28 січня 2018, 11:46

Як репутація Президента залежить від листа судді Валентини Сімоненко

Величезна комунікаційна команда Петра Порошенка накинулася на мене через репост допису Віталія Шабуніна про затримання родича співробіниці його організації. До цього репосту я додала свій коментар, в якому згадала прізвище Порошенка в дуже негативному контексті. Коли ситуація прояснилася і вибачився Віталій Шабунін, я зробила те саме. Перепросила за шкоду, нанесену репутації нашого президента, і видалила той допис.

Але що є допис у фейсбуці порівняно з Указом Президента, який може зганьбити Петра Порошенка? Сьогодні-завтра може з"явитися Указ, який просто знищить репутатцію чинного глави держави – Указ про призначення суддею Верховного Суду (нового) Валентини Сімоненко.

Президент Петро Порошенко і кандидатка до Верховного Суду Валентина Сімоненко мають добу на розв'язання питання, що загрожує репутації глави держави

Пані Сімоненко була суддею Верховного Суду України (старого), очолювала Раду суддів, зганьбилася на всю країну безграмотністю, а ще засвітилися у негативні ролі в численних скандалах, пов'язаних із суддями.

Вишенька на торті – Е-ДЕКЛАРАЦІЯ Валентини Сімоненко.

Вища рада правосуддя (далі ВРП) (доповідачем по Сімоненко був член ВРП пан Маловацький, у зовсім недалекому минулому юрист партії БПП) попри письмові і протести наживо Громадської ради доброчесності, Автомайдану, ГО "Декларації під контролем" 29 грудня порекомендувала Президенту України призначити Валентину Сімоненко суддую Верховного Суду (нового).

Порекомендувала попри те, що результатів перевірка Е-ДЕКЛАРАЦІЇ СІМОНЕНКО не оприлюднено.

За законом, президент не має права не підписати Указ про призначення особи, порекомендованої ВРП. Однак сама особа може звернутися до президента з проханням не призначати поки що чи взагалі.

Саме такого листа президенту написав суддя Сергій Слинько, коли ВРП порекомендувала його призначити суддею Верховного Суду, однак з"явилася інформація, що суддя Слинько свого часу відпустив з-під варти вбивцю журналіста Гонгадзе генерала Пукача. Слинько писав президенту, що йлого прохання мотивується бажанням "уникнути будь-яких сумнівів щодо його кандидатури".

29 грудня після схвалення ВРП кандидатури В. Сімоненко до нового Верховного Суду журналісти і члени Громадської ради доброчесності прямо запитали Валентину Сімоненко, чи готова вона написати листа президенту з проханням не видавати Указ про її призначення, допоки не НАЗК не оприлюднить результати перевірки її Е-ДЕКЛАРАЦІЇ.

Пані Сімоненко тоді пообіцяла подумати над таким листом до президента. На написання такого листа є доба, бо у президента є місяць на те, щоби підписати Указ про призначення судді, порекомендованого ВРП.

Давайте подумаємо і ми та зважимо, який удар по репутації президента наненсе Указ за його підписом у разі, якщо В. Сімоненко не напише йому відповідного листа.

) Громадська рада доброчесності встановила факт недекларування Валентиною Сімоненко корпоративних прав її тодішнього чоловіка. За таке порушення ВРП відхилила кандидатуру судді Франтовської.

2) НАЗК вже 10 місяців перевіряє Е-ДЕКЛАРАЦІЮ В. Сімоненко і, на мою думку і моїх колег із Громадської ради доброчесності, навмисно затягувала цю перевірку у такий спосіб: НАЗК направила запити про майно кандидатки і членів її родини...у РФ. Цікаво, чи дочекалися відповіді?

3) Перевірку Е-ДЕКЛАРАЦІЇ починали робити за керівництва відповідного підрозділу НАЗК раніше засудженої за корупцію Тетяни Шкребко, чий вирок приховувалу посадовці Державної судової адміністрації

Перечитайте ще раз висновок Громадської ради доброчесності про невідповідність В. Сімоненко критеріям доброчесності і професійної етики тут.

Видихніть і оцініть висловлювання цієї кандидатки на посаду судді Верховного Суду (який, прийде час, має судити окупантів і колаборантів) про окупацію Криму.

Журналісти на брифінгу у ВРП 29 грудня запитують її: "Це правда, що ваша рідна сестра залишилася в окупованому Криму і працює на окупційну владу в її органах?"

В. Сімоненко відповідає:" Моя сестра доросла самостійна людина. Ми виросли в Криму. Але політики нас розділили і Бог їх покарає."

Тепер ваш висновок: яку шкоду нанесе Валентина Сімоненко репутації Президента України, якщо не напише йому листа з прохання не призначати і тим змусить Петра Порошенка поставити свій підпис під Указом про її призначення суддею нового Верховного Суду?

powered by lun.ua

Кінець судової реформи настав. Дайте медаль Піскуну і Петровій

В газеті "Голос України" далекого 2006 року працівник агентства USAID Олександр Піскун розповів про те, що уряд США дав гроші на судову реформу в Україні: "...

Де твоя лінія Маннергейма? Генерал США Бен Ходжес про важливий фронт захисту суверенітету України

Американський генерал Бен Ходжес відвідував Україну, напевно, найчастіше серед усіх наших закордонних друзів-військових. Кожне його інтерв'ю українським ЗМІ розривається на цитати і розлітається по стрічках новин...

Пластична совість Разумкова

Народні депутати України щонайменше чотирьох попередніх скликань ганьбилися неприкритим лобізмом тютюнових компаній. У демократичному світі – це крайній моветон...

Кохана! Це (деолігархіЗЕція) – зовсім не те, що ти подумала!

Саму дискусію про деолігархізацію, запущену Володимиром Зеленським, я гаряче вітаю! Визначення "олігарх=зло", "не буває хороших олігархів" і тому подібне вважаю правильними, але що криється за гаслами теперішнього президента України? Що головне у деолігархізації в Україні чи в будь-якій країні? – Це ДЕМОНОПОЛІЗАЦІЯ...

Антон Геращенко теж брав участь у незаконному штурмі ДВЕРЕЙ (ознаки ст. 344 ККУ) +ВІДЕО

Епіграф: Чия б гарчала, а твоя б мовчала. Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко завжди був трохи комедійним персонажем українського політикуму...

"Першого грудня" про загрозу колапсу науки

Не допустити колапсу української науки Звернення Ініціативної групи "Першого грудня" До написання цього звернення нас спонукали додані до нього дві заяви українських науковців, спрямовані до керівництва держави...