...!!!

Шабунін
доколе...???

?
лахам так і треба.
Нехатитє платить що би працювала – платите що би бездєйствовала.
Міністр внутрішніх справ подякував БЮТу за те, що вони не звільнили його з посади.

Перед голосуванням представники "Батьківщини", "Радикальної партії", "Народного фронту", "Опозиційного блоку" заявили, що не підтримають постанову про відставку Авакова.
Orest Jj _ 07.11.2017 18:12
IP: 77.52.77.---
borodinn:
Руководителя следствия смертельного ДТП с участием Зайцевой остановили пьяным за рулем

В Харькове сотрудники патрульной полиции задержали в состоянии алкогольного опьянения начальника отдела по ДТП следственного управления Национальной полиции в Харьковской области Николая Мовчана, который занимается делом смертельной аварии с участием Алены Зайцевой.
На месте остановки Николай Мовчан отказался проходить тест, поэтому полицейские доставили его в наркологический диспансер для анализа на наличие алкоголя в крови. После проведения осмотра, оказалось, что в крови милиционера было 0,2 промилле – это максимально допустимая норма наличия алкоголя в крови.

"Именно этот человек является начальником отдела, расследующего страшное ДТП на Сумской с участием Зайцевой и Дронова. Начальники такого уровня должны подавать пример своим подчиненным и вообще не употреб/лять алкоголь за рулем, ведь они охраняют закон", – отмечают журналисты.
Orest Jj _ 07.11.2017 18:09
IP: 77.52.77.---
borodinn:
kren:
Володимир Пікалов:
рівень гідності автора зашкалює ((мож ще "стрибаючу Марину" по пиці тріснути? в лучших традиціях
...безумовно,добродію, не гоже всяким там...вказувати ladyям такого масштабу, де їм скакати.
Маріна скаче і гроші заробляє...))
а ось Ціля на роботу не ходить, прогуляла більшість засідань в раді, а Парубей їй вісьмьорки ставить, зарплату платить за ніщо, а сука ще ті наші гроші в декларації нагло показує і каже що живе за одну зарплату...!!!

Шабунін
доколе...???

?
лахам так і треба.
Нехатитє платить що би працювала – платите що би бездєйствовала.
Уряд реформ316 Aтака Путіна1114 Україна та Європа931 Корупція1116 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter