24 січня 2022, 17:33

Янукович повертається (через ОАСК)?

Днями Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження за позовом Януковича про позбавлення його повноважень Верховною радою в 2014 році.

Британська розвідка, звісно, може вважати імовірним "намісником" Російської Федерації в окупаційно-маріонетковому уряді Мураєва. Підстав не довіряти їй ми не маємо. Але, як бачимо, ворог яйця в один кошик теж не складає.

І, знаєте, я чомусь не сумніваюся, що рішення таки винесуть на користь Януковича.

Зокрема, тому що справу розглядає Ігор Качур, фігурант кримінальної справи "плівок Вовка", який ухвалив не одне ганебне рішення.

Зокрема, тому, що в ОАСК ненавидять усе українське. Нагадаю, суддею-спікером цього суду працює зять Володимира Яцуби (того, що здав рускім Севастополь) – Богдан Санін, який заборонив Майдан.

Дуже яскраво, про справжні плани ОАСК свідчить і те, що справу відкрито і призначено до розгляду саме зараз, через 8 років після прийняття рішення, всупереч усім процесуальним строкам (за законом – це максимум півроку) і здоровому глузду. Але саме тоді, коли навколо наших кордонів зосереджено максимальну кількість російських військ.

Про юрисдикцію і говорити годі – за загальним правилом позови до Верховної Ради напряму підсудні Верховному Суду. Але не цього разу.

Якби позов не збиралися задовольняти – на такі порушення і огидну процесуальну еквілібристику ніхто б не йшов.

Коли ми кажемо, що ОАСК це не просто черговий наповнений хабарниками суд, а буквально філія ворога в центрі столиці – ми не перебільшуємо. Але хоч він і знаходиться в одному подвір'ї з РНБО, влада його впритул не помічає.

Цікаво, чи помітить зараз, коли ставки не просто високі, а мова йде буквально про інування держави.

До речі, обіцяних іще в грудні аналізу і реакції від ОП на абсолютно злочинне рішення ОАСК по САП і досі немає – попри те, що воно прямо б'є по стосунках з нашим головним безпековим партнером – США і з рештою цивілізованого світу.

Якщо адекватної реакції влади не буде і на це рішення (а адекватною тут може бути лише термінова ліквідація ОАСК) – значить, такий сценарій Зеленського теж цілком влаштовує.

fb автора

Судова реформа – ключовий індикатор вступу до ЄС

Вчора Президент Зеленський показав заповнену величезну другу частину опитувальника про вступ до ЄС. Сьогодні відбулася зустріч делегації представниць українського громсуспільтва в Парижі, ключовій столиці ЄС...

Судді через ВР пропонують амністувати колег-зрадників і відкотити судову реформу

Прямо зараз, коли почалася вирішальна для цієї війни битва за Схід, судова мафія намагається проштовхнути через парламент рішення, яким дозволить усім суддям-зрадникам повернутися на посади і відсудити шалену кількість грошей...

Прийнята процедура стягнення російських активів неробоча, її потрібно змінити

Окрім непоправної шкоди, яку завдав і продовжує завдавати ворог у вигляді втрачених життів, він завдає ще багато шкоди поправної – у вигляді спустошень і руйнувань...

Don't pray for us, fight with us!

Будь ласка, поширте цей геніальний текст серед усіх політиків і громадян ЄС, яких знаєте. "Don't pray for us, fight with us. Russia is attacking Ukraine from the East, from the North, and from the South...

Don't pray for us, fight with us!

Будь ласка, поширте цей геніальний текст серед усіх політиків і громадян ЄС, яких знаєте. "Don't pray for us, fight with us. Russia is attacking Ukraine from the East, from the North, and from the South...

В Зеленського готуються до відкату судової реформи

Сьогодні Етична рада розпочала співбесіди з кандидатами до Вищої ради правосуддя. Міжнародні експерти, які в складі ради мають в вирішальний голос, очікувано прискіпливо інтерв'юють кандидатів...