Галина Янченко Голова правління "Антикорупційного штабу"

#Щастя неминуче

14 вересня 2019, 18:04

Сьогодні завершується триденна щорічна зустріч Ялтинської європейської стратегії. Останній день присвячений новим обличчям в уряді, у парламенті та пов'язаними з цим очікуваннями.

Кілька тез з ранкового виступу про нові обличчя в політиці та їх зв'язок із #ЩастямВже:Цього року в Україні радикально оновилась політична еліта. І це не лише про зміну влади (таке бувало і раніше), а про зміну поколінь в українській політиці.

Що може означати така зміна поколінь в політиці для України і світу?

Перше, невідворотність демократизації. Нова Верховна Рада є значно молодша і має більше жінок. Ось лише кілька цифр. Середній вік народних депутатів – 41 рік (було 48), частка жінок у парламенті – 21%, було лише 12%. Зміна складу парламенту зокрема і за такими показниками тягне за собою зміну цінностей, світогляду і підходів.

Друге, невідворотність модернізації. Нове покоління є носіями нових технологій. Саме тому одним з ключових пунктів в програмі команди Зеленського є "держава в смартфоні". І ця ініціатива не лише про зменшення корупції через усунення людського фактору. Це також і про зручність взаємодії людини і держави, про швидкість процедур і процесів.

Третє, невідворотною є подальша інтеграція України зі світом і з заходом зокрема. Значно більше нових парламентарів та міністрів подорожували закордон, чимало мають хорошу західну освіту. А тому більшість нових політиків та урядовців не мають ностальгії за Радянським Союзом і значно менше тяжіють до Росії.

А це значить, що і зміни, і щастя повинні стати невідворотніми і від нас залежить наскільки швидко вони наступлять.

powered by lun.ua
Коментарі — 20
Alexander Vasilevsky _ 21.09.2019 14:46
IP: 35.235.226.---
Ще один свідок кінця зубожіння Коломойського:- (
Віталій Симоненко _ 17.09.2019 11:03
IP: 35.235.226.---
Да счастье есть, оно не может не есть...
Максим Максимович Перепелиця _ 15.09.2019 20:10
IP: 35.235.226.---
В якій школі вчилася ця носій нових технологій. По її обличю видкося що інтедект прямо пре з нього.
Якщо такі нові обличчя всі в команді то я не заздрю такому щастю.
Yuri Dubov _ 15.09.2019 14:37
IP: 35.235.226.---
"...невідворотність модернізації. Нове покоління є носіями нових технологій. Саме тому одним з ключових пунктів в програмі команди Зеленського є "держава в смартфоні"..."
Пані автор, ви хоч розумієте, що таке нові технології і як ми далеко від них? "Держава в смартфоні" – а хоч один слуга знає, що там всередині, які технології передують тому, щоб цей слуга купив смартфон, всі деталі якого розроблені і зроблені не в нас? На жаль, єдина хоч і не нова (це придумали ще більшовички 100 років тому), але дуже успішна технологія, розроблена старими технологами і підхоплена малоосвіченими новими "носіями" у нас в Україні – це зомбування і дебілізація населення, якому втокмачували думку, що "всі погані", і що кіношний "спаситель" матеріалізувався з екрану, махнув паличкою – і "Все буде зешибись!" або як співає інший герой з такою ж наскоро зліпленою партією, і теж з аналогічною програмою-гаслом – "все буде добре!".
Елена Величко _ 15.09.2019 14:27
IP: 35.235.227.---
Елена Величко:
...- не знаєте де там НОВІ робочі місця та ЗП, що можна купити машину припустимо, поїхати відпочивати, а не на хліб та воду. - (випр.)
Елена Величко _ 15.09.2019 14:07
IP: 35.235.227.---
Автору.
"Третє, невідворотною є подальша інтеграція України зі світом і з заходом зокрема. Значно більше нових парламентарів та міністрів подорожували закордон, чимало мають хорошу західну освіту. А тому більшість нових політиків та урядовців не мають ностальгії за Радянським Союзом і значно менше тяжіють до Росії." (с)
Знаєте, щось використовувати та "поїсти " Європи – то не те саме, ЩО жити там, знати проблеми та ЗРОБИТИ ЯКІСНЕ життя в країні. НЕ ТЕ САМЕ, так само як лозунги кричати – то одне, а зробити життя якісне та ДЛЯ ЗАГАЛУ – зовсім інше. До речі, ОСЬ НЕМА ЕКОНОМІЧНОЇ ПРОГРАМИ – де вона?
РОЗПРОДАЖ МАЙНА країни та що від срср залишилось...- не знаєте де там НОВІ робочі місця та ЗП, що можна купити машину припустимо, поїхати відпочивати, а на не хліб та воду.Прожитковий мінімум який? А ГАРАНТОВАНИЙ НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДИВИТИСЬ У БЮДЖЕТІ (ст.9- проти Конституції) А в столиці я вам скажу – 8000 грн. мінімально потрібно для працюючого – ОТ ДЕ ПОЧАТОК – ви вже почали робити?
Елена Величко _ 15.09.2019 13:58
IP: 35.235.227.---
Влад Дорошенко:
Скоро всі будемо щасливі і веселі, як на фото. Міняється світогляд народу: від "обдурити і обідрати" до "служити ближньому і країні"?
Той хто служить народу, сам служитиме і навчить нас служити один одному і всім українцям. Країна підніметься. Тих бариг, що здали Крим і Донбас, деіндустріалізуівали і розікрали країну, як не посадимо, то забудемо. Будемо шукати удачу в служінні (додаючи наші досягнення у баночку Сенцова з двома смужками), а не в барижному киданні, обдиранні народу і бюджету, як це робили офшорники у вишиванках?
Так вірно. В ментальності – давати іншому щось гарне, служити по повній – нема, навіть професійність ЗНИКЛА. Навчити усіх заново СЛУЖИТИ – а це робити БІЛЬШЕ для іншого аніж для себе – а ЗАГАлом вийде ДЛЯ ВСІХ нас нове побудувати, щоб впевненими бути – усе РЕАЛЬНЕ та якісне НАМИ Зроблене – їжа – корисна, житло – не впаде, ліки та лікарі – БУДУТЬ ЛІКУВАТИ та вилікують, робота – КЛАСНа та умови те, що треба, ЛЮДИ – добро
Влад Дорошенко _ 15.09.2019 01:12
IP: 35.235.227.---
Скоро всі будемо щасливі і веселі, як на фото. Міняється світогляд народу: від "обдурити і обідрати" до "служити ближньому і країні"?
Той хто служить народу, сам служитиме і навчить нас служити один одному і всім українцям. Країна підніметься. Тих бариг, що здали Крим і Донбас, деіндустріалізуівали і розікрали країну, як не посадимо, то забудемо. Будемо шукати удачу в служінні (додаючи наші досягнення у баночку Сенцова з двома смужками), а не в барижному киданні, обдиранні народу і бюджету, як це робили офшорники у вишиванках?
Ingwar Popil _ 15.09.2019 00:43
IP: 35.235.226.---
Віктор Совщак:
Александр 1:
Щастя в кожного своє Поінтересуйтеся як живуть інші народи в світі Навіть племена Щодо України Люди хочуть жити – це Ви бачите – якщо хочете бачити Людям, а вони завжди були простими не важдливо як Головне мати щастя – таке як вони його розуміють Так це зарплата пенсія здоровя впевненість справедливість А Ви намагаєтеся їм впихнути філософію, націю державу То правильно але не для масого вжитку Не я ж придумав поняття еліти (ні не української а взагалі) Ось вона і має приймати рішення І писати тут про це то в пустоту
То правильно але не для масого вжитку Не я ж придумав поняття еліти (ні не української а взагалі) Ось вона і має приймати рішення
Так, еліта має приймати рішення. Те, що правильно (філософя, нація держава)
Yuri Dubov _ 14.09.2019 23:41
IP: 35.235.226.---
O sancta simplicitas!
iip _ 14.09.2019 22:12
IP: 35.235.226.---
Історія свідчить, що зміна поколінь в політиці може означати що завгодно – навіть прихід Сталіна, Гітлера чи Путіна. По дитячому радіти тільки факту зміни – наївно – доки не з'ясується хто прийшов. Пані Авторка вважає прихід "слуг" щастям для України – таке собі #ЩастяВже. Але об'єктивний погляд на метушню "слуг" сьогодні викликає більше запитань, ніж відповідей. Перше, сам пан Арахамія вже замість демократії видумав термін "демократура" – таке вже було – "диктатура пролетаріату". Друге, "держава у смартфоні" – то дитяча дурня, яка не може вирішити ніяких проблем, тим більше проблем корупції. Третє, невідворотна подальша інтеграція зі світом зараз більше схожа на розпродаж задарма залишків країни – землі, портів, стратегічних підприємств. І "хороша західна освіта" на перевірку виявляється благодійними курсами для папуасів, та роботою на західного дядю. І добре було би перестати називати владу в Ураїні "елітою" – як були сбіговиськом шахраїв та авантюристів – так і залишилися.
Віктор Козоріз _ 14.09.2019 22:00
IP: 35.235.227.---
Саме зараз працюю над елексиром щастя. Ось дожену і спробую на смак.
Oleh Hell OO _ 14.09.2019 21:38
IP: 35.235.227.---
Счастье в западной парадигме это удовлетворенность потребностей и есть ранг потребностей, например, от Маслоу. Украина бедная проблемная страна и на Западе не собираются удовлетворять ее по своим меркам – нас равняют на южноамериканские и африканские страны. И потому у наших западных господ вместе с нашими олигархами возникает вопрошание, а какое счастье возможно в Украине, чтобы не сильно тратиться, а еще лучше заработать? Такое вопрошание уже позор, тк нас относят к второму сорту, к грязи, а счастье это просто элемент управления, чтобы люди не устроили тут бунд и не снесли к чертям эту элиту, такую "демократию-на-граблях" и вообще это государство. Украинское счастье на грани бунта и очередного Майдана, очень тонкое. По-толстому сейчас счастливы только Пинчук и Коломойский, которые после длительного перерыва снова, а второй впервые у корыта и они думают, как удержаться подольше у власти – ЧЕРЕЗ СЧАСТЬЕ! Мой совет: нанимайте индийских йогов, которые усыпляют змей, вдруг, поможет)
Log Log _ 14.09.2019 21:24
IP: 35.235.227.---
Федор Беглов – безмозглый кретин Унитаз Семижопов из Воронежской области.
Тупая безграмотная скотина пишет бред на языке далёком от русского как Воронеж
от Владивостока.
Своей страной интересуйся, дегенерат.
==================
Россия проводила испытания крылатой ракеты "Буревестник" с ядерной установкой как минимум пять раз с 2017 года – все пуски завершились неудачно.
===================
Радуйся, недоумок.
Vadim Shlapak _ 14.09.2019 20:31
IP: 35.235.226.---
мало нам в жизни суфражисток феминисток больше 51 проц!! так ще й в верховну раду 21 процент запустили
Віктор Совщак _ 14.09.2019 20:18
IP: 35.235.227.---
Александр 1:
Щастя в кожного своє Поінтересуйтеся як живуть інші народи в світі Навіть племена Щодо України Люди хочуть жити – це Ви бачите – якщо хочете бачити Людям, а вони завжди були простими не важдливо як Головне мати щастя – таке як вони його розуміють Так це зарплата пенсія здоровя впевненість справедливість А Ви намагаєтеся їм впихнути філософію, націю державу То правильно але не для масого вжитку Не я ж придумав поняття еліти (ні не української а взагалі) Ось вона і має приймати рішення І писати тут про це то в пустоту
Володимир Миронченко _ 14.09.2019 20:14
IP: 35.235.227.---
"Ны́нешнее поколе́ние сове́тских люде́й бу́дет жить при коммуни́зме" – знаменитая фраза Никиты Сергеевича Хрущёва, произнесённая на XXII съезде КПСС в 1961 году...
Тогда более 90% людей в СССР искренне верили, что так и станет. Не стало...
Молодые люди, история учит тому, что ничему не учит...
Поэтому – меньше лозунгов и барабанной дроби, а больше дела.
Посмотрим, этак, через месяцев 9...
Александр 1 _ 14.09.2019 19:23
IP: 35.235.226.---
Нові обличчя часом не можуть назвати прізвище прем'єр-міністра, за якого вони тільки що проголосували. Не знають, що таке САП, і в парламенті під час сесії "слуги народу"- носії нових технологій вибирають собі через смартфон для яхту, бо в осені дешевше купувати. А ще – це Коломойський, для якого дійсно настав "кінець зубожінню": лише на МАУ бюджет надасть 5 млрд. грн. дотацій, а електроенергію для його підприємств будуть продавати в рази дешевше, ніж всім іншим споживачам.
Тут мова не про щастя, нам би державу зберегти від цих олухів поки вони бавляться "державою у смартфоні" і п'ють шампанське по 1000 доларів за пляшку.
САНДРО _ 14.09.2019 19:01
IP: 35.235.227.---
Бред какой-то, держава и счастье!
ПАНІ Авторка, – Может лучше про реактор, про любимый лунный трактор...
Юрий Ткачук _ 14.09.2019 18:53
IP: 35.235.226.---
дай бог нашому теляті вовка зЇсти
ONLINE
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter