12 липня 2016, 14:17

Ми запустили перший повністю ОНОВЛЕНИЙ Сервісний центр МВС в Києві. Далі – скрізь!

Першим за велінням долі виявився територіальний Сервісний центр (ТСЦ) за номером 8045 у місті Києві за адресою вул. Павла Усенка, 8.Від сьогодні центр працює з повним навантаженням, тому вказую адресу – приїжджайте та переконайтеся самі, що таке НОВИЙ якісний сервіс від МВС!:)

Уже сьогодні Сервісний центр надає наступні послуги:

• оформлення державної реєстрації (перереєстрації) та зняття з обліку транспортних засобів;

• видача свідоцтва про реєстрацію, тимчасового реєстраційного талону та номерних знаків на транспортні засоби;

• внесення до Єдиного державного реєстру МВС інформації про накладення або зняття обмежень щодо транспортних засобів;

• розгляд звернень громадян та надання інформації для здійснення інших сервісів МВС;

• видача та заміна водійських посвідчень на право водіння транспортного засобу (прав).Найближчим часом – з найважливішого – додаються такі функції:

• прийом іспитів на право керування транспортними засобами всіх категорій;

• видача довідок про відсутність судимості;

• проведення огляду транспортних засобів для видачі свідоцтва про допуск до перевезення небезпечних вантажів.

Звичайно, ми намагались відразу максимально впровадити сучасні технології, електронну чергу, прозорі кабінети, інтуїтивно зрозумілу логістику.

Ми передбачили спеціальний дитячий куточок, щоб наші маленькі громадяни з комфортом очікували татусів і мам. І подбали, щоб людям з особливими потребами теж було зручно сюди звертатися.І все-таки, головне в сервісі це – ЯК ТЕБЕ ОБСЛУГОВУЄ ЛЮДИНА, співробітник, наскільки він привітний, уважний, терплячий і дружній. Тому ми уважно відбираємо і навчаємо наш новий персонал. Досвідчені співробітники пройшли переатестацію, а нові – конкурсний відбір. Незабаром по всьому Києву вийдуть на роботу нові співробітники, які будуть обслуговувати сервісні центри – конкурс на місце склав 43 людини (!).

У першому СЦ N8045 працює 30 осіб у фронт і бек-офісах, які за рахунок сучасної техніки і технологій зможуть в день надати близько 300 послуг.Ще раз підкреслю одну з принципових новацій – адміністратор Сервісного центру, який обслуговує клієнта, самостійно приймає рішення, ставить свій підпис на Вашому документі та несе за неї персональну відповідальність. За нашими розрахунками, це знижує корупційний ризик, підсилює мотивацію та дозволяє вести якісний моніторинг роботи.

До речі, майданчик огляду транспортних засобів знаходиться через дорогу від сервісного центру, а електронна черга буде єдина. Якщо клієнту необхідно потрапити і до адміністратора, і до експерта для огляду машини – клієнтові не доведеться двічі займати чергу.Хочу подякувати міській владі Києва за виділення ділянки для обладнання оглядового майданчика в безпосередній близькості до будівлі ТСЦ – упевнений, що кожен, хто приїде на огляд приєднається до моєї подяки, коли оцінить зручність цього сусідства.

Для того, щоб отримати неупереджену думку про наші починання, я підіслав "таємного покупця" – "вибагливого за професією та характером":) журналіста Зураба Аласанія. У нього багато років є і машина і мотоцикл – він як ніхто добре пам'ятає, "як і за скільки" було звертатися в МРЕВ! Він прийшов з ранку і... отримав нове водійське посвідчення за 22 хвилини! І якщо навіть йому сподобалося – а він кривити душею не стане – значить, ми все робимо правильно!Звичайно, один Центр – це тільки зразок. Але ж без першого і зразкового не може бути ні другого, ні 148-го!

Цей центр перший, який спочатку замінить старі МРЕВ в Києві – на всю столицю буде 4 нових центри, потім це буде Харків, Дніпропетровськ, Львів, Маріуполь, а далі по всій країні.

Ми плануємо впоратися з впровадження цієї реформи за 9 місяців. Починаючи з сьогоднішнього дня, протягом 9 місяців, ми зможемо замінити по всій країні цю послугу новою якістю сервісу. Крок за кроком. Найближчим часом ми опублікуємо графік відкриття нових сервісів по всій країні.

Крок за кроком – ми реформуємо всю систему МВС.

Крок за кроком – прийдемо до успіху!

Приємного сервісу!:)

Р.S: Дякую за відмінну роботу Насті Дєєвій, Олексію Тахтаю, Владиславу Криклій і всій новій команді Головного сервісного центру МВС!

Попереду багато роботи -так тримати!

powered by lun.ua

Війна – справа не лише армії, це доля всієї нації!

Як людина, яка від початку військової агресії проти України і ще донедавна займалася забезпеченням державної безпеки – наведу цитату видатного воєначальника Густава Маннергейма: війна – справа не лише армії, це доля всієї нації! А в умовах нинішнього протистояння, фактично, світоглядів – демократії і тоталітаризму – це має стати справою всього цивілізованого світу...

День національної поліції України

Шість років тому ми розпочали створення Національної поліції України як принципово нового, високотехнологічного, зручного для людини сучасного поліцейського сервісу...

Чотири проєкта загальною вартістю €1,3 млрд для економіки України!

Сьогодні Верховна Рада України ратифікувала 4 масштабні проєкти загальною вартістю €1,3 млрд – це результат роботи Змішаної українсько-французької комісії з економічного співробітництва! Дякую колезі-співголові – міністрові економіки, фінансів і відновлення Французької Республіки Бруно Ле Меру! 🇺🇦🇫🇷 🤝💪 1...

ОСВОБОЖДЕНИЕ МАРИУПОЛЯ – 7 ЛЕТ!

13 июня 2014 года – семь лет назад – рано утром я не спал – у нас была трудная ночь и рано-рано утром я написал у себя в ФБ (https://www...

День пам'яті жертв геноциду вірмен. ЦАВЕТ ТАНЕМ!

Сьогодні, 24 квітня – День пам'яті жертв геноциду вірмен. Світ поминає півтора мільйона вбитих, замучених, померлих від голоду людей, єдиною виною яких перед вбивцями була "неправильна" національність і "неправильна" віра...

Час єднання!

Путінський режим знов накопичує військові сили біля кордонів України, погрожуючи новою агресією! Скажений собака знову біля наших воріт... Нам не звикати – ми на своїй землі і будемо захищатися! Сьогодні вкрай важливо відповісти на загрозу зібрано й адекватно: концентрацією всіх патріотичних сил України навколо спільної мети – дати рішучу відсіч можливим провокаціям та агресії! Консолідовані сили державників та цивільних патріотів-ветеранів – регулярні сили ЗСУ, МВС та резервісти повинні об'єднавшись встати на захист своєї країни...