Дорожня карта РПР – генеральний план реформ
До початку нового політичного сезону Реанімаційний Пакет Реформ, найбільша коаліція громадських організацій, розробив Дорожню карту реформ – генеральний план змін та розбудови України на найближчі півтора роки.
Це вже другий план дій від громадянського суспільства, що передбачає алгоритми реалізації реформ, починаючи з пряйняття важливих законопроектів, закінчуючи їхньою імплементацією Кабінетом Міністрів та безпосередньо на місцях.
Уперше Дорожню карту реформ РПР розробив у 2014 році. Тоді ми домоглися включення її положень у Коаліційну угоду, тим самим закріпивши вимоги громадськості на рівні плану дій парламентської коаліції. І хоч Дорожня карта реформ 2014 року була розроблена виключно для Верховної Ради і передбачала лише перелік законодавчих змін, вона дала потужний поштовх для старту низки реформ.
Сьогодні РПР презентує другу Дорожню карту реформ. Цей документ уже не обмежується переліком законодавчих змін, необхідних для реалізації реформ. Сьогодні – це чіткий план дій за кожним напрямком реформування, що базується на ґрунтовній аналітичній роботі, міжнародному досвіді та вимогах Європейського Союзу.
Громадські організації та експерти в різноманітних галузях, які об'єдналися на базі Реанімаційного Пакету Реформ, розробили алгоритми реалізації змін за низкою напрямків, серед яких реформи у антикорупційній, судовій, економічній сферах, реформа публічної адміністрації, органів правопорядку та прокуратури, а також виборчого законодавства.
Громадянське суспільство демонструє, що має розуміння комплексних змін та план дій щодо реалізації реформ. Протягом наступних півтора роки РПР докладатиме максимум зусиль для реалізації наміченого плану.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.