Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Тимошенко збільшила відставання, Порошенко дихає в спину Зеленському

22 лютого 2019, 16:09

Опитування Социс проводилось з 8 по 18 лютого: Зеленський – 23,8%; Порошенко – 20,3%; Тимошенко – 15,9%; Похибка 2,1%

Четверте опитування поспіль свідчить – Тимошенко втрачає шанси потрапити до другого туру. Збільшення її відставання від Петра Порошенка добре видно у цій табличці, де наведено дані серед тих, хто прийде на вибори:У табличці послідовно наведені дані опитувань: Демініціатив, КМІС-Соціс-Разумкова, КМІС, Разумкова та останнє Соцису.

Цікаво, що у Социс, відставання Тимошенко удвічі перевищило допустиму похибку 2,1%

А от Порошенко навпаки впритул наближається до Зеленського, дихаючи йому в спину. Наразі різниця між ними становить 3,5%. Якщо тренд буде збережений, Порошенко може вийти на перше місце.

На мою думку, все більше відставання третього кандидата означає, що Зеленський відбирає потенційну підтримку Тимошенко серед опозиційно налаштованих виборців.

Водночас тренд підвищення рейтингу Порошенка можна пояснити тим, що все більше патріотично настроєних українців схиляються до його підтримки в умовах війни.

Тож якщо ви почуваєте себе, як скачках, не спішить ставити на фаворита – він тимчасовий. Нагадаю, що три місяці тому діючому президенту всі в один голос відмовляли навіть у виході до другого туру.

Ну і звісно ж сьогоднішні нападки Юлії Володимирівни на соціологів необ'єктивні. Йдеться не про одне, а різні соціологічні агенства. Так само, як минулого року вони фіксували лідерство Тимошенко, так само сьогодні всі говорять про третє місце і різний ступінь відставання від Порошенка.

powered by lun.ua
Корупція1306 Зеленський3 Донбас5 Aтака Путіна1200 Україна та Європа1071
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter