12 серпня 2014, 03:27

Таїсія Повалій про свою відсутність в Парламенті: "не коментую"

Рух "Чесно" продовжує з'ясовувати причини відсутності депутатів на своєму робочому місці. Як виявилось, "Відсутній з невідомих причин" – головне пояснення прогулів чинних парламентарів, відповідно до інформації сайту Верховної Ради.

Свою відсутність на більшості засідань Верховної Ради лідерки прогулів – 2 народні депутатки Таїсія Повалій та Ірина Сех взагалі відмовляються пояснювати.

Таїсія Повалій із 65 робочих днів (з кінця лютого по кінець липня 2014, за офіційними даними письмової реєстрації) в залі Парламенту показувалась лише 8 разів. 10 днів вона була у відпустці і 47 днів – відсутньою з нез'ясованих причин. Коли Таїсія Повалій прийшла до Верховної Ради, я запитав у неї, яка причина її відсутності з кінця лютого цього року. Відповідь була вражаючою: "Я це не коментую".



Очевидно, така відповідь була б більш прийнятною для співачки, яка не потребує звіту про своє життя перед громадськістю, але не для народної депутатки, яка отримує кошти з державного бюджету за свою роботу і користується державними пільгами.

57 днів народна депутатка Таїсія Повалій не брала участі у законотворчій діяльності. Відповідно до інформації з сайту українського парламенту, вона не зробила жодного виступу у залі Верховної Ради з часу її обрання наприкінці 2012 року.

За увесь термін перебування на посаді вона написала 2 депутатських запити. Обидва у 2013 році до голови Київської обладміністрації щодо ремонту асфальтового покриття. Перший запит щодо вулиць Леніна та Авіаторів в селі Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району. А другий, щодо вулиць Пушкінська та Петропавлівська цього ж району.



Рaніше ЗМІ інформували про будинок Таїсії Повалій, який знаходиться саме у Петропавлівській Борщагівці.



Ще одна народна депутатка – прогульниця – Ірина Сех, вона 28 разів не була в Парламенті з 65 робочих днів (з кінця лютого по кінець липня 2014 року, за даними письмової реєстрації депутатів)

На запитання про відсутність Ірини Сех у Парламенті, від неї була відповідь: "Пишіть запит".



"Пишіть запит" – відповідь бюрократа, який хоче уникнути відповіді. "Пишіть запит" – це відповідь не журналістам, які лише ретранслюють запитання своїх читачів чи глядачів. Це відповідь своїм виборцям.

Але запити писати немає потреби. Очевидно, причина прогулів депутатки – у сумісництві посад. Ірина Сех і народна депутатка України, і в.о. голови Львівської обладміністрації.

Конституція дає 20 днів на складання своїх повноважень депутатам – сумісникам. Ірина Сех поєднує посади з 2 березня 2014 року – дня призначення її головою Львівської обладміністрації. Минуло вже 5 місяців.

Головний запит до депутатів, охочих знов потрапити до Парламенту, громадяни писатимуть на нових парламентських виборах.

Сергій Андрушко, рух "Чесно"

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Хто зупинить генерального прокурора?

2010 – го року біля стін СБУ відбулася незвична акція. Журналісти вишикувалися в чергу із письмовими заявами. Вони хотіли з'ясувати, чи здійснювала стеження служба безпеки України за журналістами, чи прослуховувала їхні телефони...

Справи автоматом в правильні руки. Суддівські схеми в дії

Справи у Вищих судах України, щоб не було упередженості, розподіляються автоматично комп'ютером. Але було б бажання – і це можна обійти. Дивіться як...

СУДДІВСЬКІ РОДИНИ. СПІЛЬНІ РІШЕННЯ.

Оприлюднення декларацій родинних зв'язків та доброчесності дало змогу виявити, що деякі судді-родичі розглядали одні й і ті ж справи у різних інстанціях, або ж їм доводилося відмовлятися від справ через те, що раніше її уже розглядав їхній родич...

Суддівські відпустки

У судах вважають, що журналісти та інші громадяни не мають права знати про відпустки суддів. Такий висновок можна зробити з того, що Вищий господарський та Окружний адміністративний суди Києва відмовились надати такі дані за інформаційним запитом, надісланим мною...

Кандидати до Верховного суду та їхній шлейф

16 лютого 2017 року відбудеться тестування претендентів на найвищу суддівську посаду – суддів нового Верховного Суду. Замість нинішнього Верховного суду України та ще трьох вищих судів з'явиться один – Верховний Суд уже без слова Україна наприкінці...

Новини у справі Гречківського

Члену Вищої ради юстиції Павлу Гречківському Печерський райсуд Києва продовжив ще на 2 місяці термін дії запобіжного заходу у вигляді застави...