12 лютого 2024, 17:11

Київміськбуд очолила людина забудовниці Влади Молчанової

Наглядова рада холдингової компанії "Київміськбуд" призначила на посаду голови правління – президента компанії Василя Олійника.Новопризначений голова "Київміськбуду" Василь Олійник – це людина одного з найбільших забудовників Києва Владислави Молчанової. З 2011 по 2018 рік Олійник очолював велику генпідрядну організацію "Моноліт будсервіс", а з 2018 по 2024 рік – "Спецбуд-моноліт". Ці компанії побудували житлові комплекси "Варшавський мікрорайон", "Варшавський плюс", "Варшавський 2", "Hoffmann house", "Галактика", "SEVEN", "Ліпінка" та інші. Всі вони зведені під девелопментом будівельної компанії "Stolitsa Group" Владислави Молчанової.

Крім того, підрядні організації Олійника беруть участь у незаконному будівництві будинків між озерами Тягле і Небреж столичного Екопарку Осокорки, це на секундочку 650 га дикої природи. Це незаконно будівництво веде скандальна відома будівельна компанія "Stolitsa Group" Молчанової.


З 24 січня 2024 року Олійник був введений до правління "Київміськбуду" та призначений на посаду віце-президента компанії.

Приватне акціонерне товариство "Холдингова компанія "Київміськбуд" є власністю міста Києва. До компанії входить 38 організацій, а 80% акцій компанії належить територіальній громаді міста Києва. Правління як і саму компанію з 2014 року контролює мер міста Києва Віталій Кличко.

"Київміськбуд" є одним з найбільших забудовників столиці, в поєднанні з іншою будівельною компанією Молчанової "Stolitsa Group" – це без сумніву буде найбільша будівельна імперія в Україні, яка суттєво збільшить вплив на будівельний ринок з можливістю впливу на ціноутворення житла.

Владислава Молчанова контролює свою особисту кишенькову депутатську фракцію "Батьківщина" у Київраді, вона була офіційним головним спонсором партії на місцевих виборах у столиці.


Спеціально для забудови Екопарку Осокорки Молчанова поставила свою шістку депутата Дениса Москаля на посаду голови екологічної комісії Київради.


Інший депутат Київради від "Батьківщини" Віталій Нестор активно лобіював незаконну забудову Екопарку Осокорки для Молчанової у стінах Київради. Він має родинні звʼязки з Молчановою, його дружина Яна Нестор є сестрою Сергія Коровченка, за інформацією ЗМІ він є цивільним чоловіком Молчанової. Коровченка, сина Молчанової Івана, Віталія та Яну Нестор пов'язує також ТОВ "Арт-Сістем".


Підтримку інших фракцій Молчановій забезпечує "смотрящий" за Києвом Денис Комарницький, який контролює декілька груп майже в усіх фракціях та мер міста Віталій Кличко, який має одну з найбільших фракцій в Київраді. З Комарницьким Молчанова має зокрема й понятійні взаємини.

В питанні легалізації незаконного будівництва Екопарку Осокорки ключову роль для Молчанової відіграв мер столиці Віталій Кличко, який допоміг розпочати незаконне будівництво на комунальній рекреаційній землі, а також "не побачив" там порушень.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Фіналісти конкурсу на голову НАЗК – детальний розбір. Звʼязки, статки та доброчесність.

Триває конкурс на голову Національного агентства з питань запобігання корупції. У фінал конкурсу відібрали 10 кандидатів про яких саме час розповісти детальніше: 1...

Блокування поляками українського кордону та відвертий російських слід

Поляки мають право висловлювати невдоволення щодо захисту прав національного виробника та якщо вони цивілізована країна, то це робиться в діалозі, а не шляхом ультиматуму, шантажу та використання того факту, що твій економічний конкурент веде активну війну на 1500 км лінії фронту та прямо залежить від твоїх логістичних шляхів...

Київміськбуд очолила людина забудовниці Влади Молчанової

Наглядова рада холдингової компанії "Київміськбуд" призначила на посаду голови правління – президента компанії Василя Олійника. Новопризначений голова "Київміськбуду" Василь Олійник – це людина одного з найбільших забудовників Києва Владислави Молчанової...

Україна серед найбільш корумпованих країн Європи – оновлений світовий рейтинг Індексу сприйняття корупції

У 2023 році Україна отримала 36 балів та посіла 104 місце в оновленому світовому рейтингу Індексу сприйняття корупції "Corruption Perceptions Index – CPI" від Transparency International та незмінно перебуває серед корумпованих країн світу...

Законопроєкт про мобілізацію – міфи, підводні камені та маніпуляції

Одразу попереджаю, я як доброволець та ветеран війни чітко усвідомлюю наскільки це чуттєве для суспільства питання, тож я підходжу до нього максимально виважено...

Ручний суд імені Олени Шуляк – або як судитися з головою правлячої партії

Розкажу вам цікаву історію про наш український суд. Памʼятаєте одіозного суддю Сергія Вовка? Так от, він досі "вершить правосуддя" та допомагає голові правлячої партії "слуга народу" Олені Шуляк уникнути кримінальної відповідальності...