Віталій Шабунін Голова правління Центру протидії корупції

Врятувати рядового Фірташа 2. Як САП ''зливає'' докази

27 березня 2018, 14:13

Справа Фірташівського "Запорізького титано-магнієвого комбінату" (ЗТМК) тягнеться в судах уже 1,5 роки і є чудовим прикладом того, як у цій країні хоронять кримінальні справи навіть із залізобетонною доказовою базою.

Цього тижня у Запоріжжі відбудуться декілька судових засідань у справі "фірташівського" директора ЗТМК Володимира Сивака. Ми вже неодноразово писали про затягування справи прокурорами САП та її перекидання із суду в суд.

Але те, що відбувається в суді зараз, можна навіть без юридичної освіти пояснити дитині одним словом – "бєспрєдєл".

Отже, НАБУ звинувачує директора "ЗТМК" Сивака у розтраті майже 500 мільйонів гривень, які мали бути витрачені на модернізацію підприємства, а пішли – "на користь третіх осіб".

Одним з головних доказів того, що гроші були витрачені не на ЗТМК, а перераховані іншим особам, є банківська виписка. І тут проблема – Спеціалізована антикорупційна прокуратура не надає банківські виписки по рахунку ТОВ "ЗТМК" у Надра банку, що підтверджують виведення Сиваком 492 мільйонів гривень, призначених на модернізацію підприємства.

Без цього доказу визнати винним директора "ЗТМК" у вчиненні особливо тяжкого корупційного злочину та конфіскувати його майно буде неможливо.

Судити людину за виведення коштів без доказів їх перерахунку – це те ж саме, що й судити наркоторгівця, не маючи основного доказу – наркотиків. Якщо антикорупційна прокуратура не надасть цього ключового доказу – це свідчитиме "злиття" справи. Фактично тоді судити менеджера Фірташа не буде за що.

Річ у тому, що у 2015 році, коли справу розслідувала ще поліція – ці банківські виписки були вилучені з порушенням термінів. Саме тому суд не взяв цей наданий прокурорами доказ до уваги. Слідчі поліції мали отримати виписки до моменту закінчення строку дії ухвали суду – до 23 листопада 2015 року, оскільки судова ухвала, що надавала дозвіл на отримання цих документів, була винесена 23 жовтня 2015 року і діяла один місяць. Слідчі ж поліції чи то випадково, чи навмисне – взяли в банку документи пізніше. І тепер вони через порушення процедури суд визнав ці докази недопустимими.

Тим не менше, відповідно до закону, цю проблему може виправити прокурор САП. Сам прокурор у ході судового розгляду може повторно затребувати виписки по цьому рахунку. Але Ольга Ярова, яка веде справу не поспішає в цьому. На останні судові засідання, які мали відбуватися 3 дні підряд (5, 6 та 7 березня), щоб пришвидшити розгляд справи вона приїхала не підготовлена. І це не жарт. Вона попросила суд перенести розгляд справи в суді, щоб показати якісь додаткові докази стороні захисту, які 1,5 роки розгляду справи їм так і не передавала. І це в той час коли адвокати були готові до суду.

Станом на сьогодні прокурори САП так і не попросили суд повторно витребувати ці банківські виписки.

Нагадаю, що "ЗТМК" володіють держава через Фонд Держмайна (51%) і Фірташ через кіпрську компанію "Tolexis Trading Ltd" (49%). Фірташ отримав свою частку комбінату тому, що обіцяв вкласти у розвиток унікального комбінату понад $110 млн. Інвестиції та модернізація були в основі договору про заснування. Однак Фірташ поставив на чолі підприємства своє керівництво, і більшість з грошей пішли не на модернізацію, а в оффшори.

Скандальну справу щодо "ЗТМК" розпочала поліція ще у 2015 році, а потім передала її в НАБУ.

Після того як НАБУ завершило досудове розслідування, САП усупереч закону скерував справу до Печерського суду. Останній через 8 місяців сказав, що справа не є у його підслідності і відмовився її вести. Про що ми публічно попереджали САП.

Згодом справу передали до Заводського районного суду Запоріжжя. Перше підготовче засідання відбулось лише у листопаді 2017 року. Увесь цей час Сивак і далі керував держпідприємством, бо навіть не відсторонений від посади, а Фірташ продовжував збагачуватися на комбінаті.

Затягування розгляду кримінальної справи зіграло на користь компанії Фірташа, яка є співвласником "ЗТМК". З листопада 2016 господарський суд розглядає справу за позовом ТОВ "ЗТМК" до "Tolexis Trading Ltd" щодо виконання умов заснування підприємства та все ж таки модернізації виробництва підприємства.

Натомість адвокати газового олігарха намагаються довести, що ніякої розтрати не було і Фірташ виконав перед державою всі умови, на яких купував частку комбінату. А отже, є його законним і добросовісним співвласником. Розгляд справи зупинили до травня 2018.

Крім того, незрозумілі рішення прокурорів САП призвели до того, що директор ДП "ЗТМК" Володимиру Королькову, у змові з яким Сивак виводив гроші, вдалося втекти з України до Кіпру.

Схоже, що справу Сивака планують так само по тихому злити. І якщо цього тижня прокурори САП не вживатимуть заходів для надання одного з ключових доказів – ніхто так і не понесе відповідальність за виведені 500 мільйонів на модернізацію комбінату.

powered by lun.ua
Коментарі — 50
Николай Чаварга _ 07.04.2018 21:19
IP: 188.163.73.---
Пане Євмене, якщо ви сіоніст, то відповідати вам не треба – тут все більш ніж зрозуміло.

Але якщо ви не сіоніст, то ваш махровий ретроград чекає від вас вашої самооцінки для випадку, якщо правим є ретроград. Оцінки мають бути з фактами, як оце ретроград щойно продемонстрував вам.

Тільки що передали по ТБ: – в Україні на 10 народжених 15 померлих. Ретроград твердить, що це організоване закулісою свинство, направлене на повне винищення українського етносу, що це другий Голодомор. Що скаже на це євмен з прогресивними поглядами?

Тільки-що по ТБ ЗІК сказали, що українські лікарі отримують найнижчу в світі зарплату!! Нижче африканців!! За 27 років реформ!!! А Гітлер за непоних шість років через націоналізацію підприємств вивів Німеччину з голодаючої країни на перше місце в Європі!! А есесер за такий час став космічною державою – при розумово неповноцінних (без іронії!!) комуняках!!!
Николай Чаварга _ 07.04.2018 21:08
IP: 188.163.73.---
Пане Євмен, я чекаю вашої оцінки вашого ж світогляду. По закону, ви повинні все перераховане мною вище свинство стосовно України назвати тим, що є так необхідним для подальшого розвитку України, ви повинні переконати нас, що для справжнього прогресу залишилося вигнати з України всього лише якихось 30 міліонів етнічних українців, а 8-10 мільйонів тих, що залишаться, – це якраз те, що потрібно для повноцінного обслуговування господарів, які вже захопили ЗМІ, фінанси, підприємства, а скоро захоплять і Землю, за посередництва "правих націоналістів", звичайно – типу тягнибоківців, рух/уїв...

Я чекаю вашої оцінки – хто є довбо_обом, хто ретроградом, а хто зрадником, типу ляшка, тягнибока, каськіва, рух/уїв, а можливо і білецького. Поки-що виходить так, що і Білецький є зрадником – таким самим як і сободівці зашматгнилоїковбасником.
Николай Чаварга _ 07.04.2018 20:51
IP: 188.163.73.---
Про Кубу. Мала острівна країна майже в повній ізоляції. Ми сподіваємося, що майже самодостатня капіталістична Московія розвалиться за пару років при добрій ізоляції, при справжніх санкціях, а Куба знаходиться в Блокаді – при відсутності корисних копалин, і непогано тримається. А як би вона трималася без Блокади? А хто вбив Сальвадора Альєнде?, хто боявся позитивного прикладу Аргентини? Хто тисне на Венесуелу? Хто і чому тисне на Білорусь? Яким чином тримається на плаву П. Корея, Китай, В'єтнам?

Мао колись скзаав. що китайці будуть ходити в одних штанах, курточці і кедах, будуть їсти один лише рис, але брати гроші в кредит не будуть. Пройшло кілька десятиліть, і Китай сьогодні кредитує Америку. На чому все це тримається? – на державній власності. Пане Євмин і присутні, чи можна назвати людей. які не розуміють всього цього довбо_обами? А як назвати тих, хто все це розуміє, але діє проти України, працює на прив. власність, окрім як зрадниками (тягнибоківщина і т.д.)?
Николай Чаварга _ 07.04.2018 20:34
IP: 188.163.73.---
Ще один приклад. В Білорусі до влади прийшов чесний чоловік, який не дозволив роздерибанити невелику країну. І що? – в країні нема гір (каміння для будівництва), нема моря, чорноземів, газу, нафти, урану, залізної руди, вугілля, великих заводів із закритими циклами, гідроенергоресурсів, а білоруси мають зарплати в три рази більші (ніж у нас з казковими багатствами), освіта і медицина повністю безплатні, добре оснащена армія, чудові дороги, порядок і чистота, низький рівень злочинності у владі і впобуті, білоруси не тягають нічних горшків з-під старих європейців, народ бачить Майбутнє. Але це Ми повинні були в три рази краще жити!!! – у нас все було!!

Якщо ви, пане Євмин (і присутні!), цього не розумієте, і не бачите, то хто ви тоді? Дайте собі оцінку самі. Кого можна заслужено назвати довбо_обом? – того, хто розуміє і бачтить злодійство, і каже про це, чи того, хто не розуміє цього (не кажу нічого про сіоністів – вони нам організували все це)? Дайте собі оцінку!!.
Николай Чаварга _ 07.04.2018 20:18
IP: 188.163.73.---
Другий приклад, есесерівський. Недивлячись на високий рівень ідіотизму комуняків, на громадянську війну, на розруху, вина за яку лежить не тільки на комуняках, але і на Антанті, комуняки дость швидко зробили країну індустріальною, попри такі злодіяння, як запроторення в тюрму генія Корольова, Туполєва, Вавілова і т.д. Що ж спрацювало насправді? – насправді спрацювала державна власність, при якій корупція стає просто неможливою, а вміло керований народ робить просто чудеса (німеччина в 1933-39 роки)...

Другий приклад – відновлення есесера після закінчення війни після масового винищення населення як німцями, так і комуняками!!. І що спрацювало? – спрацювала належність державі власності на засоби. Навіть при невмілому керівництві, успіхи були вражаючі. А що було би, якби до влади прийшли ліві націоналісти, які на перше місце ставлять творців матеріального (як основи держави), освіту і технічні науки, медицину, захист народу від кримінальників...? Хто ви, якщо не розумієте цього?
Николай Чаварга _ 07.04.2018 20:03
IP: 188.163.73.---
Продовжую розмову ретрограда з прогресивно мислячими, зокрема з Євміном.

Нам нав'язують думку, що державна влада є неефктивною, при цьому в першу чергу вказують на Совецький Союз. При цьому замовчують, що есесером керували розумово неповноцінні комуняки, які катастрофічно боялися допускати до влади мислячих людей. Цей процес вилився у винищення порядка 60 мільйонів людей (Солженіцин). З другого боку руськеміряки добре розуміли, що будь-яке попущення імперської хватки веде до розпаду тюрми народів. Етнічний українець Горбачов не розумів цього, і я вдячний йому за це. З паршивої вівці хоч шерсті жмут.

Приклади з Історії. До 1933 року Німеччина реально голодувала!! З приходом Гітлера, з націоналізацією засобів виробництва Німеччина за неповних 6 років стала передовою в Європі країною. Це факт на користь державної власності, чи ні? Кого Гітлер став на перше місце? – інженерів, конструкторів, фізиків, хіміків, медиків.

Вам ясно, чому в Україні знищені іменно ці науки?
Николай Чаварга _ 07.04.2018 18:36
IP: 188.163.73.---
Що є причиною мовчання, господін Євміна? Я ще раз роз'ясню свою позицію.

