28 січня 2018, 11:46

Як репутація Президента залежить від листа судді Валентини Сімоненко

Величезна комунікаційна команда Петра Порошенка накинулася на мене через репост допису Віталія Шабуніна про затримання родича співробіниці його організації. До цього репосту я додала свій коментар, в якому згадала прізвище Порошенка в дуже негативному контексті. Коли ситуація прояснилася і вибачився Віталій Шабунін, я зробила те саме. Перепросила за шкоду, нанесену репутації нашого президента, і видалила той допис.

Але що є допис у фейсбуці порівняно з Указом Президента, який може зганьбити Петра Порошенка? Сьогодні-завтра може з"явитися Указ, який просто знищить репутатцію чинного глави держави – Указ про призначення суддею Верховного Суду (нового) Валентини Сімоненко.

Президент Петро Порошенко і кандидатка до Верховного Суду Валентина Сімоненко мають добу на розв'язання питання, що загрожує репутації глави держави

Пані Сімоненко була суддею Верховного Суду України (старого), очолювала Раду суддів, зганьбилася на всю країну безграмотністю, а ще засвітилися у негативні ролі в численних скандалах, пов'язаних із суддями.

Вишенька на торті – Е-ДЕКЛАРАЦІЯ Валентини Сімоненко.

Вища рада правосуддя (далі ВРП) (доповідачем по Сімоненко був член ВРП пан Маловацький, у зовсім недалекому минулому юрист партії БПП) попри письмові і протести наживо Громадської ради доброчесності, Автомайдану, ГО "Декларації під контролем" 29 грудня порекомендувала Президенту України призначити Валентину Сімоненко суддую Верховного Суду (нового).

Порекомендувала попри те, що результатів перевірка Е-ДЕКЛАРАЦІЇ СІМОНЕНКО не оприлюднено.

За законом, президент не має права не підписати Указ про призначення особи, порекомендованої ВРП. Однак сама особа може звернутися до президента з проханням не призначати поки що чи взагалі.

Саме такого листа президенту написав суддя Сергій Слинько, коли ВРП порекомендувала його призначити суддею Верховного Суду, однак з"явилася інформація, що суддя Слинько свого часу відпустив з-під варти вбивцю журналіста Гонгадзе генерала Пукача. Слинько писав президенту, що йлого прохання мотивується бажанням "уникнути будь-яких сумнівів щодо його кандидатури".

29 грудня після схвалення ВРП кандидатури В. Сімоненко до нового Верховного Суду журналісти і члени Громадської ради доброчесності прямо запитали Валентину Сімоненко, чи готова вона написати листа президенту з проханням не видавати Указ про її призначення, допоки не НАЗК не оприлюднить результати перевірки її Е-ДЕКЛАРАЦІЇ.

Пані Сімоненко тоді пообіцяла подумати над таким листом до президента. На написання такого листа є доба, бо у президента є місяць на те, щоби підписати Указ про призначення судді, порекомендованого ВРП.

Давайте подумаємо і ми та зважимо, який удар по репутації президента наненсе Указ за його підписом у разі, якщо В. Сімоненко не напише йому відповідного листа.

) Громадська рада доброчесності встановила факт недекларування Валентиною Сімоненко корпоративних прав її тодішнього чоловіка. За таке порушення ВРП відхилила кандидатуру судді Франтовської.

2) НАЗК вже 10 місяців перевіряє Е-ДЕКЛАРАЦІЮ В. Сімоненко і, на мою думку і моїх колег із Громадської ради доброчесності, навмисно затягувала цю перевірку у такий спосіб: НАЗК направила запити про майно кандидатки і членів її родини...у РФ. Цікаво, чи дочекалися відповіді?

3) Перевірку Е-ДЕКЛАРАЦІЇ починали робити за керівництва відповідного підрозділу НАЗК раніше засудженої за корупцію Тетяни Шкребко, чий вирок приховувалу посадовці Державної судової адміністрації

Перечитайте ще раз висновок Громадської ради доброчесності про невідповідність В. Сімоненко критеріям доброчесності і професійної етики тут.

Видихніть і оцініть висловлювання цієї кандидатки на посаду судді Верховного Суду (який, прийде час, має судити окупантів і колаборантів) про окупацію Криму.

Журналісти на брифінгу у ВРП 29 грудня запитують її: "Це правда, що ваша рідна сестра залишилася в окупованому Криму і працює на окупційну владу в її органах?"

В. Сімоненко відповідає:" Моя сестра доросла самостійна людина. Ми виросли в Криму. Але політики нас розділили і Бог їх покарає."

Тепер ваш висновок: яку шкоду нанесе Валентина Сімоненко репутації Президента України, якщо не напише йому листа з прохання не призначати і тим змусить Петра Порошенка поставити свій підпис під Указом про її призначення суддею нового Верховного Суду?

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Ухвалений закон про Рахункову палату – це НЕ перемога! Соромно за депутата-''опозиціонера'' Железняка і журналістів.

Верховна Рада 30 жовтня ухвалила законопроєкт N10044-Д про Рахункову палату. Не вірте переможним реляціям влади, деяких представників опозиції, зокрема, Ярослава Железняка із фракції "Голос", і компліментарним заголовкам ЗМІ! Це не перемога! Це законодавчо закріплене захоплення інституції, яка мала би чесно і принципово рахувати гроші державного бюджету і міжнародну фінансову допомогу...

Радники, як в ОП, при космічних зарплатах. ДефектN2 законопроєкту про ''реформу'' Рахункової палати

Почнемо із зарплат, які законопроєкт N10044-д про нібито реформу Рахункової палати: народні депутати проявляють велику щедрість і пропонують встановити такі виплати: Голова РП – 55 прожиткових мінімумів – зараз це 160 тис грн на місяць + доплати, зокрема за доступ до держтаємниці + премія 30% від окладу, за спеціальне звання для державних аудиторів = приблизно 300 тис грн на місяць! 
Заступник Голови – 50 прожиткових мінімумів, це 146 тис грн + і ті ж доплати, инший член РП – 48 прожиткових мінімумів, це 140 тис грн на місяць + доплати...

Стратегічні дефекти законопроєкту про реформу Рахункової палати. Дефект N1.

"Рахункова палата – це наші очі", – сказала мені під час інтервʼю на Українському радіо Ніна Южаніна, народна депутатка з фракції ЄС, членкиня Комітету ВР з питань податкової та митної політики Зміст нашої подальшої розмови про законопроєкт 10044-д про реформу Рахункової палати, що його ухвалено 19 вересня 2024 р...

Український інститут майбутнього проти майбутнього України і ЗА підтримку міжнародного спонсора війни. За кого будуть народні депутати?

На 4 червня заплановано важливе голосування – з тих, які журналісти аналізують поіменно. Мова про підвищення податків на тютюнові вироби. Законопроект N11090, ініційований Міністерством фінансів і підтриманий податковим комітетом Данила Гетманцева, вже рекомендований на розгляд парламенту...

Міністр фінансів Марченко і нардеп Слуг Устенко хочуть підвищити ставки податків для всіх, а для продавців ТВЕНів (айкосів) знизити. Ціна питання = 1 Patriot

В Україні з 2021 року роки діють однакові ставки податку (акцизу) на сигарети та ТВЕНи (в народі їх називають айкосами, бо 80% українського ринку пристроїв для електричного нагрівання тютюну належить компанії Philip Morris, що виготовляє ці iqos)...

Мінус 5 млрд грн! Що курить міністр фінансів Марченко?

Україна має підвищити акцизи на тютюнові вироби. Це наше зобов'язання перед ЄС, яке закріплено у Директиві. Згідно цьому документу до 2025 року акцизи на сигарети, сигарили та тютюнові вироби для електричного нагрівання (ТВЕН) повинні бути не менше 90 євро за 1000 сигарет...