Наталя Соколенко Журналістка

Вільним людям – вільні журналісти! Захистимо ТВі!

03 вересня 2012, 13:52

"Вільні журналісти (газети, сайти. телеканали) потібрні тільки вільним людям", – приблизна цитата головної редактори газети "День" Лариси Івшиної.

Шановні читачі "Української правди" – помаранчеві, зелені, червоні чи білі – всі ви (за винятком проплачених ботів), безперечно, належите до вільних людей, адже читаєте цей сайт, а не хроніки пАкращення на Укрінформі. Журналістам телеканалу ТВі конче потрібна ваша допомога. Кабельний оператор "Воля" та инші викидають ТВі із сітки мовлення, переводять у дорогі пакети, штучно звужуючи в кілька разів телеавдиторію. Кабельні оператори роблять це не з доброгои дива. Зі злої волі урядників Януковича. Колеги з ТВі розповідали, що операторів тих нещасних викликають просто на Банкову регулярно і там ставлять...самі здогадайтесь в яку позу. "Блактина" мрія цих покидьків поставити у цю позу абсолютно всіх українців. І, якщо ми не пручатимемося, вони будуть думати, що роблять все правильно.

Але ми таки пручаємося) Виходимо на мітинг захисту телеканалу ТВі 8 вересня! Акція проходитиме одночасно у, щонайменше, 19 містах по всій Україні.

powered by lun.ua
Коментарі — 11
__Antikiller__ _ 03.09.2012 23:06
IP: 46.119.45.---
Олександр Олександренко:
Для Antikiller__ _ 03.09.2012 18:16.Десь саме про це я і хочу сказати.Ваша "Воля" знесла Ваші антени,і завела Вам не зовсім ті канали,що Ви хотіли.Тут хтось комусь просто вішає локшину на вуха.Видумали "пакєти",обов"язкові канали,провайдерів і т.д.Діло отого "провадеа поставити антену і завести кабель до вашої квартири,а які там будуть канали це вирішуєте Ви,а не провайдер.Якщо провайдер робить що хоче,а Вас не слухає,то станьте провайдером сами в своєму домі.
--
Повторяю не все так просто
Есть председатели домашних кооперативов, чаще всего выбранные маргинальной частью соседей
Есть ЖЕКи, со своей коррупционной системой с этими провайдерами
На Западной Украине проще, они ближе к Европе. У них цветы в подъездах живут
А на Донбассе как в 19 веке, крепостное право, уголы, дым и угарный газ, и все молчат.
За такие условия труда в другой стране Ахметова бы давно уже на вилы подняли, да некому

Собственно, ТВай нужно защищать.
Олександр Олександренко _ 03.09.2012 19:12
IP: 46.202.165.---
Для Antikiller__ _ 03.09.2012 18:16.Десь саме про це я і хочу сказати.Ваша "Воля" знесла Ваші антени,і завела Вам не зовсім ті канали,що Ви хотіли.Тут хтось комусь просто вішає локшину на вуха.Видумали "пакєти",обов"язкові канали,провайдерів і т.д.Діло отого "провадеа поставити антену і завести кабель до вашої квартири,а які там будуть канали це вирішуєте Ви,а не провайдер.Якщо провайдер робить що хоче,а Вас не слухає,то станьте провайдером сами в своєму домі.
__Antikiller__ _ 03.09.2012 18:16
IP: 46.119.45.---
Олександр Олександренко:
Якщо мій (Ваш) будинок вирішить,що ви хочете мати TVI замість каналу Національного банку,то у вас буде TVI,або не буде цього підприємця (чомусь його називають провайдером).Провайдер на самому ділі нічого не ретранслює,він просто встановив антену загального користування,одну на всіх і проклав кабель до кожного споживача.Це можна зробити кожному дому окремо взагалі без провайдера.
--
Все не так просто, у нас в Киеве Воля Кабель додумалась до того, что просто спиливала чужие аналоговые антенны, заранее согласовав свои действия с ЖЕКом.
Олександр Олександренко _ 03.09.2012 18:05
IP: 46.202.165.---
Кабельне телебачення (англ. Community Antenna Television, CATV – букв. телебачення із загальною антеною) – модель телевізійного мовлення...Щось здається мені,що ми не зовсім розуміємо,що є кабельне телебачення в нашому домі.Це просто,коли на багатоквартирному домі стоїть одна антена,яка приймає сигнали ТБ від телецентру,або супутника і напрввляє його по кабелю до кожної квартири.Зазвичай це роблять дрібні приватні підприємці.Які сигнали подавати до ваших домівок по кабелю вирішувати цей підприємець взагалі-то не може.Вирішувати ці питання повинен споживач.Якщо мій (Ваш) будинок вирішить,що ви хочете мати TVI замість каналу Національного банку,то у вас буде TVI,або не буде цього підприємця (чомусь його називають провайдером).Провайдер на самому ділі нічого не ретранслює,він просто встановив антену загального користування,одну на всіх і проклав кабель до кожного споживача.Це можна зробити кожному дому окремо взагалі без провайдера.
__Antikiller__ _ 03.09.2012 17:55
IP: 46.119.45.---
Александр Капралов:
__Antikiller__:
Уродец, прочти мой комментарий к этой статье от 03.09.2012 15:55, а потом будешь обижаться, что говорю что ТЫ БАО-БАБ!!!!
--
Тебе же сказали куда идти, дебила совкового кусок, в ФБ, лизать задницу Азарова и СССР вспоминать) У тебя это хорошо получается)
__Antikiller__ _ 03.09.2012 16:31
IP: 46.119.45.---
Александр Капралов:
__Antikiller__:
ТЫ, ЧТО ЧИТАТЬ НЕ УМЕЕШЬ? Я ЖЕ ГОВОРИЛ – БАО-БАБ!!!!
--
Это не ты говорил, олень тупой, а Высоцкий пел, и не по меня, а про таких как ты)
Пойди еще Азарову зад полижи на ФБ, почитал твои посты, поднимает настроение)
__Antikiller__ _ 03.09.2012 16:08
IP: 94.27.86.---
Александр Капралов:
Ну, что можно сказать о данном ИНДИВИДУУМЕ – УБОГОЕ СОЗДАНИЕ, но самое главное, что эта убогость насовсем, помнишь как Высоцкий В.С говаривал, "но если туп как дерево родишься БАО-БАБОМ и будешь БАО-БАБОМ тыЩу лет, пока помрешь". Это про тебя, ДАРАГОЙ!!!
--
К мужикам обращаться со словами "дорогой" – это тебе прямая дорога к психиатору) Хотя думаю что медицина в твоем случае бессильна)
__Antikiller__ _ 03.09.2012 15:51
IP: 94.27.86.---
Александр Капралов:
__Antikiller__:
Ты,знаешь с каким бы удовольствием я бы похвастался, если бы кто нибудь из названных тобой лиц перечислял бы мне зарплату.
-
Это итак видно, кто вам платит, не оправдывайтесь)

Просто смешно что вы в избранном держите такое гавно как Медведчук, бойцы которого еще в 90-х метелили штабы своих конкурентов. Или думаете что забыли? Какой нахрен "Украинский выбор"?) Какая демократия? Какие референдумы?)

А клоун Азаров отжигает по своему. Достаточно одному студенту написать в ФБ что его не устраивает расписание Хундая, как поезд на следующий день уйдет на час раньше.

И судя по вашим постам вы в той же команде дешевых клоунов.
__Antikiller__ _ 03.09.2012 15:42
IP: 94.27.86.---
Александр Капралов:
Теперь становиться понятно почему Ген.директор и Главбух ТВі Княжицкий так резко рванул в ВР!!!!
--
Ну лучше идти в ВР чем на ФБ в избранном держать Медведчука и Азарова))
svetlojar _ 03.09.2012 14:50
IP: 80.91.163.---
Наташа, подскажите пожалуйста, как лучше поступить. Перейти все таки на пакет "вселенная", где тивиай оставлен, либо отказаться в пользу другого оператора?
a_banda_kto _ 03.09.2012 14:04
IP: 93.127.97.---
Прошло 56 лет...

"В мае 1956 года, не выдержав борьбы с собственной совестью и находясь в состоянии глубокой депрессии, застрелился. В предсмертном письме, адресованном Центральному Комитету партии, он так объяснил причины своего решения:

"... Лучшие кадры литературы – в числе, которое даже не снилось царским сатрапам, физически истреблены или погибли, благодаря преступному попустительству власть имущих... Нас уничтожали, идеологически пугали и называли это – "партийностью"... Я с превеликой радостью, как избавление от этого гнусного существования, где на тебя обрушивается подлость, ложь и клевета, ухожу из этой жизни...".

Официально причиной депрессии и самоубийства был назван алкоголизм".
ONLINE
Україна та Європа1032 Корупція1262 Уряд реформ376 Aтака Путіна1171 тітушки14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter