Голосувати це обов'язок
У Бельгії участь кожного у виборах є обов'язком громадянина. За невиконання обов'язку – штраф. А якщо бельгієць без поважних причин пропустить вибори 4 рази, його позбавлять можливості голосувати на 10 років! Бельгія першою в світі обов'язок голосувати. Це відбулося у 1893 для чоловіків і у 1948 для жінок. І у Бельгії, доречі, явка на виборах складає 90% населення, тоді як в Україні 60%.
Бельгія не єдина країна в світі, де вибори це обов'язок. Таких країн 22. Зокрема вибори зафіксовані як обов'язок у таких великих країнах як Бразилія, Аргентина, Австралія, Туреччина. А ще в Єквадорі, Перу, Люксембурзі, Греції, Болгарії (з 2016 року!), Тайланді, Сингапурі, Панамі, Мексиці, Габоні. У Південній Америці більшість країн визнає обов'язок виборця голосувати.
Хоча в Україні голосувати з точки зору закону це право, та з точки зору моралі – це обов'язок кожного громадянина. Потрібно йти на вибори і голосувати. Не треба бути боягузом і ховатися від вибору. Кожен має брати відповідальність і робити свій вибір. Навіть якщо складно і особливо коли складно.
Ще є час піти на вибори і проголосувати. Це обов'язок кожного. Зробіть це!
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.