25 липня 2013, 01:57

Патріарх Фотошопу у Всія Красі

Якби Ісус Христос раптом з'явився в Росії цього року, то, мабуть, перше, що він би зробив (звичайно після зйомок у новому кліпі Pussi Riot), було б створення руху "Фотографи-реалісти судного дня". У нього були б свої фото-апостоли. Вони б боролись за чистоту фотографії у Росії. "Ніякого фотошопу" – був би їх основний принцип (у них би, напевно, навіть з'явились радикальні послідовники, які б фотошоп вважали гріхом)

Ну це я до чого веду. До того, що Кіріла вони б до себе не взяли (хоча він у Росії і головний по духовній вертикалі влади) А не взяли б ось чому: подивіться, що він робить зі своїми фотографіями:

- на цій видно, що він намагався приховати дорогий годинник:

(puaro.lv)

- а на цій знімці, видно, як вони намагались збільшити кількість людей, які прийшли послухати Кіріла:

(teh-nomad.livejournal.com/)

Це фотографії з їх офіційного сайту. Щоправда потім їх з сайту забрали. Ці фотографії просто відфотошопили. І виникає логічне запитання "ну і що?"

А ось що. Фотошоп – це ж те саме, що правити службу під фонограму.

Ну, наприклад, ви приходите до церкви. Хочете зусередитись на духовному, приготувались до молитви, хочете зусередитись, але не можете. Ви в церкві не можете думати про духовне, бо ви не можете відірвати погляд від того, як священник не попадає губами в Отченаш.

Про яку духовність чи щирість може йти мова, якщо священник править під фонограму чи фотографується під фотошоп?

Ну з Кіркоровим – зрозуміло. Кіркоров не хоче напружувати голосові зв'язки на кожному корпоративі. Але з іншого боку треба, щоб ті, хто заплатив, могли показати друзям відео зі словами "у нас на корпоративі співав Кіркоров". Тому Кіркоров домовляється:

- я співаю під фонограму, а ви платите мені менше. Але у вас все одно буде фото "я і Кіркоров".

І Кіркоров не напружується, і аудиторія задоволена.

Я, в принципі, логіку Кіріла десь розумію – без дорогого годинника – статус не той. Годинник – це ж як нижня планка, щоб можна було сказати "Что? Да у меня часы дороже стоят!" Тому знімати годинник – це не вихід. Але ж і показувати його всім – теж негоже. Напевне тому довелось замовити фотошоп. Церква – чим не шоу-бізнес – і шоу, і бізнес, і блискучі наряди, і дорогі прикраси.

От щойно виникло питання: якщо у Кіркорова з собою завжди є мінус його фонограм, то чи є у Кіріла з собою фотографії на рірі?

Пам'ятаєте історію, як Адам і Єва після того, як спробували заборонений плід, усвідомили, що вони голі? А потім вони ще від Бога ховались у кущах. Він спитав їх – чому вони ховаються, а вони відповіли – що соромляться, бо вони – голі.

Ретушування цього годинника – це як ховання у кущах. Патріарх намагається сховати свій сором. В принципі – не таке це вже і погане бажання – приховати свій сором.

Тільки от мені цікаво – Кіріл думає, що якщо у фотошопі обробив знімок, то Бог типу не знає, що його годинник дорогуватий? Користуючись нагодою:

Пане Кіріл, ЙОГО СИН по воді ходив, а ви від НЬОГО за фотошопом ховаєтесь. Ну чесне слово, як діти!

А до чого я це все? Ага. Згадав. Чекаю на новий фотоколаж від прес-служби Кіріла.

Суспільне мовлення і ми

Чому я погодився на пропозицію Зураба – якщо його виберуть, йти з ним в команді та робити Суспільне Мовлення і що я там збираюся робити? Ну от так, якщо себе спитати: "Чому?" У мене є хороша робота...

Утеодин з Майклом Щуром N6. Свіжий випуск

У новому випуску Утеодин ви побачите: - підписана Коаліційна угода; - у Ляшка – послідовник; - інтерв'ю з депутатом Ганною Гопко і феміністкою Ганною Довгопол; - суди відмовляються бути люстрованими; - і про Путіна та дуелянтів, яких він заслав в Україну...

Гітарний перебор. Відео

Продюсер: Юджин Самойленко Режисер: Народ Оператор-постановник: Майкл Федоренко Костюмер: Мартіна Род Іонова Кастинг-менеджер: Мартіна Род Іонова Реквізит: Василь Косий, Пол Черніков У ролях (у порядку появи) Майкл Щур, Руслан Сєнічкін, Любава, Марта Род Іонова, Юджин Самойленко, Василь Косий, Пол Черніков ГІТАРНИЙ ПЕРЕБОР Ти народився в складному світі тебе любили, ростили, назвали Вітя Ти ріс на сході, курив на сходах повз терикони ходив до школи Ти ріс в компанії і вже на стадії коли відчув в собі сили достатні ти пішов у вільне життєве плавання отримав ти знання і навіть визнання Я розумію, що твої принципи вели тебе сюди і їх не зрадиш ти Забити на сім'ю – це позор Та бізнес твого сина – це перебор ПРИСПІВ Це гітарний перебор, Віктор...

Євромайдан. Телєфонний репортаж N2 Майкла Щура

...

Файні новини від діаспорянина Щура

Це Дмитро Кисіль Український патріот, який працює під псевдо "Дмітрій Кісєльов" у Росії. Він дозволив Майклові Щуру трохи розповісти про себе...

Файні новини АЄОА з Майклом Щуром 12-й випуск

У цім випуску: - Батя, я стараюсь – сказала Людмила Янукович; - І.Богословська завела відіо-блог; - Лукашенко про Обаму; - Кличко і Повєткін...