Альона Шкрум Народний депутат України, голова підкомітету з реформи держслужби

ЗАЯВА. ПРО ЧЕРВОНІ ЛІНІЇ І БРУД ПОРОШЕНКА

05 вересня 2018, 20:00

Давайте говорити відверто.

Зазвичай, до початку жорсткої виборчої кампанії, головні опоненти (особливо, коли вони з одного проєвропейського табору), домовляється про свої червоні лінії – мовчазною згодою не чіпати дітей один одного, не вдаватися до заказних відвертих фейків чи порно картинок та іншого бруду.

Цим вони виставляють запобіжники не лише для самих себе, але щоб не ввести країну у суцільну темряву та не залити її лайном дешевого пошибу.

Кампанія ж Петра Олексійовича лише почалася, а вже перейшла всі відомі межі дозволеного.

Вчора і сьогодні у ВР декілька колег з БПП за темниками Банкової, як слухняні песики, вирішили розповсюдити брехливу чорнуху без жодних фактів (а навіщо?) про родину Юлії Тимошенко.

Скажіть мені, чи чули ви за 4 роки політичної боротьби хоч одну фразу від Батьківщини або Юлії Тимошенко про російське громадянство невістки Президента, у якої батьки й досі живуть у Росії?

Чи поширювали ми хоч раз інфо про те, що дядько та тітка невістки Президента – офіційно живуть у Криму і примудрилися розказати журналістам, що голосували за приєднання Криму до РФ? Чи, може, ми обговорювали футболку молодшого сина Президента з промовистим надписом "Росія" у Лондонській школі?

Ні.

Ви вважаєте, нашій знекровленій країні у війні – ТАКА виборча кампанія потрібна?

Команда Петра Олексійовича вирішила зробити Тимошенко та її соратників – найбільшими ворогами нашої країни? О'кей.

То давайте говорити фактами – про особливі "гібридні" відносини Петра Олексійовича з РФ, його Ліпецьк, його бізнес партнера Медведчука, якому СБУ прямо допомогло монополізувати український ринок скрапленого газу. Чи порахуємо заправки Glusco, швидше яких розмножуються лише магазинчики Рошен?

На такому рівні ви дискусію, звісно, вести не готові.

Зате брехня і чорнуха – ваша стихія.

І ще трохи низькопробних фоточок в економ-класі літаку) тримаєте нас всіх за дебілів – ну чесне слово.

Людина, яка під чужим прізвищем у Фальконі літає на відпочинок на Мальдіви на віллу за півмільйона доларів – "внєзапно" вирішив просто так проїхатися із простими смертними?)

Такий тонкий піар, вочевидь, не дуже працює, і виборчий штаб Порошенка вирішив зробити єдину ставку на – чорнуху, фейки і адмін ресурс.

І цю чорнуху вони розкручують через своїх песиків з трибуни Парламенту, принижуючи і Парламент, і країну. Потім за гроші це лайно просувають через своїх ботів (щиро сподіваюсь, що їм за це хоч добре платять, бо Порошенко зазвичай скупиться).

Потім розкидають це на так звані "гавносайти" і вимагають, щоб цитати звідти темниками йшли на канали телебачення, особливо на телевізійні "патріотичні" канали, які належать Порошенку та його друзям – на "Прямий", який вони купили у сина Януковича (і санкції якось не завадили), і на 5-ий, який, щоправда, дивляться трохи більше, ніж чоловік 300 по країні.

Очевидно і те, що люди, які вирішили всю виборчу кампанію звести до поливання брудом та самою гнилою гряззю родичів своїх опонентів – вже цю кампанію програли.

І більше того – вони це розуміють.


Це не початок кампанії, а ваша агонія.

Бо 4 роки вашого "правління" – були не про "віру", "мову" чи "армію", а – про фейковий патріотизм, грабежі останнього у країні і брехню.

Так і завершуєте.


powered by lun.ua
Коментарі — 33
_A_n_t_i_k_i_l_l_e_r_ _ 07.09.2018 22:47
IP: 35.235.226.---
"Батьківщина" домоглася грошової допомоги сім'ям загиблих воїнів АТО

"А от на загиблих військових та їхніх сімей Міноборони та президенту було все одно. Гріш ціна таким державним інституціям, такому парламенту і такій державі, які не виконую своїх повноважень, які не захищають навіть тих, хто охороняє наші кордони і наших громадян", – наголосила Альона Шкрум.

Алена Шкрум – дешевая пиарщица. БЮТ за этот законопроект дал всего лишь 11 голосов из 20! И самой Алены Шкрум на этом голосовании не было! Я сделаю все, чтобы БЮТ в ВР не было!
Александр 1 _ 07.09.2018 13:22
IP: 188.163.12.---
lohik:
У вас... є докази про гроші Коломойського на бігборди?...
В Тимошенко є своя партія та партійні гроші...Як і в Порошенка, білбордами якого про мову і віру наводнені міста Украіни...
Докази є. Звісно не прямі (немає довідки від Коломойського, завіреної нотаріусом), але їх багато: історія з фінансування від Бені під президентських виборів, передача йому Укрнафти в повний контроль, таємна зустріч в аеропорту після якої з'явились величезні гроші у бідної депутатки.

Відповідально на підставі особистого досвіду інформую вас, що жодна партія в Україні не існує на партійні внески.

Не порівнюйте з Порошенко – він олігарх і має адміністративний ресурс.
lohik _ 07.09.2018 11:27
IP: 46.133.109.---
Александр 1: У вас,як хрлнічного юлененавтсника, є докази про гроші Коломойського на бігборди?...
В Тимошенко є своя партія та партійні гроші...Як і в Порошенка, білбордами якого про мову і віру наводнені міста Украіни...
lohik _ 07.09.2018 11:23
IP: 46.133.109.---
Александр 1:
Vladimir Potopalsky:
Але ви так і не відповіли на запитання, що корисного зробила Юлія Тимошенко для держави за останні 4 роки? Відповідаю-не крала
І це все? Не багато.

До речі, а за які гроші вона світиться по всіх городах України на тисячах бігбордах, що коштує 600 тис доларів щомісяця? Не за крадені у українців гроші Коломойського?
Александр 1 _ 06.09.2018 21:59
IP: 188.163.12.---
Vladimir Potopalsky:
Але ви так і не відповіли на запитання, що корисного зробила Юлія Тимошенко для держави за останні 4 роки? Відповідаю-не крала
І це все? Не багато.

До речі, а за які гроші вона світиться по всіх городах України на тисячах бігбордах, що коштує 600 тис доларів щомісяця? Не за крадені у українців гроші Коломойського?
anatvik _ 06.09.2018 21:29
IP: 46.211.134.---
Дуже влучно! А з приводу запитання порохососів, що зробила ЮВ за ці роки...відомо всім...а їхній п...служив янику-хамлу...міністром... Ганьба! П...не мій президент! За грати його і його камарільню!
lohik _ 06.09.2018 20:30
IP: 46.133.95.---
Проти Тимошенко у них нічого нема...Крім брехні...Тому брешуть від безсилля...
Vladimir Potopalsky _ 06.09.2018 18:38
IP: 5.248.167.---
Люблю дивитись 5 упоротий шоколадний. Особливо чайку, який любить цвенькати із тарасом безмозговичем чорнобидлом. Один брехун, а інший підбріхувач. Одне і те саме. Газова угода, ширка із ригами, лазаренко. Нічого конкретного. Головне, що народ вірить в всяку хрєнь. Цікаве гасло-вона продалась рашці. Фінансова криза 2009 рік долар знизився до вісьми. А тут одне і те саме. Долар 30. І знову хмирі розповідають, що війна, що МВФ вимагає піднімати тарифи, продавати землю. Упирі!!!! Забули як вона забрала 7 мільярдів у Пінчука. Це лише одне дає їй право бути в літиці. За вас урюки сиділа у буцигарні. Не читайте цю бридоту, яка матюкає Тимошенко
Vladimir Potopalsky _ 06.09.2018 18:27
IP: 5.248.167.---
Reflection:
Тимошенко треба судити по багатьох епізодах її діяльності. Дурка плаче по таких ідіотах. Епізоди наведіть
Vladimir Potopalsky _ 06.09.2018 18:25
IP: 5.248.167.---
Александр 1:
Але ви так і не відповіли на запитання, що корисного зробила Юлія Тимошенко для держави за останні 4 роки? Відповідаю-не крала
Александр 1 _ 06.09.2018 16:19
IP: 188.163.12.---
Elena Dykun:
Не треба багато розуму, щоб підвищити ціни практично у сім разів і отримати величезні прибутки "Нафтогазу"
Додам, що треба мати багато розуму, щоб впевнено відстоювати засади ринкової економіки і перевести державну компанію зі хронічно збиткової в прибуткову, щоб не продатися на московські хабарі і виграти суд у Газпрому. Щоб ліквідувати газову залежність від Росії. Ще і треба мати певну мужність, щоб втримати натиск таких популістів-горлопанів/"захисників народу", як Юлія Тимошенко чи Каплін або Рабінович, які кожного дня розпалюють ненависть до влади, допомагаючи ворогу.

Але ви так і не відповіли на запитання, що корисного зробила Юлія Тимошенко для держави за останні 4 роки?
Александр 1 _ 06.09.2018 16:04
IP: 188.163.12.---
Elena Dykun:
Фахова економічна політика у газовій сфері? Не треба багато розуму, щоб підвищити ціни практично у сім разів і отримати величезні прибутки "Нафтогазу" за рахунок пограбування народу.
Найбільше пограбування народу було в СРСР, коли ціни на енергоносії були мізерні. Ви, мабуть, також мрієте про соціалістичне регулювання цін. Тоді вам у південну Корею.

В ринкової економіки ціни встановлюються на ринку через попит і пропозицію, іншого не буває. До речі, народу, тому який справді бідний, надали такі субсидії, які він зроду не бачив і так легко, як у нас ще ніколи не було. Тож не розповідайте байки про "пограбування" народу державною компанією "Нафтогаз", яка для того ж самого народу наповнила держбюджет величезними прибутками.
Leo Uxmal _ 06.09.2018 16:01
IP: 195.24.158.---
_ABM_:
Послал Путина Коломойский. А что сделал Порошенко, как только пришел к власти. Первым делом руками силовиков уничтожил днепропетровскую команду
Elena Dykun _ 06.09.2018 13:49
IP: 35.235.227.---
Petro Bolbatto:
Хочется надеяться, что число "недалекоглядних" (укр.) значительно уменьшилось по сравнению с 14-м годом. Ведь даже в России и то народ потихоньку умнеет и процент поддержки Путина падает.
Elena Dykun _ 06.09.2018 13:46
IP: 35.235.226.---
Александр 1:
Фахова економічна політика у газовій сфері? Не треба багато розуму, щоб підвищити ціни практично у сім разів і отримати величезні прибутки "Нафтогазу" за рахунок пограбування народу.
Александр 1 _ 05.09.2018 22:27
IP: 188.163.12.---
Брудні технології це, звісно, погано, пані Шкрум. Але треба визначити, що саме для Юлії Тимошенко особисто це звичайна справа, тому ні їй/вам за це докоряти. Це міг би робити, наприклад, Анатолій Гриценко: докоряти вам за брудні методи проти нього.

Нагадаю, як одразу після створення коаліції більшості в ВР, пані Юлія стала клеїти владі ярлик "злочинна" за фахову економічну політику у газової сфері. Як під час, коли країна буквально рятувалась від російської агресії, дефолту, втрати керованості, ЮВТ запевнювала, що вся біда у Липецької фабриці і що війна не є причиною фінансових проблем. Що треба фактично боротись не з агресором, а з владою. Що Мінські угоди – це зрада, що влада зацікавлена у війні. І таке лайно від ЮВТ лилось постійно 4 роки.

Тож, не розповсюджуйте лайно самі, то і на вас не будуть його лити.
Богдан Дівнич _ 05.09.2018 22:10
IP: 35.235.226.---
Скунсів вже розвелось осбливо бепепешних та нарфронтівців чимало.Сморід вже просочуєьбся і через телеекрани,і через кмпютерні мережі.
Микола Южний _ 05.09.2018 21:51
IP: 35.235.227.---
Taras Oliynyk:
Тимошенко треба судити по багатьох епізодах її діяльності.

Тарасику скажи куда і я тобі вишлю обухівський папір для подачи позовної заява до суду на Тимошенко з коричневою печаткою – правда печатка трішечки смердить, в тебе тебе в дома вивітриться...
Віктор Яцук _ 05.09.2018 21:43
IP: 35.235.227.---
Агонія в обох, оскільки кінець настає для обох Слава доброму початку!
Віктор Яцук _ 05.09.2018 21:40
IP: 35.235.226.---
Агонія в обох, оскільки кінець настає для обох Слава доброму початку!
ViHo _ 05.09.2018 21:12
IP: 130.180.212.---
Ну так, навіщо "Батьківщині" бруднитися розповсюдженням чорнухи про рідню Порошенка, коли для цього є спеціально навчені іхтамнєти партньора Владіміра.
Ольга Христиченко _ 05.09.2018 21:10
IP: 109.87.10.---
Класс!
Reflection _ 05.09.2018 21:05
IP: 35.235.227.---
Taras Oliynyk:
Тимошенко треба судити по багатьох епізодах її діяльності.
--
Янукович та Ющенко теж так вважали...
Елена Величко _ 05.09.2018 21:04
IP: 37.53.132.---
А як же добро творити у такій країні,коли постійні розборки? Нема коли та кому.
Reflection _ 05.09.2018 21:02
IP: 35.235.226.---
Tapac Kowalchuk:
Хороша стаття. Шкрум молодчина. Замість того, щоб довести брехливість звинувачень з боку бпп.
--
Ти, Тарас – підорас.
А тепер, шановнний підорасе, спробуй довести брехливість цього звинувачення!
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter