25 лютого 2017, 11:42

59% маріупольців довіряють поліції

Путь трудный, вызовов много, людей эффективных мало, но все больше и больше!

А ошибок сколько... А негодников в погонах и без... И недовольных много... И вдруг (а вдруг ли?) в Мариуполе недовольных стало меньше, чем довольных! Все пропало, дійсно зрада-зрадонька!

А для оптимистов и создателей хороший знак. Ведем реформы шаг за шагом, хоть и спотыкаемся зачастую:) А Вы разве не спотыкаетесь?;)

* * *

На початку лютого за нашим проханням соціально-гуманітарний факультет Приазовського державного технічного університету провів соціологічне дослідження про роботу поліцейських в Маріуполі.

Декілька днів тому нам надали результати."59% опитаних громадян довіряють місцевій поліції. Порівнюючи цей результат з результатами попередніх досліджень, слід відзначити значне підвищення (на 16%) рівня довіри населення до поліції за останні півтора роки:

Жовтень 2015 року +43%/-59%

Лютий 2017 року +47%/-41%

Більше половини опитаних громадян почувають себе у безпеці у місті Маріуполі (57%), передусім, завдяки оперативній діяльності місцевої поліції, а також патрулюванню районів міста. За останній рік цей показник суттєво не змінився (55% у 2016 році).

Опитані респонденти відзначили високий рівень роботи поліції (4,3 бали, при цьому min – 1, max – 5). Слід зазначити, що в порівнянні з попередніми дослідженнями, загальна оцінка ефективності роботи поліції значно зросла (з 3,4 балів до 4,3 балів):

Жовтень 2015 року – 3,4, середній рівень ефективності.

Лютий 2016 року – 3,7, середній рівень ефективності.

Лютий 2017 року – 4,3, високий рівень ефективності.

Цікавими виявились відповіді респондентів на питання щодо обов'язків сучасних поліцейських.

Так, більшість респондентів вагалися з відповіддю, але все ж таки зазначили, що це забезпечення громадського правопорядку, патрулювання, протидія правопорушенням, захист населення від злочинців (74%). 34% опитаних вважають, що до обов'язків поліцейських відноситься розкриття злочинів, 16% – робота із заявами громадян, 5% – боротьба із корупцією та махінаціями тощо.

У той же час, найбільш ефективною респонденти вважають роботу поліції щодо захисту та порятунку людей, охорони громадського порядку, безпеки та патрулювання (46% опитаних), а також забезпечення безпеки на дорогах (31%). Ці питання були відкритими, тобто громадяни міста самі висловлювали свої варіанти відповідей, які аналізувались в узагальненому вигляді.

Аналіз пропозицій і побажань щодо підвищення ефективності діяльності поліції показав, що в основному вони пов'язані з необхідністю продовжувати підвищення рівня кваліфікації співробітників поліції (31%), а також поліпшення особистісних якостей поліцейських (21%).

Значно зменшилися, в порівнянні з попередніми дослідженнями, критичні зауваження стосовно діяльності поліції, а також побажання, пов'язані з необхідністю боротьби з корупцією.

В цілому, опитані респонденти позитивно оцінили роботу місцевою поліції.

Аудиторія: працездатні мешканці Маріуполя (чоловіки – 18-65 років, жінки – 18-60 років). Вибіркова сукупність: 750 респондентов. Напівформалізоване інтерв'ю. Вибірка квотна, репрезентативна, відображає генеральну сукупність за такими критеріями як стать, вік і район проживання. Похибка вибірки ± 3%. Аналіз і обробка соціологічної інформації здійснювалися за допомогою спеціального програмного забезпечення".

Дякую маріупольцям за довіру та Приазовському державному технічному університету за дослідження. Підтримка поліцейських населенням – це один із надважливих критеріїв оцінки нашої роботи!

Дякую голові Донецької обласної поліції В'ячеславу Аброськіну та особистому складу Управління НПУ за службу! Служити та захищати!

ФБ автора

powered by lun.ua

День пам'яті жертв геноциду вірмен. ЦАВЕТ ТАНЕМ!

Сьогодні, 24 квітня – День пам'яті жертв геноциду вірмен. Світ поминає півтора мільйона вбитих, замучених, померлих від голоду людей, єдиною виною яких перед вбивцями була "неправильна" національність і "неправильна" віра...

Час єднання!

Путінський режим знов накопичує військові сили біля кордонів України, погрожуючи новою агресією! Скажений собака знову біля наших воріт... Нам не звикати – ми на своїй землі і будемо захищатися! Сьогодні вкрай важливо відповісти на загрозу зібрано й адекватно: концентрацією всіх патріотичних сил України навколо спільної мети – дати рішучу відсіч можливим провокаціям та агресії! Консолідовані сили державників та цивільних патріотів-ветеранів – регулярні сили ЗСУ, МВС та резервісти повинні об'єднавшись встати на захист своєї країни...

Украинский русский

На днях мне прислали подборку комментариев российских СМИ на нашу беседу с Дмитрием Гордоном: лавина публикаций и тысячи комментов в соцсетях! С особым "восторгом" была воспринята моя сентенция о том, что русский язык не принадлежит Российской Федерации...

Аеромедична евакуація: ми закінчили підготовку – починаємо реальну роботу

Сьогодні ми обговорюємо НЕ можливість аеромедичної евакуації й транспортування донорських органів для трансплантології – ми обговорюємо технічні деталі готового практичного вирішення! Першого квітня ми починаємо пілотний проєкт у Львівському регіоні, а з першого травня в Київському – постійні чергування та обслуговування викликів бригад екстреної медичної допомоги за підтримки вертольотів авіапарку МВС...

Страх убивает разум?

Лукашенко, похоже, совсем свихнулся на своей власти и паранойи вокруг этого. Несёт полную чушь. Тексты, вероятно, получил у Путина. Но, если кто-то сходит с ума – не значит, что все должны действовать также! Мы думаем об Украине и желаем только мира и процветания Беларуси...

Памяти погибшего героя

Товарищ, побратим, патриот, настоящий офицер, верный Присяге и долгу! С первых дней военной агрессии путинского режима против Украины ты знал, что твое место – в рядах защитников Родины! В том тяжелейшем 14-м ты в первых рядах взял оружие и до последнего дня воевал в родной Луганской области, защищал свой дом и свою страну! Сергей Губанов, Седой – всю свою трудовую жизнь отдал правоохранительным органам...