Наталя Соколенко Журналістка

Чому Віталію Кличку і Вікторії Мусі слід заборонити вхід в усі музеї світу

20 червня 2018, 17:16Тому що мер Києва Віталій Кличко і голова Комісії Київради з питань культури Вікторія Муха люди гранично некультурні, точніше, вкрай антикультурні. Це їхнє нутро яскраво проявилося у ситуації на Поштовій площі, де археологи виявили цілу вулицю стародавнього Києва, однак зіткнулися із апетитами забудовника чергового торговельного центру.

Мер Києва Віталій Кличко мав би зайняти лідерську позицію у розірванні угоди із забудовником, який має бажання і сумнівні дозволи на будівництво чергового торговельного центру на Поштовій площі. Якби Кличко був культурною людиною, сильним політичним бійцем, то він би очолив цей процес. Натомість Кличко навіть не прийшов на останнє голосування 7 червня в Київраді, де розглядали саме такий варіант майбутнього викопаної із давнини київської вулиці – створення #музейНаПоштовій.

Вікторія Муха – страшно сказати – голова Комісії Київради з питань культури – просуває безсоромні пропозиції, які перекреслюють бажання киян, та й не лише киян, побачити унікальний музей замість чергового торговельного центру, а саме:

- "розглянути можливіть розірвання інвестиційного договору" – АЛЕ це це передбачає й можливість не розривати договір,

- "музеєфікація і консервація" – АЛЕ не створення музею,

а ще Вікторія Муха поширює необгрунтовані спекуляції про непідйомну вартість робіт для бюджету міста.

7 червня для ухвалення рішення про розірвання угоди із забудовником і створення музею стародавньої вулиці в Київраді забракло чотирьох голосів депутатів.

Завтра, 21 червня, можливо, буде друга спроба голосування про розірвання угоди. Тому усім небайдужим варто прийти до Київради й допомогти депутатам ухвалити раціональне рішення на користь створення музею стародавньої вулиції, а не знищення нашої старовини задля зведення ще одного стандартного торговища.

Ось запрошення від активістів київської громади:

#музейНаПоштовій

powered by lun.ua
Коментарі — 6
wed _ 21.06.2018 13:45
IP: 35.235.226.---
Alexei Tkachenko:
А вам не здається що треба шукати якесь рішення яке не порушує права інвестора?
Якщо збереження старовини порушує права інвестора, то це тільки означає, що договір з ним було укладено по-дилетантськи. Забудовник в історичній частині міста мусить рахуватися з можливими додатковими витратами...
А далі все має залежати від (порівнювальної з іншими пам"ятками) оцінки археологів – наскільки важливі знахідки. Якщо вони є справді унікальними і можуть змінити усталені історичні погляди на минуле міста, то варто розглядати і розрив договору (можна оцінювати такий крок з точки зору довгострокової інвестиції в репутацію та туристичну привабливість міста).
Інакше стоїть питання в часових і фінансових обм. для археологів (але не треба тут посилатися на "інтереси забудовника", бо якщо вони виразно перетинаються з інтересами міста, це тільки означає, що чиновник, який укладав договір, дуже зле виконав свою роботу і цю помилку треба якось виправляти)
Olexiij Babenko _ 21.06.2018 08:13
IP: 35.235.227.---
Alexei Tkachenko:
Проаналізувати як цей інвестор отримував договори і посадити.
Higgs _ 20.06.2018 19:06
IP: 35.235.227.---
Последнее слово в таких вопросах должно быть за специалистами от археологии, истории Киева, а не за чиновничьим, лоббистским от деляг, депутатским и активистским сборищем. Лучше за чем-то напоминающим искусственный интеллект, за какой-то компьютерной программой
Наталя Соколенко _ 20.06.2018 18:23
IP: 35.235.227.---
Alexei Tkachenko:
А Ви були у Помпеї? Ви бачили там бодай одну торгову ятку чи маркет чи ТРЦ?
Сергей Левин _ 20.06.2018 18:12
IP: 109.108.83.---
Бачили очі за шо голосували... граждане киевляне...
Alexei Tkachenko _ 20.06.2018 18:07
IP: 35.235.231.---
А вам не здається що треба шукати якесь рішення яке не порушує права інвестора?
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter