Наталя Соколенко Журналістка

Як репутація Президента залежить від листа судді Валентини Сімоненко

28 січня 2018, 11:46

Величезна комунікаційна команда Петра Порошенка накинулася на мене через репост допису Віталія Шабуніна про затримання родича співробіниці його організації. До цього репосту я додала свій коментар, в якому згадала прізвище Порошенка в дуже негативному контексті. Коли ситуація прояснилася і вибачився Віталій Шабунін, я зробила те саме. Перепросила за шкоду, нанесену репутації нашого президента, і видалила той допис.

Але що є допис у фейсбуці порівняно з Указом Президента, який може зганьбити Петра Порошенка? Сьогодні-завтра може з"явитися Указ, який просто знищить репутатцію чинного глави держави – Указ про призначення суддею Верховного Суду (нового) Валентини Сімоненко.

Президент Петро Порошенко і кандидатка до Верховного Суду Валентина Сімоненко мають добу на розв'язання питання, що загрожує репутації глави держави

Пані Сімоненко була суддею Верховного Суду України (старого), очолювала Раду суддів, зганьбилася на всю країну безграмотністю, а ще засвітилися у негативні ролі в численних скандалах, пов'язаних із суддями.

Вишенька на торті – Е-ДЕКЛАРАЦІЯ Валентини Сімоненко.

Вища рада правосуддя (далі ВРП) (доповідачем по Сімоненко був член ВРП пан Маловацький, у зовсім недалекому минулому юрист партії БПП) попри письмові і протести наживо Громадської ради доброчесності, Автомайдану, ГО "Декларації під контролем" 29 грудня порекомендувала Президенту України призначити Валентину Сімоненко суддую Верховного Суду (нового).

Порекомендувала попри те, що результатів перевірка Е-ДЕКЛАРАЦІЇ СІМОНЕНКО не оприлюднено.

За законом, президент не має права не підписати Указ про призначення особи, порекомендованої ВРП. Однак сама особа може звернутися до президента з проханням не призначати поки що чи взагалі.

Саме такого листа президенту написав суддя Сергій Слинько, коли ВРП порекомендувала його призначити суддею Верховного Суду, однак з"явилася інформація, що суддя Слинько свого часу відпустив з-під варти вбивцю журналіста Гонгадзе генерала Пукача. Слинько писав президенту, що йлого прохання мотивується бажанням "уникнути будь-яких сумнівів щодо його кандидатури".

29 грудня після схвалення ВРП кандидатури В. Сімоненко до нового Верховного Суду журналісти і члени Громадської ради доброчесності прямо запитали Валентину Сімоненко, чи готова вона написати листа президенту з проханням не видавати Указ про її призначення, допоки не НАЗК не оприлюднить результати перевірки її Е-ДЕКЛАРАЦІЇ.

Пані Сімоненко тоді пообіцяла подумати над таким листом до президента. На написання такого листа є доба, бо у президента є місяць на те, щоби підписати Указ про призначення судді, порекомендованого ВРП.

Давайте подумаємо і ми та зважимо, який удар по репутації президента наненсе Указ за його підписом у разі, якщо В. Сімоненко не напише йому відповідного листа.

) Громадська рада доброчесності встановила факт недекларування Валентиною Сімоненко корпоративних прав її тодішнього чоловіка. За таке порушення ВРП відхилила кандидатуру судді Франтовської.

2) НАЗК вже 10 місяців перевіряє Е-ДЕКЛАРАЦІЮ В. Сімоненко і, на мою думку і моїх колег із Громадської ради доброчесності, навмисно затягувала цю перевірку у такий спосіб: НАЗК направила запити про майно кандидатки і членів її родини...у РФ. Цікаво, чи дочекалися відповіді?

3) Перевірку Е-ДЕКЛАРАЦІЇ починали робити за керівництва відповідного підрозділу НАЗК раніше засудженої за корупцію Тетяни Шкребко, чий вирок приховувалу посадовці Державної судової адміністрації

Перечитайте ще раз висновок Громадської ради доброчесності про невідповідність В. Сімоненко критеріям доброчесності і професійної етики тут.

Видихніть і оцініть висловлювання цієї кандидатки на посаду судді Верховного Суду (який, прийде час, має судити окупантів і колаборантів) про окупацію Криму.

Журналісти на брифінгу у ВРП 29 грудня запитують її: "Це правда, що ваша рідна сестра залишилася в окупованому Криму і працює на окупційну владу в її органах?"

В. Сімоненко відповідає:" Моя сестра доросла самостійна людина. Ми виросли в Криму. Але політики нас розділили і Бог їх покарає."

Тепер ваш висновок: яку шкоду нанесе Валентина Сімоненко репутації Президента України, якщо не напише йому листа з прохання не призначати і тим змусить Петра Порошенка поставити свій підпис під Указом про її призначення суддею нового Верховного Суду?

powered by lun.ua
Коментарі — 41
Volodymyr Parkhomenko _ 30.01.2018 17:41
IP: 195.162.90.---
Natali Sokolenko:
Volodymyr Parkhomenko:
Виконання обов'язку, безальтернативно визначеного законом, не може нанести удару нічиїй репутації. Не знали, авторко?
Чого б це? Нащадки будуть дивитися на те, чий підпис стояв, по-перше. По-друге, читайте в блозі історію про суддю Слинька, який й попросив президента його не призначати суддею Верховного Суду. Я НЕ вірю, що Слинько зробив це сам. Я думаю, що його попросили не підставляти президента
Нащадкам буде глибоко пофіг, хто у нас був десь суддею.
Natali Sokolenko _ 30.01.2018 15:19
IP: 35.205.157.---
Volodymyr Parkhomenko:
Виконання обов'язку, безальтернативно визначеного законом, не може нанести удару нічиїй репутації. Не знали, авторко?
Чого б це? Нащадки будуть дивитися на те, чий підпис стояв, по-перше. По-друге, читайте в блозі історію про суддю Слинька, який й попросив президента його не призначати суддею Верховного Суду. Я НЕ вірю, що Слинько зробив це сам. Я думаю, що його попросили не підставляти президента
Volodymyr Parkhomenko _ 30.01.2018 14:59
IP: 195.162.90.---
Виконання обов'язку, безальтернативно визначеного законом, не може нанести удару нічиїй репутації. Не знали, авторко?
Natali Sokolenko _ 30.01.2018 10:57
IP: 35.195.100.---
Viacheslav Khripun:
Пока члены ГРД не будут одинаково подходить ко всем кандидатам, а будут, извиняясь, мочить только тех, кто не нравится им, толку не будет.
Навіть приклад
Viacheslav Khripun _ 29.01.2018 16:05
IP: 62.244.31.---
Пока члены ГРД не будут одинаково подходить ко всем кандидатам, а будут, извиняясь, мочить только тех, кто не нравится им, толку не будет.
mihaylenco _ 29.01.2018 10:55
IP: 93.171.73.---
Orest Jj
Но стоит мне взять ружьё, надеть маск – халат и я становлюсь зверем, убивающем себе подобных.
- каюсь!

С ти сходи на кабана без ружья. З голими руками. Таким, як тебе створила природа. Чи на вовка. Чи на лося. Отримаєш такий кайф. Адреналіну будуть не лише повні штани, а на все життя вистачить. Якщо воно залишиться. А якщо залишиться, отой залишок життя родичі будуть на пральний порошок працювати.
mihaylenco _ 29.01.2018 10:51
IP: 93.171.73.---
Orest Jj
когда я сижу дома и ем "баранину", то думаю, что зайчику в поле очень холодно и зябко и негде укрыться от ветра.

Мені байдуже до зайчиків. А лисиць, коли починають діставати, доводиться знищувати. Як і мишей. Якщо наносять шкоду – то куди подінешся. Якщо треба м'яса – йдеш у хлів, виводиш бика, кабана, козу, барана, гуску, качку, курку – і під ніж. Приблизно так воно в нормальних людей. Заради хліба насущного. Тобто, м'яса та сала. Або вже заради грошей. Але не заради розваги.
mihaylenco _ 29.01.2018 10:29
IP: 93.171.73.---
Orest Jj
Я вам скажу, как охотник охотнику.

Я не мисливець. Полювання, це не розвага. Воно припустиме лише для здобутку харчів. Розважатися, коли вбиваєш те, що ти не створив, не достойне розумної людини. Хочеш розважатися вбивством тварин? Розведи в себе кабанів, оленів, лосів, зайців, птахів, та й вбивай собі. Хочеш ножем, хочеш рушницею, хочеш, души руками.
mihaylenco _ 29.01.2018 10:11
IP: 93.171.73.---
Всього на полюванні разом з єгерем було 9 чоловіків. Полювали на кабана. Покійний – заступник голови Лебединської райдержадміністрації Іван Легкий. Підозрюваний у вбивстві – приватний підприємець Сергій Коваленко. Також на полюванні були присутні – прокурор Сумської міської прокуратури Рекуненко Борис Павлович, старший оперуповноважений управління захисту економіки УМВС в Сумській області Кисіль Євген Володимирович, приватний підприємець Іваницький Олег Васильович, пенсіонер Лагуткін Юрій Леонідович, Ломинский Володимир Ілліч, водій підприємства "Полтавагазводобування", єгер і син убитого ", – написав він.
"Підозрюваний стріляв вздовж номерів, що є грубим порушенням правил полювання. А найбільш диким є те, що стріляв він картеччю. Це суворо заборонено на всій території України. Сезон полювання вже закритий.

Ось вам вся репутація президента, і його влади. Для повного комплекту не вистачає суддів. Нагадаю, застрелили заступника голови Лебединської райдержадміністрації.
mihaylenco _ 29.01.2018 09:32
IP: 93.171.73.---
Anatol Zubenko
Не завжди. Справжні друзі завжди ділять поразки.
Друзі тут недоречні...Потрібні однодумці...

Однодумці. Таких не існує. Якщо в нас спільна ідея, але я порядна людина, а партнер – пройдисвіт, то ми вже не однодумці. Яка б спільна мета нас не об'єднувала. Всього лише партнери. Може, я не вірно висловився щодо друзів. Справа в тім, що в друзів часто різні цілі. І при цьому вони завжди стараються не завдати шкоди один одному. Як тільки починають діяти на шкоду, дружба закінчується.

Інша річ, що в нашій політиці дружба відіграє незрівнянно більшу роль, ніж державні інтереси. А власна вигода в нашому суспільстві проголошена понад усе. Це моральна смерть. І вона прийшла до нас зовсім не з диким феодалізмом 26 років тому, коли втоптали в лайно моральні принципи. Вона хронічно чатувала на нас завжди. Найперша, й найпоширеніша причина розриву дружби – перемога. "Не поділили здобич".
mihaylenco _ 29.01.2018 09:03
IP: 93.171.73.---
Anatol Zubenko
Можна й не брать...Але зрадники будуть завжди...у тих, хто програв.

Не завжди. Справжні друзі завжди ділять поразки.
mihaylenco _ 29.01.2018 08:39
IP: 93.171.73.---
САНДРО
Ну, нема ж куди подітися від цих зрадників, автомат Калашникова ж зараз не працює.
Це ж тільки Іосіф Віссаріонович вмів себе убезпечити від зрад, так це ж скількі крові треба пролити

А може треба простіше? Тих, хто вже одного разу зрадив, у союзники не брати?
руслан49 _ 29.01.2018 08:31
IP: 37.52.22.---
Olexandr Chiba:
руслан49:
зекагеть:
Знищити репутацію цій свинорилій рошенівські падлі вже нічого не може. Цей виродок вже настільки втоптав в багнюку і свою репутацію, і життя українців, що йому допоможе лише шибениця.
Без істерик, без істерик. Прогнозую створення коаліції після виборів у складі Тимошенко, Рабіновича і Бойка.
МінСтець прогнозує?)))) Уколов тобі на кишенькові дав чи ні? Чи дитяче платтячко не сподобалось?
Бачу в тебе у голові видіння одних ху"ів. Весь час згадуєш якісь нацюцюрники, дитячі платтячка, педофілів. Від чого це.
руслан49 _ 29.01.2018 08:09
IP: 37.52.22.---
зекагеть:
Знищити репутацію цій свинорилій рошенівські падлі вже нічого не може. Цей виродок вже настільки втоптав в багнюку і свою репутацію, і життя українців, що йому допоможе лише шибениця.
Без істерик, без істерик. Прогнозую створення коаліції після виборів у складі Тимошенко, Рабіновича і Бойка.
руслан49 _ 28.01.2018 21:11
IP: 37.53.224.---
У зрадойобів підвищена активність. Гранти прийшли.
САНДРО _ 28.01.2018 19:02
IP: 176.115.101.---
Logic2009:
Ілля Мазур:
Смиритесь с этим наконец.
Шут гороховый, смиритесь Вы во-первых с тем, что Янукович
удрал и никогда не вернётся; а во-вторых, что сколько Вы не будете поливать
грязью украинцев, русским Вас признавать не будут.
Пена – Вы и Вам подобные Воронежские Унитазы...
Да, п. Мазур, соглашаюсь с уважаемім и принципиальнім Logic2009.
Вначале, по принципам плюрализма, Ваши слова, идеи, установки воспринимались (мною по крайней мере) именно как просто иное мнение такого же украинца как и все.
И многие мысли были верными, хоть и не находили поддержки у большинства.

Но, после того, как Вы признались (и напрасно я Вам скажу) что голосовали за Проффесора, ожидая от него какой-то стабильности и процветания...
Так может надо ехать и голосовать за ВВП
Тем более, что Вы прекрасно понимаете что эта росс.клика военно-пром.комплекса и у проффесора оттяпала полустров, только под другой оберткой
САНДРО _ 28.01.2018 18:51
IP: 176.115.101.---
mihaylenco:
Доброго вечора!
Зауважте, п. Міхайленко, що я не прогнозував, а тільки відповідав на віртуальне запитання.
ТОму, я з Вами згоден, це ще велике питання.
Хоча треба ще треба їй самій добре подумати, чи потрібно воно їй.
Але ж це той самурай, котрий не може повернути назад.

А то що Ви занепокоєні відсутностью у ЮВТ безпомилкового вибору- то ця проблема дійсно є.
І я не думаю, що навіть буваючи сто разів зрадженою, вона змінилась.

Ну, нема ж куди подітися від цих зрадників, автомат Калашникова ж зараз не працює.
Це ж тільки Іосіф Віссаріонович вмів себе убезпечити від зрад, так це ж скількі крові треба пролити
Natali Sokolenko _ 28.01.2018 17:35
IP: 46.211.122.---
Місько Зл:
Наталя Соколенко:
Місько Зл:
завдання журнашлюх з УП лити бруд, фейки і заказуху на Петра, саме за це їм платять...УП давно не має нічого спільного з журналістикою...Маю надію, що колись приймкть закон за яким продажних журнашлюх просто судитимуть, так само, як зараз є право судити носіїв гречки перед виборами
от не буду це видаляти, хай читатчі складають своє уявлення про комунікаційну команду нашого президента, чи є у членів і членкинь цієї команди якісь рамки. Судіть самі
Наталю,я вам клянусь, що я не порохобот і мені за це не платять! я навіть не член жодної партії.Можу присягтись в церкві і пройти детектор брехні, якщо слова "клянусь" для вас замало...Я історик за освітою і бачу, що недожурналісти з УП активно штовхають Україну повторити сценарій 1917-18рр...Петра ви загнобите, але пам"ятайте, що друга в рейтингу Юля
Який рейтинг був у Петра Порошенка за три місяці до президентських виборів?
Natali Sokolenko _ 28.01.2018 17:31
IP: 46.211.122.---
Olexandr Chiba:
Місько Зл:
як приклад продажності УП наведу те, що УП в твіттері за останні три дні 6 раз повторила свій твіт, в якому наташа три рублі і ваша влащенко бреше, що їй УВАГА смскою приходить вказівка з АП кого запрошувати на канал біглого вбивці Димінського)) смскою, Карл)) але УП не просто постить джинсу і фейки, а дублює їх по кілька разів в день...Про фейки "розписки Петра фсб", "листи від світового банку з ультиматумами", "Пєсков заявив, що пукін таємно зустрічається з Петром" та інші, я вже мовчу
Так і мовчи, покидьок!
Такі смски мають не лише на Zik, на жаль
Natali Sokolenko _ 28.01.2018 17:29
IP: 46.211.122.---
Светулёк:
Правильно Симоненко, а не Сімоненко. Мову уродуют кто как хочет.
Так вона по паспорту СІМОНЕНКО, в е-декларації Сімоненко. Що я можу вдіяти?
mihaylenco _ 28.01.2018 15:51
IP: 93.171.73.---
САНДРО
А по друге, ЮВТ стане Президентом.
Всього лиш. Сонце буде сходити на Сході, порохоботи миттєво перекваліфікуються у юлєботи, а народ буде клясти діючого Президента за все що зможуть.

Доброго дня, Сандро! Ваші слова, та... Я не переконаний, що Юля виграє вибори. А що є така ймовірність, то так. І ця ймовірність чималенька, підтверджена фактами. Щодо перекваліфікації порохоботів у юлеботи у випадку Тимошенко, то тут гарантія 100%. Мене ж найбільше цікавить вічне питання. Як Юля поведеться з тушками? Так, як треба, чи так, як завжди?
mihaylenco _ 28.01.2018 15:47
IP: 93.171.73.---
Євген Шеремет
Порошенко чхати хотів на свою репутацію і дописи всяких блогерів на уп. головне виграти вибори в 2019 році...

Євгене. Я помилився з попереднім коментарем. Існує категорія людей, для яких репутація є таким самим абстрактим словом, як для більшості людей, наприклад, парапсихологія. Воно наче і є, але його немає. Бо ці люди від народження не знали, що воно таке честь, гідність, правдивість, повага.
mihaylenco _ 28.01.2018 15:40
IP: 93.171.73.---
Євген Шеремет
Порошенко чхати хотів на свою репутацію і дописи всяких блогерів на уп. головне виграти вибори в 2019 році

Для того, хто вважає, що купити можна все, репутація не має найменшої цінності.
Євген Шеремет _ 28.01.2018 13:59
IP: 31.148.135.---
Порошенко чхати хотів на свою репутацію і дописи всяких блогерів на уп. головне виграти вибори в 2019 році
руслан49 _ 28.01.2018 13:49
IP: 37.53.224.---
Олег Соколенко:
Наталя, расскажите по-честному, как грантодатели определяют повестку о чем Вам писать? Почему все грантоеды как по мановению волшебной палочки пишут на одну тему? Сходили в посольство США и все резко озаботились Коррупционным судом.
Мрія грантососів, щоб Україною керував Шабунін. І видно таке буде. Дотисне МВФ.
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

12
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
Ігор Луценко

Хто стріляв вночі у Голосієво і до чого тут справи Майдану?

Українська правда

Стати депутатом і залишитись людиною. Чому "Слуга народу" неправа в історії із "тупою вівцею"

Сергій Лямець

ZeVulgaris. 🤡 Андрюха, шо там с Кабмином?

16
Тимофій Бадіков

Залишити неможливо звільнити: чи буде в МОЗ новий очільник?

Євген Бистрицький

ПІДВОДНІ КАМЕНІ 7-ГО КОМІТЕТУ

7
Айдер Муждабаєв

"Русский писатель" Захар Прилепин: самый кассовый из убийц

5
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter