Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Т+Т – противники НАТО об'єднуються!

18 березня 2019, 16:30

Сергій Тарута – противник вступу до НАТО, адже в своїй передвиборчій програмі він пропонує Україні позаблоковий статус. В день об'єднання з ним Тимошенко заявила, що їхні програми співпадають – значить треба зробити висновок, що Тимошенко проти НАТО також.

Тепер зрозуміло, чому Тимошенко викинула згадку про інтеграцію в НАТО зі своєї офіційної програми, коли реєструвала її в ЦВК. На мою думку це був свідомий і добре продуманий крок. Об'єднання з Тарутою доводить, що вона справді проти вступу України в НАТО і тепер маски скинуто.

Інша річ, що Сергій Тарута – класичний олігарх. Я би сказав Тарута навіть спробував себе у ролі організатора своєрідної олігархічної профспілки, картелю чи сходняка. У серпні 2015 року в отелі Хаят він провів збори олігархів країни, де були присутні Рінат Ахметов, Віктор Пінчук, Василь Хмельницький. І хоч тоді ніякої домовленості не досягли, у випадку обрання Тимошенко олігархи можуть спробувати узгоджувати свої дії знову, за участі не лише Сергія Тарути, але й Ігоря Коломойського.

Того самого Коломойського, якого настільки тепло вітала з днем народження Юлія Тимошенко.

Та сама Тимошенко, яка в своїй передвиборчій програмі обіцяє, що "кланово-олігархічну систему буде ліквідовано".

powered by lun.ua
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter