12 квітня 2010, 13:31

Нехай Віктор Янукович після віце-прем'єра проведе "виховну бесіду" з херсонським губернатором

Учора в ЗМІ (зокрема: http://korrespondent.net/ukraine/events/1065490) було поширено інформацію про наказ новопризначеного глави Херсонської обладміністрації Анатолія Гриценка про те, що під час святкування Дня перемоги над адміністративними будівлями Херсонщини поряд із державними прапорами будуть підняті прапори неіснуючого СССР.

Навіть, у той період, коли пан Гриценко перебував на посаді спікера кримського парламенту, йому не приходило в голову робити подібні акції в Автономії. Це при тому, що за електоральними настроями Крим для таких "івентів" найбільш прийнятний майданчик.Насправді, не маючи ніяких особливих фобій, переконаний, що державний чиновник (а саме такою особою є глава обладміністрації) не може віддавати такого роду накази, ні з точки зору права, ні з точки зору здорового глузду. Насамперед тому, що в суспільстві є неоднозначне ставлення до радянського прапора і радянського періоду в історії нашого народу.

З іміджевої точки зору можу сказати, що ця і подібні акції насправді є політичною "підставою" Глави Держави. Тому що позбавляють його можливості поширювати свій електоральний вплив на Західну і Центральну Україну. Це при тому, що свого часу це таки вдалося здійснити і т.зв. "комуняцькому" Кравчуку, і т.зв. "промосковському" Кучмі.

Спостерігаючи за доволі швидким вибудовуванням владної вертикалі "Президент – Уряд – Регіони", хочеться дати пораду нинішній владній команді: слід сформувати "ідеологічно-іміджеву" рамку, додержання якої допомогло б не повторити помилки попередників (тільки в інверсійному відображенні). Виглядає так, що "старшою по ідеології" у новій АПУ є п-ні Герман. Можливо їй варто об'єднати зусилля експертного середовища на цій ниві?

PR-арешт

...

Це не PR і, навіть, не пропаганда...

...

Вічная пам'ять Петру Михайловичу Олійнику

...

Поділяю сум колеги Олексія Гараня з приводу закриття журналу ''Главред''

...

Останні ''дзвіночки'' для опозиції

Чому опозиційні сили не проголосили свій Майдан поряд із підприємницьким? Чому навіть не було організовано підтримки з боку митців, співаків тощо...

Хорошковський таки підставляє Януковича

Наступна "підстава" Президента з боку керівника СБУ – справа Макаренка. Свідомо влізши не у свою компетенцію (юристи кажуть, що це могла робити виключно ГПУ), СБУ послало новий інформаційний імпульс на Захід...