24 липня 2012, 11:24

Представляю кандидатів – округ N177 (Харківської область) – АНДРІЙ РОВЧАК

Як керівник виборчої кампанії з виборів до Верховної Ради України VII скликання у Харківській області від об'єднаної опозиції, як голова обласної організації партії ВО "Батьківщина", у рамках прозорої та чесної виборчої кампанії представляю наших кандидатів у мажоритарних виборчих округах.

Представляю округ N177 (м. Ізюм, м. Куп'янськ, Ізюмський, Куп'янський, Шевченківський, Борівський райони Харківської області).

Виборцям цього округу ми пропонуємо делегувати до Верховної Ради одного з найкращих аграріїв України - Андрія Яковича Ровчака.

Народився 05 лютого 1953 року у с. Бугаївка на Ізюмщині. Малій Батьківщині не зраджував ніколи, надовго залишаючи межі рідного села лише двічі: вперше – упродовж п'яти років здобуваючи фах агронома на стаціонарі Харківського сільськогосподарського інституту ім. Докучаєва; вдруге – протягом року працюючи за направленням у колгоспі "Червоний Оскіл". На сьогодні вже 32 роки очолює ТОВ "СК "Восток" Ізюмського району. Депутат районної та обласної рад кількох скликань. Усі зусилля і досягнення, пов'язані з професійною та громадською діяльністю, сконцентровані у високому званні Героя України.Знаючи Андрія Ровчака особисто впродовж багатьох років, впевнений, що саме такі, як він, мусять представляти у парламенті інтереси однієї з найбільш незахищених категорій українського суспільства – селянство. Аграрій-практик, він має абсолютно чітке бачення розвитку сільського господарства в умовах України – європейської держави.Особисто мені надзвичайно імпонує те, що Ровчак – людина конкретної справи, а не порожніх балачок. Він не лише вболіває за селян та господарство, а й прагне кардинально змінити ставлення держави до людини та країни. Але вважає, що починати завжди треба з себе.

Завдяки Андрію Яковичу не лише в Ізюмському, а і в Борівському, Шевченківському районах постійно створюються нові робочих місця. У це господарство прагнуть потрапити зі всього району. Саме у Андрія Ровчака краща на весь район соціальна сфера: школа, дитячий садок, будинок культури, лікарня, відділення територіального центру. Саме Андрій Якович та господарство щорічно за власні кошти оздоровлюють місцевих школярів. А соціальні гарантії забезпечені всім працівникам кооперативу.І все це – попри шалений тиск з боку діючої влади, цькування перевіряючими та контролюючими органами лише через те, що Ровчак ніколи не намагався загравати з владою чи "перефарбовуватися" заради власної вигоди. Через це його поважають навіть політичні опоненти. Наведу лише такий приклад. У 2009 році, знаючи політичні уподобання Андрія Яковича, "регіональні" чиновники-екологи склали на підприємство акт майже на 1,5 мільйони грн. лише за те, що корів у ТОВ "Восток" поїли з місцевого прудка. І не суть важно, що це була неправда. Важливо було залякати Андрія Яковича, змусити його задля сплати штрафу вирізати майже 350 елітних корів. Втім, Ровчак не злякався та не здався.

Андрій Якович вступив до "Батьківщини" у самі важкі часи для партії – у 2010 році. Саме тоді, коли деякі народні обранці, спасаючи свою шкуру та гроші, ставали "тушками". А Ровчак, навпаки, прийшов підтримувати партію та людей, які боролися з узурпацією влади в Україні та правовим свавіллям "регіоналів". Така він людина – справжній чоловік, який завжди приходе на допомогу у самі важкі для оточуючих часи. Його могутня постать та щира посмішка надавали впевненості багатьом українцям, які під час судилища над Юлією Тимошенко прийшли підтримати лідера опозиції під Печерський суд Києва.Я знаю Андрія Яковича багато років. Мене завжди вражала його освіченість та глибокі пізнання у мистецтві, літературі та історії рідного краю. Саме завдяки Андрію Ровчаку виходять збірки поетів та журналістів Харківщини: він був спонсором видання творів лауреата літературних премій імені В. Мисика та імені Павла Тичини поета Василя Борового, який у 1947 році був заарештований "за антирадянську агітацію та буржуазний націоналізм". Зокрема, завдяки й Ровчаку в Харкові відбувся творчій вечір Ліни Костенко. А в цьому році Андрій Якович підтримав проект створення документального фільму "Отаман Савонов", присвяченого національно-визвольній боротьбі селян Ізюмщини у 1917-1920 роках.

До Верховної Ради іде, тому що вважає сільськогосподарський бізнес найбільш уразливим,особливо через чиновницьке свавілля, хоча політики усіх кольорів пророкують Україні майбутнє саме як одній з найрозвиненіших аграрних країн.

"Але для захисту від численних чиновників, правоохоронців, податківців, у Верховній Раді має бути створене сильне аграрне лобі. І не з числа тих, хто має тисячі га землі, а її самої і у вічі не бачив, а тих, хто на цій землі працює", – вважає Андрій Ровчак.

Окрема болюча тема – продаж землі, загроза якого вже впродовж п'яти років дамокловим мечем висить над Україною.

"Я не проти того, щоб власники паїв чи їх нащадки реалізували своє право на власність. Я проти спекулянтів, які зруйнують нинішні договірно-орендні відносини, скуплять за безцінь землю і декілька разів перепродадуть її, в тому числі іноземцям, що запропонують реальну світову ціну за наші безцінні чорноземи", – така принципова позиція Ровчака, яку він має намір втілити на законодавчому рівні.Андрій Якович Ровчак з тих, кому болить сьогодення і тривожить майбутнє села і селянина. Але притаманний багатьом "плач Ярославни" – не для нього. Він шукає вихід, працює разом з командою однодумців – і чи не тому Бугаївка – найблагополучніше село у районі,а СК "Восток" – найбільше бюджетоутворююче сільгосппідприємство: займаючи лише біля 5% землі району, господарство дає до 40% всього бюджету Ізюмського району Харківщини!

powered by lun.ua

День національної поліції України

Шість років тому ми розпочали створення Національної поліції України як принципово нового, високотехнологічного, зручного для людини сучасного поліцейського сервісу...

Чотири проєкта загальною вартістю €1,3 млрд для економіки України!

Сьогодні Верховна Рада України ратифікувала 4 масштабні проєкти загальною вартістю €1,3 млрд – це результат роботи Змішаної українсько-французької комісії з економічного співробітництва! Дякую колезі-співголові – міністрові економіки, фінансів і відновлення Французької Республіки Бруно Ле Меру! 🇺🇦🇫🇷 🤝💪 1...

ОСВОБОЖДЕНИЕ МАРИУПОЛЯ – 7 ЛЕТ!

13 июня 2014 года – семь лет назад – рано утром я не спал – у нас была трудная ночь и рано-рано утром я написал у себя в ФБ (https://www...

День пам'яті жертв геноциду вірмен. ЦАВЕТ ТАНЕМ!

Сьогодні, 24 квітня – День пам'яті жертв геноциду вірмен. Світ поминає півтора мільйона вбитих, замучених, померлих від голоду людей, єдиною виною яких перед вбивцями була "неправильна" національність і "неправильна" віра...

Час єднання!

Путінський режим знов накопичує військові сили біля кордонів України, погрожуючи новою агресією! Скажений собака знову біля наших воріт... Нам не звикати – ми на своїй землі і будемо захищатися! Сьогодні вкрай важливо відповісти на загрозу зібрано й адекватно: концентрацією всіх патріотичних сил України навколо спільної мети – дати рішучу відсіч можливим провокаціям та агресії! Консолідовані сили державників та цивільних патріотів-ветеранів – регулярні сили ЗСУ, МВС та резервісти повинні об'єднавшись встати на захист своєї країни...

Украинский русский

На днях мне прислали подборку комментариев российских СМИ на нашу беседу с Дмитрием Гордоном: лавина публикаций и тысячи комментов в соцсетях! С особым "восторгом" была воспринята моя сентенция о том, что русский язык не принадлежит Российской Федерации...