14 липня 2020, 17:45

Поки одних штрафують – "свої" працюють

Ресторан народного депутата "Слуга Народу" Миколи Тищенка "Велюр" знову в центрі скандалу: ігноруючи постанову Кабміну про заборону роботи закладів після 23 години, "Велюр" запрошував гостей на своїй офіційній сторінці в інстаграм: "Чекаємо на Вас до 6 ранку!".Всі вихідні поліція проводила рейди та виписувала протоколи про адміністративні порушення закладам, які порушували карантинні обмеження. 28 розважальних закладів в столиці були оштрафовані.

Проте клубів та ресторанів, де власниками є народні депутати – це не стосувалось.

Своїм можна все.

І навіть після того, як користувачі соцмереж висловили свою обуреність, "Велюр" продовжив "гнути свою лінію" і нахабно відповів на звинувачення опублікованим фото: "замість тисячі слів" з постановою Київської міської державної адміністрації, яка вже не діє!Виявляється, народні депутати не знають не лише Законів України, а й не розуміють елементарних основ права: адже постанови Кабінету Міністрів України мають вищу юридичну силу за рішення місцевих адміністрацій.

Дійсно, 6 липня опубліковано протокол київського штабу, про те що роботу закладів можна продовжити. Але вже 8 липня, через збільшення кількості хворих на коронавірус, Кабінет Міністрів України ухвалив рішення заборонити роботу закладам після 23 години. Публікують постанову 10 липня, тобто в п'ятницю ввечері, і поліція розпочинає свій "хлібний рейд" абсолютно ігноруючи заклади, які належать можновладцям. Більш як 100 нічних розважальних закладів по всій Україні були оштрафовані за порушення карантину.

Але поліція так і не завітала до таких місць як "Велюр"народного депутата Миколи Тищенка, Perfect Place, де до ранку відпочивав син Авакова разом з київським бомондом, або ж до нічного клубу "Sparks", власницею якого є Марина Суркіс – донька українського олігарха Ігоря Суркіса та племінниця народного депутата ОПЗЖ – Григорія Суркіса та ще десятки "особливих" закладів.А ось в нічні клуби "Queen" та "Fifty" завітав підрозділ поліції спеціального призначення з автоматниками.Знахабнілі від безкарності ресторани та нічні клуби продовжують працювати порушуючи закон та доводячи в черговий раз, що закони для законотворців-власників не писані.

Хочу нагадати, що незнання законів не звільняє від відповідальності.

Але в нашій країні, як бачимо, від відповідальності звільняє корочка народного депутата, або наявність родинних зв'язків з владою.

powered by lun.ua

Чому ти можеш збити ''швидку'' і тобі за це нічого не буде?

У грудні в машину Вінницької "швидкої допомоги" врізався "БМВ Х5", за кермом був колишній працівник СБУ. Цікаво, що СБУшник звинувачує у аварії самого водія швидкої...

''Слуги народу'' хочуть узаконити ''злив'' НАБУшних справ у СБУ

Пам'ятаєте, як місяць тому, Генпрокурорка Венедіктова забрала в НАБУ та віддала до СБУ справу заступника голови Офісу Президента Татарова? Тоді це було незаконно, але "Слуги" вирішили узаконити таку практику...

Поки одних штрафують – "свої" працюють

Ресторан народного депутата "Слуга Народу" Миколи Тищенка "Велюр" знову в центрі скандалу: ігноруючи постанову Кабміну про заборону роботи закладів після 23 години, "Велюр" запрошував гостей на своїй офіційній сторінці в інстаграм: "Чекаємо на Вас до 6 ранку!"...