Михайло Ткач Журналіст програми "Схеми" ( Радіо Свобода та Перший суспільний)

Адміністрація Президента – не бізнес-центр.

04 березня 2016, 19:10

Вчора ми у программі СХЕМИ оприлюднили матеріал "Коломойський повертається". Де показали до якої конспірації вишумені вдаватися у Адміністрації Президента аби візіти Коломойського залишились непоміченими.Наш матеріал не залишився непоміченим для АП і от сьогодні одразу три джерела у фракції БПП підтвердили нашій редакції, що депутати президентської фракції отримали на електронку відповідні роз'яснення, які вони можуть і мають враховувати для комментарів у ЗМІ. Ось тези із цього "темника":

"Відвідування Адміністрації президента Ігорем Коломойським не особливо приховувалось. Можливо, він просто не хотів довго йти по вулиці через третій під'їзд, а тому попросив мікроавтобус, що має право заїжджати на територію АП. Якби його візит справі хотіли приховати, то мікроавтобус АП приїхав би до його офісу у закритий двір.

Не існує прямих підтверджень, що з Коломойським зустрічався саме президент, а не глава АП, який також перебуває на територію, куди завезли Коломойського.

У контактах з одним із найбільших підприємців України – немає складу злочину. Він одіозний, але контрольована ним у минулому "Укрнафта" заборгувала державному бюджету мільярди гривень, а його "Приватбанк" контролює понад 10% депозитів. Це лише дві найвідоміші причини не відмовлятися від контактів з олігархом в інтересах країни".


Нажаль, публічно АП ніяк не відреагувала на наш матеріал. Шкода, адже президент на моє запитання про журнал відвідувань у січні цього року відповів:

"Адміністрація Президента працює прозоро".

powered by lun.ua
Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Корупція1443 Зеленський75 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter