27 листопада 2017, 14:20

Як мери-корупціонери потрапили до рейтингу мерів-інноваторів?

Ведучий Громадської хвилі (Спільний проект Громадського радіо та Українського радіо) Любомир Ференс сказав: Давайте послухаємо слова Ольги Червакової, народної депутатки БПП, яка цитує Генпрокурора України Юрія Луценка.

"Ірпінь – це місцеве Чикаго". Це цитата. Тому що по рівню злочинності, по рівню "бєспрєдела", який там відбувається, по рівню зрощування правоохоронних структур, структур Нацполіції, з цим криміналітетом, із владою – це реально мафія".

Отака преамбула до розмови про [URL=http://www.pravda.com.ua/news/2017/11/23/7163074/]скандальний рейтинг "ТОП-20 МЕРІВ-ІННОВАТОРІВ"[/URL] у програмі "Громадська хвиля" із Іриною Озимок, співзасновницею Міжнародного саміту мерів, частиною якого є рейтинг "ТОП-20 МЕРІВ-ІННОВАТОРІВ".

Чому скандальний? Тому що у багатьох мешканців Ірпіня сталася істерика від того, що їхній мер Карплюк (поряд із кількома цілком авторитетними, без корупційних хвостів міськими головами) потрапив до компліментарного рейтингу мерів-інноваторів. Утім, істерили не лише ірпінці, а ще й мешканці багатьох инших міст, чиї очільники потрапили до цього рейтингу.

Сказати чесно, журналісти "Громадського радіо" теж були дуже здивовані тим, що ХТОСЬ намагається вибілити корупціонерів. І цей ХТОСЬ має прізвище, навіть кілька. Це – організатори самого рейтингу "ТОП-20 МЕРІВ-ІННОВАТОРІВ" та, водночас, організатори МІЖНАРОДНОГО САМІТУ МЕРІВ.

PR-кампанію цим заходам робить компанія "Гресь. Тодорчук". Заходимо на сайт і читаємо про їхню спеціалізацію: "Робимо репутацію через соціальні і культурні проекти". Представниця цієї компанії телефонувала кілька разів ведучому і редактору програми "Громадська хвиля" Любомиру Ференцу, спершу з претензіями щодоефіру, потім із вибаченнями. Але далі ще цікавіше.

Виходить, ця контора робить репутацію меру Ірпіня Карплюку та иншим сумнівним міським очільникам за гроші платників податків США. На заходи – саміт мерів, частиною якого рейтинг "ТОП-20 МЕРІВ-ІННОВАТОРІВ" – БУДЕ ВИТАРЧЕНО 100 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ. Цю суму в ефірі "Громадської хвилі сказала Ірина Озимок, співзасновниця Міжнародного самміту мерів. І якась частина цієї суми організаторами залучена через агенцію уряду США USAID – агенція зазначена серед головних партнерів цих заходів.

Чи бентежить американських платників податків, що за їхні гроші робиться піар корупціонерам, необдмінно дізнаємося, бо напишемо листа до USAID.

Але це питання точно не бентежить співорганізаторку МІЖНАРОДНОГО САММІТУ МЕРІВ і ТОП-20 МЕРІВ-ІННОВАТОРІВ Ірину Озимок. Ось фрагмент нашої розмови з нею у прямому ефірі:

ІРИНА ОЗИМОК:... постало питання: чи мер-корупціонер може бути мером інноватором?

НАТАЛЯ СОКОЛЕНКО: А може?

ІРИНА ОЗИМОК: Звісно. Чому ні? Є мери, яких люблять і кажуть, що 50% бюджету він краде, на інших 50% робить. Тому формально мер-інноватор може бути і корупціонером.

Утім, послухайте, або подивіться самі.

і ЩЕ ВАЖЛИВО: на сайті Міжнародного самміту мерів зазначені спікери: і прем"єр-міністр Володимир Гройсман, і віце-прем"єр Геннадій Зубко, і ще Принц Костятнин Оранський з Амстердаму має приїхати... Чи не завдасть шкоди їхній репутації участь у соціально-культурному заході, що може ставити за мету відбілювання мерів-корупціонерів.? Воно того варте???



Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Ухвалений закон про Рахункову палату – це НЕ перемога! Соромно за депутата-''опозиціонера'' Железняка і журналістів.

Верховна Рада 30 жовтня ухвалила законопроєкт N10044-Д про Рахункову палату. Не вірте переможним реляціям влади, деяких представників опозиції, зокрема, Ярослава Железняка із фракції "Голос", і компліментарним заголовкам ЗМІ! Це не перемога! Це законодавчо закріплене захоплення інституції, яка мала би чесно і принципово рахувати гроші державного бюджету і міжнародну фінансову допомогу...

Радники, як в ОП, при космічних зарплатах. ДефектN2 законопроєкту про ''реформу'' Рахункової палати

Почнемо із зарплат, які законопроєкт N10044-д про нібито реформу Рахункової палати: народні депутати проявляють велику щедрість і пропонують встановити такі виплати: Голова РП – 55 прожиткових мінімумів – зараз це 160 тис грн на місяць + доплати, зокрема за доступ до держтаємниці + премія 30% від окладу, за спеціальне звання для державних аудиторів = приблизно 300 тис грн на місяць! 
Заступник Голови – 50 прожиткових мінімумів, це 146 тис грн + і ті ж доплати, инший член РП – 48 прожиткових мінімумів, це 140 тис грн на місяць + доплати...

Стратегічні дефекти законопроєкту про реформу Рахункової палати. Дефект N1.

"Рахункова палата – це наші очі", – сказала мені під час інтервʼю на Українському радіо Ніна Южаніна, народна депутатка з фракції ЄС, членкиня Комітету ВР з питань податкової та митної політики Зміст нашої подальшої розмови про законопроєкт 10044-д про реформу Рахункової палати, що його ухвалено 19 вересня 2024 р...

Український інститут майбутнього проти майбутнього України і ЗА підтримку міжнародного спонсора війни. За кого будуть народні депутати?

На 4 червня заплановано важливе голосування – з тих, які журналісти аналізують поіменно. Мова про підвищення податків на тютюнові вироби. Законопроект N11090, ініційований Міністерством фінансів і підтриманий податковим комітетом Данила Гетманцева, вже рекомендований на розгляд парламенту...

Міністр фінансів Марченко і нардеп Слуг Устенко хочуть підвищити ставки податків для всіх, а для продавців ТВЕНів (айкосів) знизити. Ціна питання = 1 Patriot

В Україні з 2021 року роки діють однакові ставки податку (акцизу) на сигарети та ТВЕНи (в народі їх називають айкосами, бо 80% українського ринку пристроїв для електричного нагрівання тютюну належить компанії Philip Morris, що виготовляє ці iqos)...

Мінус 5 млрд грн! Що курить міністр фінансів Марченко?

Україна має підвищити акцизи на тютюнові вироби. Це наше зобов'язання перед ЄС, яке закріплено у Директиві. Згідно цьому документу до 2025 року акцизи на сигарети, сигарили та тютюнові вироби для електричного нагрівання (ТВЕН) повинні бути не менше 90 євро за 1000 сигарет...