1) Виходимо з припущення, що ви маєте правду. Тоді хто я такий? Судячи з усього – ретроград. Якщо по-вашому це ще щось гірше, – прошу, можете уточнити, або посилити епітети, типу дурень, ідіот, несповна розуму, дебіл, довбо-об, простофіля. Що вважаєте за потрібне, – те і кажіть. Але аргументуйте, типу: ретроград не бачить і не розуміє, фактів, що вказують на те, яке щастя привалило Україні завдяки приватизації. Якщо Україна піднялася із 7-го на 5-те, то Чаварга ретроград і довбо_об, бо не бачить цього щастя. Якщо ж Україна насправді опустилася із 7-го на 147 (тільки декілька країн Африки знаходяться нижче) і якщо ви цього, як людина з передовим мисленням, не бачите, то скоріше всього це ви є довбо_обом, і ваш тип мислення є не передовим, а довбо_обським. Є ще варіант, що ви просто сіоніст, і те, що є гіршим для України, то є кращим для вас, бо скоро ця сиротина впаде в ваші цупкі руки. Де правда?
Николай Чаварга _ 05.04.2018 16:15
IP: 188.163.73.---
Николай Евмина:
Давно не зустрічав таких "раритетів", як Чаварга. Не зрозуміло тільки, навіщо себе так мучити?

- Не знаю, що маєте на увазі під словом "раритет". Може це людина, яка неспроможна в силу вікових особливостей до сприйняття нових віянь. Будемо сприймати це як образу на мою адресу. Тоді так. Допускаємо, що ви праві, тоді я визнаю себе ретроградом. Якщо хочете, можете чогось добавити.

Але другим пунктом маємо допустити, що правий я. Тоді виникає законне питання: а хто ви такий, якщо правий я?? Я даю можливість вам дати собі оцінку самому. А потім я дам вам оцінку, з фактами, – я ніколи не висуваю тверджень без фактів.

Договорилися? Хто ви такий, якщо правий я?
Николай Евмина _ 03.04.2018 14:04
IP: 213.179.230.---
Давно не зустрічав таких "раритетів", як Чаварга. Не зрозуміло тільки, навіщо себе так мучити? Давно вже існує така свята країна зі 100 відсотками державної власності: КНДР! Де корейці плачуть і сміются по команді "яйценосого" Кіма 3-го... Так, Фідель, як і Сталін віддав народу все. Але ж і взамін взяв все! Паспорта селянам України почали видавати тільки в 1972 р. – через 19 р. після смерті "Батька народів". А це була половина населення!
2). При чому тут Шабунін? Мені цікаво, скільки за 3 роки вкрали і скільки буде повернуто? Злодій сяде, чи ні? Якщо ні, то чи сяде той, хто судив не на користь держави, а відповідно і кожного з нас, які втратили частину пенсії чи не побудовану-відремонтовану дорогу. Бо доки держава матиме таких слідчих і суддів, що завжди на 1 день "запізнюються", бо фірташі-ахметови таку "швидкість" через своїх адвокатів щедро фінансують, вона буде бідною, а всі ми – жебраками. Коли повернуть в Україну знаменитий лозунг В. Висоцького: "Вор должен сидеть в тюрьме"?
Николай Чаварга _ 02.04.2018 08:57
IP: 188.163.73.---
Wort:
- То які все-таки ФІО батька і матері Шабуніна, діда і баби, а то щось дуже вже схоже на Закулісу. Щось дуже багато підозр відносно чесності Шабуніна? Чого мовчите? Нам показуєте чергового манекена, чи як воно насправді?
Николай Чаварга _ 30.03.2018 11:11
IP: 188.163.73.---
Wort:
Брехня.Шабунин ударил его один раз,причем не с той стороны,с которой продажные судмедэксперты якобы зафиксировали травмы через две недели (!) после удара.


- То ви так добре обізнані зі станом справ? То, може, знаєте детальніше біографічні дані?, типу ФИО батька, матері, родословну – багато хто вказує, щоб не було підозр. Можете, чи це секрет?

А то знаєте, як воно буває. Наприклад, приходить Мойша в ЗАГС і просить змінити прізвище.
- З якого і на яке – питає службовець.
- З Петров на Іванов.
- А який зміст в такій заміні, прізвища ж рівноцінні.
- Коли мене питають прізвище, я кажу, що Петров. А коли питають, яке було раніше, я мушу казати, що Цукерман. А тепер буду казати, що раніше було Петров...
Николай Чаварга _ 28.03.2018 20:05
IP: 188.163.73.---
Пане Шабунін, приведене нижче сказно про вас, чи про якогось іншого Шабуніна?

"У березні 2016 ГПУ розпочала досудове розслідування за підозрою Шабуніна та очолюваної ним організації у корупційних діях, ухилянні від податків та привласненні фінансової допомоги від США в розмірі 2 мільйонів доларів.

В червні 2017 журналіст Віталій Бойко повідомив. що Шабунін потрапив в Раду громадського контролю Національного антикорупційного бюро України за підробленими документами, приховавши наявність земельної ділянки та квартири, яку здавав у найм.

8 июня 2017 года Виталий Шабунин избил помощника депутата Сергея Мельничука Всеволода Филимоненко, что привело к надколу челюсти и сотрясению мозга. По версии Филимоненко, Шабунин напал на него за вопрос "Почему не воюешь в АТО?" Ранее большой общественный резонанс вызвала нервная реакция Виталия Шабунина на вручённую ему повестку в военкомат – сам он заявил о том, что с 2000 года имеет справку о негодности к военной службе".

Википедія...
Николай Чаварга _ 28.03.2018 19:31
IP: 188.163.73.---
Тепер знову звертаюсь до Шабуніна, якому я більш-менш довіряв, поки він не висловився чітко проти дежавної власності:
Подивіться внутрішнім зором на Україну 1991 року (7-ме місце по перспективі розвитку, індустріальна держава, наука, освіта, медицина, промисловість, всі мають житлоо і роботу, найкращі у світі літаки і космічні ракети, фармація, низький рівень злочинності, впевненість народу в завтрашньому дні) – і це все при розумово неповноцінних комуняках і майже суцільних зрадниках типу Щербицького.

А тепер подивіться на Україну 2018 року – 147-е місце (нижче більшості країн Африки), зруйнована промисловість, наука, освіта, медицина, мораль, технічні кадри, найбільший в світі рівень корупції, рівень криміналуі (продовжує підвищуватися), наркоманія, вимирання мільйонами, розбиті дороги, непридатні для вживання продукти...

Яка різниця між цими Українами?- ПРИВАТНА ВЛАСНІСТЬ І ВЛАДА ЗАКУЛІСИ. БІЛЬШ НІЧОГО!!

І далі будемо пи_діти (шабунити) проти державної власності?
Николай Чаварга _ 28.03.2018 19:11
IP: 188.163.73.---
wed:
- 3) Я антикомуніст тому, що ці недоумки дискредитували ліву ідею. А чому дискредитували? – насправді то була спроба Закуліси захопити владу в усьому світі через націоналізацію і світову революцію, при цьому Закуліса мала виявитися при владі – в уряді Лєніна було біля 80% закулісяк, в тому числі і він сам, а частково навіть і Сталін – прочитайте Ходоса.

4) Ви зовсім забуваєте, що я пропоную не допускати до влади будь-кого, хто є бізнесменом (точніше, злодійсменом), або в нього злодійствуює дружина, син, дочка, тесть і т.д. – то не принципово. Ви забуваєте. що я пропоную законом підвищувати рівень кримінальної відповідальності чиновникам пропорційно владному щаблю – тут обернена залежність: – що ще якось дозволено Бику, то категорично не дозволено Юпітеру. Якщо бика за щось треба покарати ударами палиці, то за те саме Юпітера треба розстріляти. Запевняю: знайдеться маса людей, які згодяться працювати Юпітерами на вказаних умовах.
Николай Чаварга _ 28.03.2018 18:43
IP: 188.163.73.---
wed:
Чаварга вже роками пробігає через коментарі, але єдине чим вирізняється – це понад пересічною прихильністю до різного роду радикальних лівих ідей


- 1) Це не єдине, далеко не єдине, ви просто пробігаєте очима мої коментарі, не заглиблюючись в суть написаного, зокрема про Закулісу. Я розумію вас, бо колись був у вашій шкурі. Мене пробудила книга Э.Ходоса "Евр. синдром-3", До прочитання цієї книги я вважав всіх, хто пропонував мені читати відповідну літературу шизофреніками.

2) Я лівий антикомуніст. Лівий, бо вважаю, що незалежна Україна може існувати тільки при державній власності – в силу менталітету українців, нашої схильності до зради, нашої злодійкуватості і підвищеної схильності до корупції.

Що дозволено Юпітеру, то... Що можна норвегам чи шведам, то для нас стане можливим через тисячу, а то і більше років – треба робити селекцію (як це робили норвеги чи німці). Тепер, при приватній вл. уже майже все в єв/рейських руках, і це – ФАКТ.
Николай Чаварга _ 28.03.2018 18:14
IP: 188.163.73.---
Андрей Владимирович Чернов:
Цікаво, чи розуміє пан Микола Чеварга, що поливаючи брудом на Шабуніна, який при владі ніколи не був, у статті де він приводить факти злочинної недбалості і корупційного злочина на половину міл"ярду гривень, занадто видає в ньому проплаченого коментатора?
- 1) Порада: навчіться викладати свої думки без таких грубих помилок – ви ж пишете не для жінки, а щоб люди читали.
2) Я звертався до Шабуніна – нехай сам скаже про свої позиції. Я довго слідкував за ним, за чесно-патріотичною риторикою, розглядав як можливого позитивного політика, може навіть Державника. Одного разу шило Шабуніна таки вилізло з мішка – він різко висловився проти державної власності. Мені цього досить для того, щоб обмежити кількість варіантів його суті до двох – або людина не розуміє, що говорить, (бо зомбована Закулісою), або ДОБРЕ розуміє, та готується прийти до влади і "хапанути власності по повній", як "величезний патріот" Тягнибакс, чи патріот Луценкіні.
wed _ 28.03.2018 11:13
IP: 35.190.192.---
Андрей Владимирович Чернов:
Цікаво, чи розуміє пан Микола Чеварга, що поливаючи брудом на Шабуніна, який при владі ніколи не був, у статті де він приводить факти злочинної недбалості і корупційного злочина на половину міл"ярду гривень, занадто видає в ньому проплаченого коментатора?
це навряд:)
Чаварга вже роками пробігає через коментарі, але єдине чим вирізняється – це понад пересічною прихильністю до різного роду радикальних лівих ідей

та й ви несправедливі – у цьому коментарі є частка раціонального:
корупція внутрішня є великою проблемою,
але Україна теж втрачає і коли її міжнародне лоббі (через прям. політ. тиск, через тиск на вразливих скорумпованих владців, через МВФ, а часом і за допомогою спонсорованих організацій, в т.ч. антикорупційних) змушує до невигідних економічних кроків.

Не раз чув від Шабуніна контроверсійні точки зору. Хоч вважаю, що він просто переоцінює (як і більшість людей) важливість свого напрямку діяльності
Olexandr Bruckman _ 28.03.2018 06:19
IP: 93.76.195.---
Kuzmenko Olga:
Андрій Колодій:
А чи не здається вам, що НАБУ переводить стрілки? Зручний спосіб обгрунтувати провал таких резонансних справ, як Фірташа, або Злочевського. Такі піарники НАБУ, як той же Шабунін, намагаються врятувати авторитет Бюро, звинувачуючи САП...
Так было изначально – сначала только суды были виноваты, теперь – еще и САП, создадут АКС – тоже будет отвечать за то, что у НАБУ дела не идут.
Ніхто не зрозуміє бота краще чим інший бот. Зразок діалогу працівників мінСтецю.
Olexandr Bruckman _ 28.03.2018 06:18
IP: 93.76.195.---
Ludmyla Zagoruyko:
Створили франкенштейнів а не антикорупційні органи. Так щоки надували, такі зарплати понапризначали, а в результаті повний пшик по всіх справах у всіх органах. Нарешті вийшли на самих себе.
З вами все добре? Аптечку на робочому місці маєте? Терміново випийте заспокійливого, бо стосовно "франкенштейнів" у методичці не було ані слова ані жодного натяку. МінСтець цінує Вашу щиру відданість справі, але так все близько до душі сприймаєте..."Нарешті вийшли на самих себе." – а це взагалі якось параноідально. Заспокойтесь і відпочиньте)
Ludmyla Zagoruyko _ 28.03.2018 00:14
IP: 77.90.251.---
Створили франкенштейнів а не антикорупційні органи. Так щоки надували, такі зарплати понапризначали, а в результаті повний пшик по всіх справах у всіх органах. Нарешті вийшли на самих себе.
Margette _ 27.03.2018 23:43
IP: 46.98.67.---
Olexandr Bruckman:
Lena Samojlenko:
Бюро не лучше работает... сколько уже раз было, что они сливали детали операций до их проведения, в результате чего винов6ики бежали в другие страны
Врешті решт, коли працівники мінстецю навчаться писати коменти на українській? Чи може Стець перекинув підряд на Ольгино?
Не "перекинув підряд", а вдався до аутсорсінгу!
Kuzmenko Olga _ 27.03.2018 23:41
IP: 35.189.212.---
Андрій Колодій:
А чи не здається вам, що НАБУ переводить стрілки? Зручний спосіб обгрунтувати провал таких резонансних справ, як Фірташа, або Злочевського. Такі піарники НАБУ, як той же Шабунін, намагаються врятувати авторитет Бюро, звинувачуючи САП...
Так было изначально – сначала только суды были виноваты, теперь – еще и САП, создадут АКС – тоже будет отвечать за то, что у НАБУ дела не идут.
Olexandr Bruckman _ 27.03.2018 23:21
IP: 93.76.195.---
Андрей Владимирович Чернов:
Lena Samojlenko:
Бюро не лучше работает... сколько уже раз было, что они сливали детали операций до их проведения, в результате чего винов6ики бежали в другие страны
Видите стиль статья сверху? Можете хотя бы пару аргументированных предложений в таком стиле? Нет – тогда выключайте вашу шарманку, слишком топорная работа. Вашу куратор – дебил, а вы – еще ниже по рангу. Стыдно должно быть.
+++++! Ботята недолугі і безпорадні)
Olexandr Bruckman _ 27.03.2018 23:20
IP: 93.76.195.---
Lena Samojlenko:
Бюро не лучше работает... сколько уже раз было, что они сливали детали операций до их проведения, в результате чего винов6ики бежали в другие страны
Врешті решт, коли працівники мінстецю навчаться писати коменти на українській? Чи може Стець перекинув підряд на Ольгино?
Андрей Владимирович Чернов _ 27.03.2018 23:10
IP: 35.190.213.---
Николай Чаварга:
Шабунін
Натомість адвокати газового олігарха намагаються довести, що ніякої розтрати не було і Фірташ виконав перед державою всі умови, на яких купував частку комбінату. А отже, є його законним і добросовісним співвласником.
- Цікаво, чи розуміє пан Шабунін, що Україну пограбувала світова закуліса до нитки через механізм приватизації, чи розуміє пан Шабунін, що вирватися з цих сталевих щупальців можна тільки через повернення вкраденого в Державні руки? Або через Коліївщину, яка є вкрай небажаною?
.
Цікаво, чи розуміє пан Микола Чеварга, що поливаючи брудом на Шабуніна, який при владі ніколи не був, у статті де він приводить факти злочинної недбалості і корупційного злочина на половину міл"ярду гривень, занадто видає в ньому проплаченого коментатора?
Зеленський62 Україна та Європа1122 Корупція1413 Aтака Путіна1279 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter