Закон про червоні прапори допоможе національній пам'яті
А насправді ж, підписання Президентом Закону про червоні прапори матиме позитивні наслідки для викриття злочинів комуністичного режиму.
Добре, що в Законі доволі чітко прописані правила використання червоних полотнищ: зокрема, "прапори перемоги" в обов'язковому порядку мають офіційно використовуватись в дні, пов'язані з участю СРСР в Другій світовій війні.
Мало хто посперечається, що, наприклад 23 серпня – день підписання пакту Молотова-Рібентропа (більш відомого в світі як "пакт Гітлера-Сталіна") – дата, безпосередньо пов'язана з Другою світовою та участі в ній Радянського Союзу. Тому треба звернути увагу органів місцевого самоврядування та громадськість на доцільність використання червоних прапорів 23 серпня як символів тоталітарного режиму в день змови гітлерівської Німеччини та СРСР проти мирної Європи.
А взагалі, варто розглянути можливість організації в цей день історичної реконструкції, а саме спільного параду військ Вермахту та Червоної Армії, як це відбулось в польському Бересті наприкінці літа 1939-го року. Саме під час такої реконструкції і може бути використаний червоний прапор – як це передбачає Закон, підписаний Януковичем – спільно з прапорами нацистської Німеччини.