Галина Янченко народна депутатка, "Слуга народу"

Як отримати позику за програмою "Доступні кредити 5-7-9%" для підприємців?

18 лютого 2020, 14:01

Вже 27 млн гривень – на таку суму за перші два тижні отримали позик українські підприємці за програмою "Доступні кредити 5-7-9%".

Ставки на рівні 5−7−9% річних – справжня знахідка для бізнесу. До старту програми середня вартість кредитів у вітчизняних банках для малого та середнього бізнесу становили 20-22% річних. Тому не є дивним, що вітчизняний бізнес почачав активно обгорюавати програму ще до моменту її офіційного запуску.


Станом на ранок 3 лютого лише ПриватБанк отримав 9,279 заявок від підприємців і представників малого бізнесу на участь у програмі. А за оцінками Мінфіну у 2020 році зможуть задовільнити потреби близько 50 тисяч позичальників.

Безпосередньо позики за програмою можна отримати у банках, які є уповноваженими учасниками програми. Наразі це чотири державні банки – "Приватбанк", "Укргазбанк", "Ощадбанк" та "Укрексімбанк". А найближчим часом до участі у програмі можуть приєднатись ще 11 комерційних банків.

Для підприємців стати учасником програми достатньо просто, заявку на отримання кредиту може подати як підприємець, який вже має працюючий бізнес, так і той, хто тільки планує відкривати власну справу. Фактично, для цього необхідно виконати чотири кроки.

Крок 1. Заповнити анкету на сайті Програми або уточнити подробиці участі у найближчому відділенні банку-партнера.

Крок 2. Підготувати пакет документів, який підтверджує дані Вашої анкети та надати їх до обраного банку.

Крок 3. Банк проаналізує надані документи і дані та повідомить про рішення щодо отримання Вами кредиту.

Крок 4 – для більшості учасників він не обов'язковий і стосується лише тих, хто з певних причин отримав негативне рішення. Таким підприємцям буде запропоновано пройти безкоштовне навчання або іншим чином допрацювати надану інформацію, документи тощо.

Більше деталей про програму та додаткові можливості для вашого бізнесу можна дізнатись тут: 5-7-9.gov.ua

Поспішайте долучитись до програми!;)

powered by lun.ua
Коментарі — 2
Андрей Новиков _ 19.02.2020 18:27
IP: 93.76.217.---
Wolodymyr Kmita:
тоже самое,на старт не дают даже под залог имущества! нет постановления кабмина, только с 1 апреля может быть примут постановление... нужны обороты, взнос стартовый и т.д. короче стартануть не удастся
Wolodymyr Kmita _ 18.02.2020 19:43
IP: 92.113.186.---
для чого писати ці дурниці я спробував отримати кредит як початківець і в жодному банку я його не отримав залишився дуже гіркий осадок так як сам пересвідчився хто отримуе ці кредити як вже надоїла ця брехня на всіх рівнях
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter