31 березня 2017, 17:15

Довіра до Нацполіції – 43,5%, до Патрульної поліції – 53%. Соціологічне дослідження, березень 2017

Презентую резюме великого соціологічного дослідження, проведеного соціологічною компанією Taylor Nelson Sofres (TNS) на замовлення компанії IREX в 12 містах України, які включені до пілотного проекту з організації взаємодії між поліцією і громадськістю – Community policing.

Повністю результати цього соціологічного дослідження – на сайті МВС України.

Два найважливіших показника: довіра до Національної поліції в березні 2017 року становить 43.5%, до Патрульної поліції – 53%; і цей показник виріс у порівнянні з результатами першого опитування (півроку тому).

За півроку довіра до Національної поліції зросла від 38.9% до 43.5% – на 4,6%, недовіра знизилася від 22.8% до 21.5% – на 1,3%.

Окремо відносно Патрульної поліції: довіра збільшилася від 47,5% до 53% – на 5,5%, недовіра знизилася від 19% до 16% – на 3%.

Поліція – як патрульна, так і Національна – в більшій мірі, ніж інші, сприймається як державний інститут, що служить інтересам громадян.

Важливо! Дослідження проводилося в 12 містах України, серед яких міста Сходу України: Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, Сєверодонецьк, Рубіжне, Лисичанськ.Саме цифри, а не оплачені статті – переконливий аргумент, що підтверджує вірність нашого шляху. Реформа триває. Крок за кроком.

Вихідні дані дослідження

Виконавець: Дослідження проведено фірмою TNS Ukraine, що входить до складу провідної світової групи компаній Taylor Nelson Sofres (http://www.tnsglobal.com). Україна – одна з 70 країн, де діють компанії групи TNS. TNS посідає перше місце в Європі і друге в світі серед дослідницьких компаній. Представництва групи вважаються лідерами ринку маркетингових досліджень в таких країнах, як Великобританія, Франція, Нідерланди, Іспанія, Фінляндія, Норвегія, Данія.

"TNS Ukraine" надає повний комплекс маркетингових послуг шляхом збору, аналізу і обробки інформації з використанням сучасних технологій. У своїй діяльності "TNS Ukraine" дотримується головних міжнародних маркетингових стандартів – ESOMAR і "Gallup International Association", а також стандартів якості маркетингових досліджень Української асоціації маркетингу.

Замовник: Дослідження замовлено організацією IREX (www.irex.org/pr.../citizen-engagement-and-reform-communication). IREX – міжнародна неприбуткова організація, під егідою якої реалізуються програми з розвитку інститутів громадянського суспільства. Компанія здійснює системний моніторинг ходу реформ соціальних інститутів України.

Мета дослідження: визначити рівень довіри населення до державних і недержавних інститутів України і розуміння населенням проведених реформ.

Географія дослідження: Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, Сєверодонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Кропивницький (Кіровоград), Вінниця, Чернігів, Івано-Франківськ, Ужгород, Мукачево.

Репрезентативність вибірки: Репрезентативність в зазначених містах, квотна за критерієм статі і віку.

Обсяг опитаних респондентів:

5 – 22 вересня 2016 року – 1000 чоловік

30 січня – 6 березня 2017 року – 1500 осіб

response rate (відсоток осіб, які погодилися відповісти, в загальній кількості людей, яким було запропоновано відповісти на питання дослідження):

5 – 22 вересня 2016 – 46%

30 січня – 6 березня 2017 – 34%

Теоретична похибка вибірки:

5 – 22 вересня 2016 року – 3%

30 січня – 6 березня 2017 року – 2,5%

** ** ***

Гарні результати дослідження для Нацполіції? Скажімо так, непогані в порівнянні з іншими.

Чи достатньо вони гарні в абсолюті? Звісно, ні!

Ми добре знаємо, де все ще зовсім погано, де проблеми, де ще не довели реформу до результату, а за якими напрямками тільки починаємо цей шлях... Роботи ще багато... АЛЕ! Ми твердо націлені йти крок за кроком, змінюючи стереотипи і створюючи нову поліцію, якій би повністю довіряли люди!

Упевнений, ми на вірному шляху.

Наша мета – рівень довіри між 80-ю і 92-ма відсотками – як у Скандинавських країнах! Це наші амбіції, до цієї мети ми і йдемо – крок за кроком!

ФБ автора

powered by lun.ua

День пам'яті жертв геноциду вірмен. ЦАВЕТ ТАНЕМ!

Сьогодні, 24 квітня – День пам'яті жертв геноциду вірмен. Світ поминає півтора мільйона вбитих, замучених, померлих від голоду людей, єдиною виною яких перед вбивцями була "неправильна" національність і "неправильна" віра...

Час єднання!

Путінський режим знов накопичує військові сили біля кордонів України, погрожуючи новою агресією! Скажений собака знову біля наших воріт... Нам не звикати – ми на своїй землі і будемо захищатися! Сьогодні вкрай важливо відповісти на загрозу зібрано й адекватно: концентрацією всіх патріотичних сил України навколо спільної мети – дати рішучу відсіч можливим провокаціям та агресії! Консолідовані сили державників та цивільних патріотів-ветеранів – регулярні сили ЗСУ, МВС та резервісти повинні об'єднавшись встати на захист своєї країни...

Украинский русский

На днях мне прислали подборку комментариев российских СМИ на нашу беседу с Дмитрием Гордоном: лавина публикаций и тысячи комментов в соцсетях! С особым "восторгом" была воспринята моя сентенция о том, что русский язык не принадлежит Российской Федерации...

Аеромедична евакуація: ми закінчили підготовку – починаємо реальну роботу

Сьогодні ми обговорюємо НЕ можливість аеромедичної евакуації й транспортування донорських органів для трансплантології – ми обговорюємо технічні деталі готового практичного вирішення! Першого квітня ми починаємо пілотний проєкт у Львівському регіоні, а з першого травня в Київському – постійні чергування та обслуговування викликів бригад екстреної медичної допомоги за підтримки вертольотів авіапарку МВС...

Страх убивает разум?

Лукашенко, похоже, совсем свихнулся на своей власти и паранойи вокруг этого. Несёт полную чушь. Тексты, вероятно, получил у Путина. Но, если кто-то сходит с ума – не значит, что все должны действовать также! Мы думаем об Украине и желаем только мира и процветания Беларуси...

Памяти погибшего героя

Товарищ, побратим, патриот, настоящий офицер, верный Присяге и долгу! С первых дней военной агрессии путинского режима против Украины ты знал, что твое место – в рядах защитников Родины! В том тяжелейшем 14-м ты в первых рядах взял оружие и до последнего дня воевал в родной Луганской области, защищал свой дом и свою страну! Сергей Губанов, Седой – всю свою трудовую жизнь отдал правоохранительным органам...