Створення Реанімаційного Пакету Реформ – поворотний пункт в історії України
Звідки виник Реанімаційний пакет реформ? Зі страху повторити долю Помаранчевої революції, коли Ющенка привели до влади і поклали на нього і ініціативу і відповідальність за реформування країни.
Але Ющенко нічого не зробив і змарнував надії народу.
Ми – громадські активісти, експерти незалежних аналітичних центрів, журналісти – побачили цю загрозу у січні 2014 року і вирішили взяти на себе відповідальність за проведення справжніх змін в Україні після того, як режим Януковича впаде. Ми почали збирати законопроекти для реформ: як ті, що вже були розроблені, але не ухвалювалися за часів Януковича, так і нові, написані вже під час Революції Гідності.
7-го березня 2014-го року у Часописі ми презентували Реанімаційний пакет реформ і почали лобіювати закони. Ухвалили під нашим тиском 11 законів, справді, революційних – антикорупційні, суспільне мовлення, відновлення довіри до судової системи, вищу освіту та інші (детальніше на сайті РПР).
17-го жовтня Реанімаційний пакет реформ зібрав лідерів політичних сил, що йдуть до Верховної Ради. Для чого?
Для того, щоби законопроекти від Реанімаційного пакету реформ у наступній Верховній Раді стали першим пунктом і точкою докладання найбільших зусиль для кожної фракції парламенту.
У ці хвилини політики підписують меморандум із Реанімаційним пакетом реформ із обіцянкою голосувати, а не галасувати за реформи;)
P.S.
Частина співзасновників і співзасновниць РПР йдуть до Верховної Ради за списками різних політичних партій (Світлана Заліщук -БПП, Віталій Шабунін, Наталя Соколенко – Громадянська позиція, Ганна Гопко, Оксана Сироїд – Самопоміч, Олександр Солонтай – Сила людей). Сама ж історична для України громадська ініціатива Реанімаційний пакет реформ залишається незалежною і рівновіддаленою від всіх політичних партій і проектів.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.