15 червня 2017, 20:23

Громадська рада доброчесності вимагає у тк ІНТЕР право на відповідь

Шановні читачі "Української правди"!

Усвідомлюю, що серед вас небагато глядачів телеканалу ІНТЕР,:)

Однак хочу попередити, що сьогодні в ефірі цього телеканалу буде чергове – вже друге – поливання брудом Громадської ради доброчесності.

Громадська рада доброчесності складається із представників громадянського суспільства і наділена ЗАКОНОМ повноваженнями перевіряти, чи КАНДИДАТ на посаду судді відповідає критеріям доброчесності і професійної етики. Якщо не відповідає, ми складаємо ВИСНОВОК і передаємо його на розгляд Вищій кваліфікаційній комісії суддів, яка проводить конкурс.

Зараз ми перевіряємо кандидатів до НОВОГО Верховного Суду, який ствроюється замість теперішнього Верховного Суду України і так званих "вишок" – ВГСУ, ВАСУ та инших вищих судів.

Ми робимо це на волонтреських засадах. Нема ніякого ГРАНТУ на нашу діяльність. У нас нема приміщення, АПАРАТУ, аналітиків, відділу комунікацій тощо. Проти нас заряджені корупціонери-судді та їхні політичні патрони у Києві і Москві з грошима і медіями.

Але борються вони проти нас непрофесійно.

Сюжет про Громадську раду доброчесності (ГРД), що вийшов на телеканалі ІНТЕР (Подробности) 13 червня, один із членів ГРД Роман Маселко назвав "Яке прикре самогубство"!)

Журналістка (прости, Господи) Оксана Григорьєва використала для сюжету коментарі одного колишнього адвоката (не вважаю за потрібне зупинятися детально на його особі), а також судді Богдана Саніна. Так-так! Це саме той суддя, який своїм рішенням заборонив Євромайдан.

Ці двоє "джентелменів" паплюжать що є сили Громадську раду доброчесності. А отой адвокат ще й нападає персонально на співкоординатора ГРД Віталія Титича (Віталій Титич також є адвокатом родин Небесної Сотні).

Авторка сюжету – Оксана Григорьєва – не дала ані нам як органу, ані персонально Віталію Титичу й слова у цьому сюжеті, чим порушила базовий стандарт журналісти – баланс думок і точок зору.

У зв'язку з цим "прикрим самогубством" ми готуємо звернення до Незалежної медійної ради та Комсії із журналістської етики, аби ці органи дали персональну оцінку роботі журналістки Оксани Григорьєвої, а також до Нацради з питань телебачення і радіомовлення на предмет дотримання телеканалом ІНТЕР умов ліцензії на мовлення, адже за умовами ліцензії канал має видавати новини з дотриманням стандартів.

Сьогодні обіцяно видати другу серію бруду.

Тим часом ми – члени Громадської раи доброчесності – не будемо давати Інтеру ніяких коментарів, поки право на відповідь в ефірі не отримає Віталій Титич.

Усім гарного вечора!

А ми ще на пленарному засіданні ВККС, де розглядаються наші висновки про (не) відповідність кандидатів до Верховного Суду критеріям доброчесності і професійної етики.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Навіщо Гетманцев через акцизи підставив МВФ?

У це знову важко повірити, але під час війни влада продовжує вперто просувати знижку на акцизи для так званих айкосів і тим самим намагається позбавити бюджет 3 млрд гривень тільки у 2025 році! Але цього разу у лобіювання корисливих інтересів тютюнових компаній втягнули МВФ...

Ухвалений закон про Рахункову палату – це НЕ перемога! Соромно за депутата-''опозиціонера'' Железняка і журналістів.

Верховна Рада 30 жовтня ухвалила законопроєкт N10044-Д про Рахункову палату. Не вірте переможним реляціям влади, деяких представників опозиції, зокрема, Ярослава Железняка із фракції "Голос", і компліментарним заголовкам ЗМІ! Це не перемога! Це законодавчо закріплене захоплення інституції, яка мала би чесно і принципово рахувати гроші державного бюджету і міжнародну фінансову допомогу...

Радники, як в ОП, при космічних зарплатах. ДефектN2 законопроєкту про ''реформу'' Рахункової палати

Почнемо із зарплат, які законопроєкт N10044-д про нібито реформу Рахункової палати: народні депутати проявляють велику щедрість і пропонують встановити такі виплати: Голова РП – 55 прожиткових мінімумів – зараз це 160 тис грн на місяць + доплати, зокрема за доступ до держтаємниці + премія 30% від окладу, за спеціальне звання для державних аудиторів = приблизно 300 тис грн на місяць! 
Заступник Голови – 50 прожиткових мінімумів, це 146 тис грн + і ті ж доплати, инший член РП – 48 прожиткових мінімумів, це 140 тис грн на місяць + доплати...

Стратегічні дефекти законопроєкту про реформу Рахункової палати. Дефект N1.

"Рахункова палата – це наші очі", – сказала мені під час інтервʼю на Українському радіо Ніна Южаніна, народна депутатка з фракції ЄС, членкиня Комітету ВР з питань податкової та митної політики Зміст нашої подальшої розмови про законопроєкт 10044-д про реформу Рахункової палати, що його ухвалено 19 вересня 2024 р...

Український інститут майбутнього проти майбутнього України і ЗА підтримку міжнародного спонсора війни. За кого будуть народні депутати?

На 4 червня заплановано важливе голосування – з тих, які журналісти аналізують поіменно. Мова про підвищення податків на тютюнові вироби. Законопроект N11090, ініційований Міністерством фінансів і підтриманий податковим комітетом Данила Гетманцева, вже рекомендований на розгляд парламенту...

Міністр фінансів Марченко і нардеп Слуг Устенко хочуть підвищити ставки податків для всіх, а для продавців ТВЕНів (айкосів) знизити. Ціна питання = 1 Patriot

В Україні з 2021 року роки діють однакові ставки податку (акцизу) на сигарети та ТВЕНи (в народі їх називають айкосами, бо 80% українського ринку пристроїв для електричного нагрівання тютюну належить компанії Philip Morris, що виготовляє ці iqos)...