Альона Шкрум Народний депутат України, голова підкомітету з реформи держслужби

Чудо-Законопроект на 794 сторінки

10 квітня 2017, 23:49Президент подав у ВР потужний, я б навіть сказала "дебелий" Законопроект #6232: вперше в історії України (а може й світу!) – Законопроект складає 794 сторінки, і впроваджує ОДРАЗУ ТРИ нових процесуальних кодекси, вносить зміни ОДРАЗУ до ще СЕМИ кодексів України та одночасно вносить дуже цікаві зміни до ще ВІСІМНАДЦЯТИ законів України.


#щобДвічіНеСідати!

Ніхто ще такого не робив. Але ж наш Президент – піонер законодавчої творчості! Вже просто ну дуже по-новому.

Звісно, це протирічить Регламенту ВРУ, вимогам законодавчої техніки, а також здоровому глузду.

("Правила оформлення проектів законів та основні вимоги законодавчої техніки" взагалі забороняють вносити зміни до кодексів та законів в одній кучі, і, до речі, вимагають, щоб зміни до інших законів України у зв'язку з прийняттям одного кодексу теж вносилися окремим законопроектом).

Але то таке – деталі.

Звісно, ці хаотичні 794 сторінки змін у всі можливі закони з різних сфер – "трохи" унеможливлюють опрацювання, аналіз законопроекту чи його повне обговорення, як і ефективну роботу профільного комітету між першим та другим читанням.

Навіть оприлюднити такий законопроект у разі його прийняття є неможливим! Бо "Голос України" тоді має вийти на 794 сторінках!


Звісно, це в черговий раз "трохи" принижує весь Парламент та самого Гаранта законності, але ж можна проголосувати все одним махом і забути!

...Не треба двічі збирати депутатів, що розбрідаються по закордонним округам, та не слухаються... не треба домовлятися за кожен законопроект окремо і обіцяти за кожен щось своє депутатським групам та ОппоБлоку... один раз домовились – один раз сіли, один раз проголосували.

Та й шансів знайти "підстави" чи "підводні камені" у тексті на три томи "Війни та миру" значно менші.


Я взагалі пропоную Петру Олексійовичу: зібрали всі зміни, які тільки його душа забажає, у 100 законопроектів – записати в один великий і дебелий проект, зареєструвати все це на 3000 сторінках в січні місяці, прийняли за основу та в цілому без обговорення одним махом і – Парламент на канікули до 1 вересня.

Щоб не заважав країну реформувати)


- – -

Янукович тут насправді відпочиває перед винахідливість АПУ. Тому явно не вистачало ні фантазії, ні уяви.

Втім, нам – фантазії вистачає) Тож, враховуючи все мною вище написане, та зважаючи на запровадження безпрецедентної практики проектування законів від Президента, вважаю за доцільне:

внести на розгляд Верховної Ради України свій АЛЬТЕРНАТИВНИЙ Законопроект, яким врегулювати пропоновані Президентом правовідносини, а також питання, що стосуються усіх інших суспільно важливих сфер.

Таким чином, ми зможемо підтримати Президента у його новаторських підходах та реалізуємо комплексний і голістичний (*) підхід у здійсненні реформ в Україні, що усуне необхідність подальшої роботи Парламенту на наступні декілька місяців!

Пропоную додати до тих 794 сторінок змін ще: питання щодо врегулювання дипломатичної служби, соціального захисту військовослужбовців, членів їхніх сімей та осіб, захоплених в заручники, та трохи інших корисних норм.

(Додали б ще десяточку законопроектів в ці зміни, але папір в офісі закінчувався).

Зате також пропоную прибрати декілька тих ганебних положень, які ми вже віднайшли у цьому феєричному проекті пана Президента та від яких дуже погано пахне.

Наприклад, пропоную виключити, як страшний сон: • положення про автоматичний арешт коштів на рахунках осіб, які мають заборгованості, та • норми про інтернет-оповіщення учасників судового процесу, які перебувають на окупованих територіях.

Сьогодні наш чудо-Законопроект-гору паперу-за прикладом пана Президента – ми урочисто донесли в сектор реєстрацій та зареєстрували! Чекайте.

Прошу колег мій альтернативний проект підтримати! І буде одразу щастя. 👍

- – -

(*) – Голізм (від грец. – цілий, увесь) – термін на позначення певних теорій чи методологій, відповідно до яких пізнання окремого (часткового) можливе тільки шляхом пізнання цілого, до складу якого це окреме входить.

powered by lun.ua
Коментарі — 32
LYCIV_OLGA _ 12.04.2017 08:01
IP: 35.187.34.---
Як перевірено практикою – усіх недобитих рашистских покидьків на УП, з ніком або без – з неминучістю чекає одна і та ж доля – бути, зрештою забаненими з видаленням їх рашистских помиїв. Тому немає сенсу вступати з ними в "дискусію", бо:
1) ще жодному (!) дописувачу жодного (!!) разу на протязі багатьох років (!!!) не вдавалося хоч в чомусь "переконати" або "переспорити" когось з них (та й вони тут не для того);
2) своїми дописами ви тільки "підгодовуєте" цих тролів, і таким чином – разом з ними спільно – "забалакуєте" тему чи, навіть, "засераєте" її "особистим листуванням", флеймом та флудом; а ще –
3) "відповідаючи" ім "з цитатою", ви ніби навмисно поширюєте/розмножуєте їх маячню, яку редакція видаляє!

Як написав хтось – "НЕ ГОДУЙТЕ АЛГОРИТМ САМОНАВЧАННЯ ЦІХ РОБОТІВ, І ВОНИ ЗДОХНУТЬ САМІ ПО СОБІ";
або "ще гірше" – ТІ, ХТО "ДИСКУТУЄ" З ВІДОМИМИ ТРОЛЯМИ, АБО ІДІОТИ, АБО ГРАЮТЬ З ЦИМИ ПІДГОДОВАНИМИ НА УП ТРОЛЯМИ В ОДНУ ГРУ (САМІ ТРОЛІ)!
virosvit _ 11.04.2017 17:54
IP: 89.252.61.---
Guccifer Beletskiy:
Guccifer Beletskiy:
_ABM_:
Guccifer Beletskiy:
...
. После этого никакого примирения быть не может. И США тут ни при чем. Виноваты Окурок и такие, как ты. Но Окурок миллиардер, а ты кто?:-))

– если бы ты был русским как я, то никогда не уходит бы от ответа и не кривил душой как щирый хохол.
Слухай-но "заносчиве" г-уззьке" (московитське) гуно, не) (уйловим шавкам нас повчати, що і як робити. Дядько Тілерсон виставить сьогодні колективний ультиматум окурочному посіпаці, і почнеться відлік згасання Московії. Не за горами надання нам Штатами летальної зброї.
Так що такі веселі-невеселі справи, пане Зверхність.
Aleksandr Ruslanov _ 11.04.2017 13:12
IP: 77.52.28.---
Guccifer Beletskiy:
virosvit:
Ну вот видишь сынок, какое ты есть быд/ло, у вашего тупого стада нет ни одного мало мальски нормального хохла, которого знает мир, кроме фашистов бендера и шухевича.
хи-хи-хи
Взадов, у "русских" почему-то все "русские миры" и "великие идеи" заканчиваются отсутствием еды, талонами на туалетную бумагу.
Че за фигня не знаешь случайно?
Владимир Великий _ 11.04.2017 13:10
IP: 91.124.223.---
Алена молодець. Так тримати
lohik _ 11.04.2017 13:07
IP: 46.133.246.---
Необхідно всіх урядовців, пов'язаних з бізнесом Президента, відсторонити від влади...Нехай далі йдуть туди працювати...Заборонити приватні монополіі типу Фірташа і Ахметова...Офшорним компаніям заборонити володіти приватними підприємствами...Про це вчора заявила Юлія Тимошенко на одному з олігархічних телеканалів, куди вона нарешті чудом прорвалась...
Нізащо _ 11.04.2017 12:47
IP: 104.199.59.---
Guccifer Beletskiy:
Anatol Zubenko:
Guccifer Beletskiy:
Anatol Zubenko:
_ABM_:

Россия наступила на горло США и ответная реакция естественно последовала, но поймите вы наконец, не из за вашей Украины, и вы там просто пешки в большой игре.

Що ж ти така "глупочка": це ж, чим, саме, "Глодова" Кацапія "наступила на горло США", що ж у вас, "зайвехромосомних", є кращим за "піндосівське"? Чим ви можете здивувати когось, окромя як "півнем з гівна"? Тож, стій рівно й "оптекай" тихесенько у кутку історії, губошльоп.
Aleksandr Ruslanov _ 11.04.2017 12:47
IP: 77.52.28.---
буде ще краще якщо усі закони та констітуцію скасувати (реформіровать, зламати корупційну систему влади) та до впровади буде тільки -
" Я, великий князь всіеї України Петро 1, повелеваю..."
virosvit _ 11.04.2017 12:15
IP: 89.252.61.---
_ABM_:
_ABM_:
Guccifer Beletskiy:
_ABM_:
а в желании воссоздать Российскую Империю. Априори это уже не возможно. Россия технологически настолько на низком уровне, что вас уже, вами особенно любимая, Польша обошла.:-))
Ще два роки тому мене вразила інф-ція, про те, що ВНП Голандії = ВНП Росії. І це гамузом з усіма московитськими нафтами, газами, тайожними дровами, алмазами, золотом...
Ви уявляєте, який це економічний пігмей, але зате має армаду танків, БТРів, пушок, літаків, кораблів.
Це як у середньовіччі була така монгольська орда, яка після себе не залишила ні однієї архітектурної памятки, не говорячи вже про літературу, мистецтво. Оце досягнення юрта, та півмільйонна армія, яка загрожувала Європі. Шось нагадує сучасну Московію, правонаступницю Орди.
virosvit _ 11.04.2017 11:59
IP: 89.252.61.---
Guccifer Beletskiy:
Guccifer Beletskiy:
Какое место отведено Украине в этих планах? В соответствии с этими планами, отрезанный потенциал России должен уничтожаться до такой степени, чтобы исключить его реанимацию. Отрезали и добивают...
Завдання всього цивілізованого світу – добити цю імперську потвору, імя якої РаSSєя.
Ми козаки до цього готові
(Пардон, просто неправильно написав букви у попередньому дописі.)
virosvit _ 11.04.2017 11:43
IP: 89.252.61.---
Guccifer Beletskiy:
Guccifer Beletskiy:
Какое место отведено Украине в этих планах? В соответствии с этими планами, отрезанный потенциал России должен уничтожаться до такой степени, чтобы исключить его реанимацию. Отрезали и добивают...
Завдання всього цивілізованого світу – добити цю імперську потвору, імя якої РАССЄЯ.
Ми козаки до цього готові.
mihaylenco _ 11.04.2017 11:07
IP: 93.171.79.---
ABM
А куди йому тікати? А самогонний апарат на кого покине?:-))

Звідки взятися самогонному апарату у ватника? В них ніколи справа до самогону не доходила. Бражкою випивають. Апарати їм ніколи не були потрібні.
myshkina _ 11.04.2017 10:46
IP: 35.187.78.---
руслан49:
Один Ляшко-скотиняка радикально дбає про людей.
Шановний, побережіть нерви.
Попереду більше місяця відпочинку народних обранців.
Ляшко-скотиняка як звичайно в Емірати.
Юля – на свою віллу в Іспанію.
а Альона Шкрум вже чкурнула в невідомому напрямку – ні Альони, ні Бориса Абрамовича Тарасюка нема сьогодні в раді.
Напевно на лікування після Бангладешу поїхали...

а Юлічка сьогодні в прекрасному новому Віттоні – вана розказувала на таблоїді що це їй зять банкір дарує...
руслан49 _ 11.04.2017 10:24
IP: 95.135.213.---
Один Ляшко-скотиняка радикально дбає про людей.
LYCIV_OLGA _ 11.04.2017 10:24
IP: 35.187.173.---
(закінчення)
...Какая мелодия будет при этом звучать – "Ще не вмерла", "Сулико" или "Прощание славянки" – не важно. Главное, чтобы довел. Всей шоблой. До моста, который предусмотрительно, только наполовину, снесет Кличко. А там вселится в вас дух корпоративного братства, и ринетесь вы всем стадом вниз, в днепровские пучины.
Чтобы сгинуть там навечно, без следа..." (07.04.17, Иван Райли "Украинская политика – бесконечный сериал о политических трупах")
LYCIV_OLGA _ 11.04.2017 10:23
IP: 104.155.37.---
Да, 794 аркуші – ЦЕ СПРАВЖНІЙ ШЕДЕВР!...
І взагалі –
"...Власть насильно демонстрирует нам свой официальный взгляд на жизнь. В который давно не верит сама. Но мы уже не дети и прекрасно понимаем: то, что происходит – это запущенный сифилис мозга... Такое впечатление, что в Украине снимают шоу о мертвецах... Повсюду эти паралитики с отечными серо-зелеными харями и бельмами вместо глаз...
Страну не просто подсадили на сериал. Страна живет в этом сериале и вопрос, который больше всего волнует невольных телезрителей Украины, при взгляде на эти морды, один:
КОГДА ЖЕ ВЫ, ТВАРИ, НАКОНЕЦ, ПОВЫЗДЫХАЕТЕ???
Причем устроит любой сценарий. Чартерным пароходом навстречу айсбергу. Табором в небо. Или пускай выведут вас по одному на задних лапах, как крыс, а впереди будет идти мальчик с волшебной свирелью и приведет вас из центра Киева на набережную...
(див.закінчення)
spitfire _ 11.04.2017 10:08
IP: 104.155.13.---
794 аркуші – чудова можливість заховати різного роду несподіванки сповільненої дії.
президентські депутати, які не звикли до марудної важкої праці, не будуть детально аналізувати текст, і слухняно підтримають любого нацлідера.

до речі, чи є в тих пропозиціях закон про імпічмент, вибори за відкритими партійними списками, незалежні слідчі органи і суди, можливість самостійного прослуховування НАБУ?
хіба що в спотвореному, перекрученому вигляді...
AVICENA _ 11.04.2017 10:03
IP: 35.189.192.---
І, головне, в цьому стилі видуть свою політику більшість від "Самопомочі", "Батьківщини", "Радикальної партіі", та і інші.
AVICENA _ 11.04.2017 10:01
IP: 35.187.78.---
У свій час у СССР на ТВ була така юмористична передача, яку вів поет-сатирик-пародист Олександр Іванов. Де він в юмористичній формі пародировав погані і не дуже вірші іншіх поетів. Так от Альона Шкрум і виступила цією статтею, як пародист-юморист у стилі аля-Олександр Іванов.
Anatol Zubenko _ 11.04.2017 10:01
IP: 104.155.37.---
_ABM_:
Anatol Zubenko:
Ну, если этот план выполняется, то твою кочегарку скоро закроют, тикай...
А куди йому тікати? А самогонний апарат на кого покине?:-))
Он на нем много не заработает, в Воронеже после тридцати- все кодированные...
Anatol Zubenko _ 11.04.2017 09:58
IP: 104.199.59.---
Guccifer Beletskiy:
Anatol Zubenko:
_ABM_:
Это аналитическое представление нашей действительности и я тут ничем никого ни к чему не призываю, успокойтесь пожалуйста, и не спешите делать выводы на основе ваших зомбированных СМИ.
В конце концов, вы сами видите, что творится на Украине, и мой коммент этому подтверждение.
– прочтите ещё раз повнимательней, и найдите мои неточности и с чем вы не согласны.
Мы видим, а почему ты не видишь то, что творится на Рассее? Вот там и проанализируй...
Anatol Zubenko _ 11.04.2017 09:41
IP: 130.211.103.---
Guccifer Beletskiy:
Anatol Zubenko:
Guccifer Beletskiy:
Крушение Украины как часть плана "Хартленд" Маккиндера.

Теория Хэлфорда Джона Маккиндера под названием "Географическая вот истории" или "Хартленд" предусматривает нейтрализации Польши, Украины и Беларуси, и только потом отбор в Москвы её территорий. Всем известный Бжезинский адаптировал этот план к современным условиям. При этом русские Должны воевать с русскими, украинцы с украинцем, белорусы с белорус, а потом между собой и с поляками.
Ну, если этот план выполняется, то твою кочегарку скоро закроют, тыкай...
Если ты не полностью обендерился и жил среди русских и знаешь историю России, то должен знать, что Россия освобождала мир не раз от мировых варваров и разной европейской чумы.
- мир повторяется сынок.
Дак нахрена ты фуйню печатаешь?
mihaylenco _ 11.04.2017 09:18
IP: 93.171.79.---
Алексей Шелиховский
Очень грамотн, как для себя, сделал. Один раз кнопкодавам заплатил и сразу кучу нужных себе изменений принял

Мене дуже турбує те, що такі люди, як Парубій, стають холуями грошових мішків. Як давно його приручили. Чи від самого початку був прирученим? Треба поколупатися в біографії.
mihaylenco _ 11.04.2017 09:16
IP: 93.171.79.---
Московські тролі в своїх коментарях захищають шоколадноватну владу порошенко-гонтарєвої. Все поставало на свої місця. Це зайвий раз підтверджує те, що я казав давно – порошенко з путіним брателли-падєльнікі.
Anatol Zubenko _ 11.04.2017 09:08
IP: 104.155.87.---
Guccifer Beletskiy:
Крушение Украины как часть плана "Хартленд" Маккиндера.

Теория Хэлфорда Джона Маккиндера под названием "Географическая ось истории" или "Хартленд" предусматривает нейтрализацию Польши, Украины и Беларуси, и только потом отбор у Москвы её территорий. Всем известный Бжезинский адаптировал этот план к современным условиям. При этом русские должны воевать с русскими, украинцы с украинцами, белорусы с белорусами, а потом между собой и с поляками.
Ну, если этот план выполняется, то твою кочегарку скоро закроют, тикай...
mihaylenco _ 11.04.2017 08:44
IP: 93.171.79.---
Головний принцип шахрая – все звалити в купу, намутити, закамуфлювати, замилити очі.
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter