21 вересня 2017, 01:06

Створення моделі ефективного зразкового поліцейського офісу на базі районного управління поліції в Києві. Реформа поліції крокує вперед!

Міністерство внутрішніх справ і Нацполіція, при партнерській підтримці ICITAP і Бюро з правоохоронних питань (INL) Держдепартаменту США, почали пілотний проект "Створення моделі ефективного зразкового поліцейського офісу на базі районного управління поліції в м. Києві".Першим стартує Голосіївське управління Нацполіції Києва, згодом ми проведемо повне перезавантаження територіальних підрозділів Нацполіції, а їх в Україні – 654. Відбудеться це поступово, по всій країні.

Пілотний проект реалізовується за рахунок Держбюджету України за підтримки наших американських партнерів. Донорська підтримка на цьому етапі складе 3,5 млн. доларів.

Ми докладемо всіх зусиль аби вивести на новий зразковий рівень усі компоненти районного поліцейського офісу, котрий буде перезавантажено. Від поліцейського персоналу – до організаційної, функціональної структури і матеріального забезпечення.

Буде оголошено конкурс поліцейської компетентності за всіма ключовими посадами, проведено спеціальний курс перепідготовки та тренінгів для 100% поліцейських, які працюють в районі. Поліцейські, котрі добре працюють, будуть оцінені, мотивовані та підготовані до роботи в рамках оновленої моделі.

Конкурс проводиться, по всій країні, серед ДІЮЧИХ співробітників Національної поліції України. Заявки на конкурс можуть подавати всі бажаючі (співробітники, які відповідають кваліфікаційним вимогам вакантної посади).

Службова перепідготовка поліцейських Голосіївського управління включатиме в себе функціональну, тактичну, вогневу та фізичну підготовку. Тренінги за спецтемами: кризовий менеджмент; основи лідерства; управління; права людини; community police.

А для того, щоб співробітники могли проявити свої навички і кваліфікацію, а відвідувачі оцінити новий рівень сервісу – буде проведено капітальний ремонт будівлі та змінена організація робочого простору.

Люди, які звертаються до районного поліцейського управління, і поліцейські, які в ньому працюють,

будуть користуватися найсучаснішими методиками, логістикою і новою сучасною технікою – для досягнення ключового пріоритету – ПРАВ ЛЮДИНИ і КОРЕКТНОГО ПОЛІЦЕЙСЬКОГО СЕРВІСУ згідно з найефективнішими світовими стандартами роботи поліції.

Можливо такі визначення по відношенню до місця, де функціонував пострадянський райвідділ міліції, вам можуть здатись дивними – але це тимчасово. Потім, сподіваюся, ви оціните – і не слова – а реальність!

Ми принципово змінимо структуру і функціонал співробітників – перш за все тих, хто буде безпосередньо спілкуватись з відвідувачами:

1. Для прийому заяв та інформаційної допомоги громадянам запроваджується група первинної комунікації "open office". У складі – 5 комунікабельних, доброзичливих, ввічливих, які вміють оперативно працювати співробітників.

2. Для оптимізації роботи поліцейського впроваджується єдина система електронного документообігу та уніфікованих баз даних.

3. З метою контролю діяльності працівників буде впроваджена система "Робочий час під контролем" (програма відстежує використання баз даних, мережі Інтернет, вхід-вихід співробітників в приміщення управління).

4. Щоб зменшити навантаження і підвищити ефективність роботи чергової частини вводиться посада поліцейських з обліку і зберігання речових доказів та озброєння.

5. Співробітники чергової частини перейдуть на 12-ти годинну зміну (зараз – 24 години).

І це лише невелика частина змін в рамках нової моделі.Ще один важливий момент – принципова зміна організації робочої зони управління. Система відеофіксації і прозорі перегородки забезпечуватимуть відео і аудіо фіксацію, в тому числі процесуальних дій стосовно затриманих і знизить корупційні ризики. А система електронної черги дозволить візитеру планувати час очікування прийому.

Поліцейські отримають портативну техніку: планшети, портативні принтери, QR-код принтери, засоби відео- і аудіозаписи, лазерні далекоміри і цифрові радіостанції.

Ми підготуємо доброзичливу, компетентну та високопрофесійну команду і перетворимо стару радянську будівлю в сучасний офіс, де при вході більше не буде решіток і не надрукованого, але кричущого крізь стіни напису "Залиш гідність кожен, що сюди ввійшов..."

За новими стандартами буде забезпечення, по вищим мірками – попит і контроль!

Навесні 2018 року ми запустимо перше повністю ОНОВЛЕНЕ управління поліції в країні – ОФІС, орієнтований на максимальну результативність і ясність процедури, регламентовані терміни надання послуг та комфорт для громадян.

Запрошуємо ініціативних, амбітних і готових працювати за найвищими стандартами співробітників Нацполіції на конкурс! Крок за кроком – по всій Україні – ми проведемо перезапуск кожного управління поліції!ФБ автора

powered by lun.ua

День пам'яті жертв геноциду вірмен. ЦАВЕТ ТАНЕМ!

Сьогодні, 24 квітня – День пам'яті жертв геноциду вірмен. Світ поминає півтора мільйона вбитих, замучених, померлих від голоду людей, єдиною виною яких перед вбивцями була "неправильна" національність і "неправильна" віра...

Час єднання!

Путінський режим знов накопичує військові сили біля кордонів України, погрожуючи новою агресією! Скажений собака знову біля наших воріт... Нам не звикати – ми на своїй землі і будемо захищатися! Сьогодні вкрай важливо відповісти на загрозу зібрано й адекватно: концентрацією всіх патріотичних сил України навколо спільної мети – дати рішучу відсіч можливим провокаціям та агресії! Консолідовані сили державників та цивільних патріотів-ветеранів – регулярні сили ЗСУ, МВС та резервісти повинні об'єднавшись встати на захист своєї країни...

Украинский русский

На днях мне прислали подборку комментариев российских СМИ на нашу беседу с Дмитрием Гордоном: лавина публикаций и тысячи комментов в соцсетях! С особым "восторгом" была воспринята моя сентенция о том, что русский язык не принадлежит Российской Федерации...

Аеромедична евакуація: ми закінчили підготовку – починаємо реальну роботу

Сьогодні ми обговорюємо НЕ можливість аеромедичної евакуації й транспортування донорських органів для трансплантології – ми обговорюємо технічні деталі готового практичного вирішення! Першого квітня ми починаємо пілотний проєкт у Львівському регіоні, а з першого травня в Київському – постійні чергування та обслуговування викликів бригад екстреної медичної допомоги за підтримки вертольотів авіапарку МВС...

Страх убивает разум?

Лукашенко, похоже, совсем свихнулся на своей власти и паранойи вокруг этого. Несёт полную чушь. Тексты, вероятно, получил у Путина. Но, если кто-то сходит с ума – не значит, что все должны действовать также! Мы думаем об Украине и желаем только мира и процветания Беларуси...

Памяти погибшего героя

Товарищ, побратим, патриот, настоящий офицер, верный Присяге и долгу! С первых дней военной агрессии путинского режима против Украины ты знал, что твое место – в рядах защитников Родины! В том тяжелейшем 14-м ты в первых рядах взял оружие и до последнего дня воевал в родной Луганской области, защищал свой дом и свою страну! Сергей Губанов, Седой – всю свою трудовую жизнь отдал правоохранительным органам...