27 червня 2009, 18:20

У Президента ІСТЕРИКА?

Інакше важко назвати гіпер емоційні і беззмістовні заяви почесного президента Нашої України. Втративши підтримку в суспільстві, Віктор Ющенко знайшов віддушину у власній партії, де все ще мають терпіння слухати його гнівні промови.

На жаль, ми вже звикли, коли Президент підміняє собою суд і оголошує винних задовго до завершення слідства. Нас не дивує, коли глава держави на очах у західних кредиторів, починає сумніватися у платоспроможності Нафтогазу. Ми майже не реагуємо, коли основним месиджем закордонних вояжів Президента стають скарги на "поганий уряд" його держави. Добре хоч не скаржиться на народ, який перестав підтримувати таку поведінку. Його щоденні заяви, на рівні білого шуму, річ прикра, але особливої шкоди не завдають.

Однак цього разу Президенту вдалося привернути увагу блискучим софізмом. З одного боку він ще раз підкреслено виступив на захист демократичних цінностей. З іншого – ті ж самі цінності перекреслив, заявивши, що Україні не потрібна ідеологія партії "В.О. Батьківщина", не зважаючи на те, що вона є частиною демократичної системи суспільства.

Ні до обрання, ні після, ні щодо комуністів, ні щодо заклятих ворогів і другів з Партії регіонів – Віктор Ющенко таких заяв собі раніше не дозволяв.

Що спровокувало таку (перепрошую представників прекрасної половини людства) "жіночу" істерику? Відставка колишнього голови ФДМ з посади міністра оборони? Чи повний провал катастрофічних прогнозів оточення самого Віктора Ющенка, де ще минулої осені публічно пророкували, що навесні Уряд вже точно не зможе платити пенсії, зарплатні бюджетникам, а тим більше за дорогий російський газ?

Схоже найбільше почесного президента "Нашої України" зачепило те, що його перестали одноголосно підтримувати навіть у його власній партії, яку він буквально утопив своєю непопулярністю та політичними кроками протягом останні років.

Київській міській організації "Нашої України" рекомендовано шукати місця в іншій політичній силі. 4 депутатам НУНС, що "заблукали", наказано негайно повернутися. Чи не до прислужництва?

Віра Іванівно, дайте йому води. Краще з м'ятою. Розумні, стримані люди, які адекватно оцінюють свою роль і місце в суспільстві – так себе не ведуть.

Схоже Юлія Тимошенко таки мала рацію, коли заявляла, що Ющенко – технічний кандидат Арсенія Яценюка.