19 жовтня 2017, 11:50

Війна на дорогах. 2016 рік – 3187 загиблих, 2017 рік (9 міс.) – 2317. Як її припинити. Прошу допомоги і підтримки

Перш за все співчуття сім'ям загиблих – 5 людей вбито – в Харкові 20-річною жінкою, яка проігнорувала червоне світло світлофора на перехресті! П'ятеро, в числі яких вагітна жінка, перебувають у лікарні з важкими травмами.

Трагедія, що стала результатом звичної "молодою зухвалості", нехтуванням елементарних правил дорожнього руху, почуттям вседозволеності від "крутої" машини і безпечності.

Винуватиця затримана поліцією і знаходиться під вартою, подання на арешт судом підписано Нацполіцієй та прокуратурою. Поліція проводить розслідування, вивчає, в тому числі, роль водія другої машини, що брала участь в ДТП, – за результатами якого, сподіваюся, суд прийме адекватне тяжкості скоєного кожним із них рішення.

Але горе шести сімей, сімей постраждалих і поранених не спокутати вже ніяким вироком! Гірко і боляче, що такі трагедії в Україні не рідкість і не виняток.

Вважаю, що час завершити громадську дискусію з приводу різкого посилення заходів проти порушників на дорогах. Необхідно негайно, до кінця поточного року прийняти законодавчі акти, що знаходяться в парламенті та уряді, які дозволяють ввести в дію:

- повсюдне застосування процедур автоматичної відеофіксації порушень і жорсткі штрафи;

- радикальне посилення покарання за водіння автомобілів у нетверезому стані.

Я прошу парламент в найближчі тижні дати МВС цей інструмент регулювання. Всі поправки і уточнення до чинних законів, що дозволяють реально радикально зупинити "війну на дорогах" вже нами внесені та узгоджені з профільним комітетом Верховної Ради.

Чому застосував термін "ВІЙНА"? Судить самі: в 2016 році в дорожньо-транспортних пригодах в Україні загинуло 3187 чоловік, травмовано 32 079 осіб!!! А за 9 місяців 2017-го на дорогах загинуло 2317 і травмовано 25 082 наших громадян!!! (((

Ось така війна...

Нам потрібні ці Закони – від них залежить життя людей!

Чому я так педалюю необхідність введення відеофіксації? Вважаю, що при повному впровадженні системи ми різко зменшимо смертність на дорогах. І ось вам приклад з аналогічного досвіду Польщі.Це діаграма того, як в Польщі зменшилася смертність після впровадження автовідеофіксації. Вони встановили всього лише 500 камер на всю країну – і тепер гине не 4200 а 3000 тисяч в рік.

Камери в Польщі розмішені лише на трасах. Потім популісти зупинили встановлення камер. І все ж...

У рік полякам розсилають 1 мільйона "листів щастя", штрафи оплачує приблизно 400 тис. чоловік. І не все у них добре і з мережею камер, і з дисципліною громадян, але! – навіть це дисциплінувало водіїв і врятувало тисячі життів.

Ми ж в Україні плануємо – вибачте вже польські друзі – зробити систему якісніше. Використовуючи близько 4000 інтелектуальних камер по всій країні на першому етапі.

І останнє – найважливіше – ніякі закони не будуть ефективні, якщо ми всі, українці – не приймемо для себе рішення що порядок на дорогах – необхідність! Без образ та істерик, виправляючи недоліки процедур та помилки.

Прошу у суспільства підтримки для молодої патрульної поліції і знов впроваджуваних процедур. Так, з критикою і підказками, але прошу підтримки! Це не простий шлях і пройти його можна тільки разом!

ФБ автора

powered by lun.ua

День пам'яті жертв геноциду вірмен. ЦАВЕТ ТАНЕМ!

Сьогодні, 24 квітня – День пам'яті жертв геноциду вірмен. Світ поминає півтора мільйона вбитих, замучених, померлих від голоду людей, єдиною виною яких перед вбивцями була "неправильна" національність і "неправильна" віра...

Час єднання!

Путінський режим знов накопичує військові сили біля кордонів України, погрожуючи новою агресією! Скажений собака знову біля наших воріт... Нам не звикати – ми на своїй землі і будемо захищатися! Сьогодні вкрай важливо відповісти на загрозу зібрано й адекватно: концентрацією всіх патріотичних сил України навколо спільної мети – дати рішучу відсіч можливим провокаціям та агресії! Консолідовані сили державників та цивільних патріотів-ветеранів – регулярні сили ЗСУ, МВС та резервісти повинні об'єднавшись встати на захист своєї країни...

Украинский русский

На днях мне прислали подборку комментариев российских СМИ на нашу беседу с Дмитрием Гордоном: лавина публикаций и тысячи комментов в соцсетях! С особым "восторгом" была воспринята моя сентенция о том, что русский язык не принадлежит Российской Федерации...

Аеромедична евакуація: ми закінчили підготовку – починаємо реальну роботу

Сьогодні ми обговорюємо НЕ можливість аеромедичної евакуації й транспортування донорських органів для трансплантології – ми обговорюємо технічні деталі готового практичного вирішення! Першого квітня ми починаємо пілотний проєкт у Львівському регіоні, а з першого травня в Київському – постійні чергування та обслуговування викликів бригад екстреної медичної допомоги за підтримки вертольотів авіапарку МВС...

Страх убивает разум?

Лукашенко, похоже, совсем свихнулся на своей власти и паранойи вокруг этого. Несёт полную чушь. Тексты, вероятно, получил у Путина. Но, если кто-то сходит с ума – не значит, что все должны действовать также! Мы думаем об Украине и желаем только мира и процветания Беларуси...

Памяти погибшего героя

Товарищ, побратим, патриот, настоящий офицер, верный Присяге и долгу! С первых дней военной агрессии путинского режима против Украины ты знал, что твое место – в рядах защитников Родины! В том тяжелейшем 14-м ты в первых рядах взял оружие и до последнего дня воевал в родной Луганской области, защищал свой дом и свою страну! Сергей Губанов, Седой – всю свою трудовую жизнь отдал правоохранительным органам...