31 березня 2022, 22:19

Чому Бандера не курив?

Ех, так хочеться дописати рядок про це у знамениту пісню!

"Батько наш – Бандера, Україна – мати.

Ми за Україну підемо воювати.

Й не будемо курити. Не будемо бухати."

Як Бандера, який в автобіографії написав: "Не курив і не пив алькоголю".

На то в Степана Андрійовича було дві причини.

Перша – пластунська. У дитинстві Бандера був пластуном, а "пластун шанує і плекає своє здоров'я (без хоробливого страху про нього) як власність суспільства (!) ", відтак пластуни не вживали "ніяких отрут для самозадоволення, зокрема, не пили алкогольних напоїв і не курили тютюну".

Друга причина – політична. Землі Західної України за часів Бандери були у складі Польщі – польська влада тоді була окупаційною. І саме польській державі належала монополія на виробництво алкоголю і тютюнових виробів. Тож Бандера та його побратими закликали українців відмовитися від алкоголю і сигарет, аби не збагачувати польську державу.

Тобто, за часів Бандери курити було непатріотично.

І зараз так само!

Бо теперішні українські курці збагачують тютюнові компанії, що фінансують нашого ворога – фінансують армію росії і плюють на санкції проти путінського режиму!

Україна закликала увесь иншоземний бізнес піти з росії. Кожного дня з'являються новини про те, як з рф виходять фінансові корпорації, автомобільні гіганти, виробники одягу, косметики, ліків.

І тільки підла тютюнова індустрія продовжує працювати на путіна і його паству без змін. За даними Центру "Левада" (на росії організацію визнано иншоземним агентом) рейтинг путіна після початку широкомасштабної війни проти України зростає – і вже 83% росіянців підтримують свого головнокомандувача у його нелюдських діях в Україні.

Наразі виглядає так, що тютюнові компанії не планують вихід з російського ринку, тим самим продовжуючи та підтримуючи державу-агресора.

Зокрема, Japan Tobacco International, що є одним зі світових лідерів тютюнової галузі, продовжує працювати на росії. Частка JTI в російському тютюновому ринку складає 38,4% та сама компанія визначає країну як свій key market. Популярними сигаретами цієї марки залишаються Winston, Camel, Sobranie. Жоден російський громадянин не відчує на собі силу санкцій компанії, тому що їх просто немає. Компанія продовжує поповнювати бюджет росії й не турбується про наслідки цих дій.

Компанія British American Tobacco обмежилась висловлюванням глибокої стурбованості, прикриваючись тим, що їхнім обов'язком є підтримка робітників компанії.

Світовий лідер Philip Morris International, має лише намір вийти з ринку. У 2020 році компанія отримала 5 мільярдів доларів виручки від російських споживачів.

Тютюнові корпорації роблять спроби відбілювання своєї репутації...В той час як PMI та JTI вміло оминають повноцінний вихід компаній з ринка росії, гіганти не забувають під виглядом гуманітарної допомоги "підтримувати" українських військовослужбовців, надсилаючи їм пачки сигарет, що є прямою рекламою та забороняється законом.

Важливо, що українська держава правильно реагує на цинізм тютюнових компаній. Міністр фінансів України, Сергій Марченко вже звернувся до трьох гігантів тютюнової індустрії – Philip Morris, Japan Tobacco International, British American Tobacco із закликом зупинити бізнес на росії: "Сьогодні, працювати та вести бізнес в РФ означає сплачувати податки, які спрямовуються на фінансування терористичних дій режиму путіна. І сотні міжнародних компаній вже зробили вибір на користь миру та припинили роботу в РФ", – зазначив міністр фінансів.

Що виходить: українські патріоти-курці, коли купують чергову пачку цигарок чи пристрої для куріння, обирають шлях підтримки війни та країни-агресора – росії в цілому. Отже, відмова від куріння саме сьогодні може мати подвійну користь – як для здоров'я, так і для перемоги нашої держави – точнісінько як у часи Бандери.

Тютюнова індустрія завжди спиралася на продаж майбутньої смерті своїх споживачів. А тепер ще й опосередковано підтримує війну.

А Бандера не курив!

Фото з публікації "Історичної правди" https://www.istpravda.com.ua/articles/5e16ee0f377ef/

Чому Бандера не курив?

Ех, так хочеться дописати рядок про це у знамениту пісню! "Батько наш – Бандера, Україна – мати. Ми за Україну підемо воювати. Й не будемо курити...

''Ряженая'': як Олена Привалова відповідала за промоцію судової ''реформи'' Порошенка, а тепер ''комунікує'' імплементацію судової реформи Зеленського

Перепрошую за русизми, але мушу почати з цитати від 3 червня 2017 Олени Привалової – на той час радниці з комунікацій (!) проєкту "Судова реформа" – мовою оригіналу: "Недавно под стенами Высшей квалификационной комиссии Украины, которая уже семь месяцев проводит этот конкурс, снова были ряженые...

Неймовірне продовження історії про виконання суддею пісні ''Кольщік, наколі мнє купола''

Який ви вкладаєте сенс у слова пісні "Кольщік, наколі мнє купола", чи вважаєте прийнятним, коли судді, що виносять рішення Іменем України співають у ресторані російський кримінальний текст? Голова Липовецького районного суду Вінницької області Дмитро Кривенко вважає, що сенс цієї пісні у любові до матері...

Кінець судової реформи настав. Дайте медаль Піскуну і Петровій

В газеті "Голос України" далекого 2006 року працівник агентства USAID Олександр Піскун розповів про те, що уряд США дав гроші на судову реформу в Україні: "...

Де твоя лінія Маннергейма? Генерал США Бен Ходжес про важливий фронт захисту суверенітету України

Американський генерал Бен Ходжес відвідував Україну, напевно, найчастіше серед усіх наших закордонних друзів-військових. Кожне його інтерв'ю українським ЗМІ розривається на цитати і розлітається по стрічках новин...

Пластична совість Разумкова

Народні депутати України щонайменше чотирьох попередніх скликань ганьбилися неприкритим лобізмом тютюнових компаній. У демократичному світі – це крайній моветон...