Арсен Аваков Міністр внутрішніх справ

INTERPOL BATTLE

18 листопада 2018, 17:38

Генеральна асамблея вирішує долю Інтерполу, відбиваючи чергову гібридну атаку путінського режиму.

Сьогодні розпочала роботу 87-а сесія Генеральної асамблеї Інтерполу, де буде прийнято вкрай принципові рішення, які вплинуть на всю світову систему безпеки.

По суті, вирішується питання, чи залишиться ця найбільша міжнародна організація кримінальної поліції вірною принципу співробітництва лише у справах про загальнокримінальні злочини та відмові у справах політичного, релігійного, расового (етнічного) чи військового характеру, як це записано в її Статуті.

Мова про те, що на посаду голови ІСРО претендує ветеран МВД і зовнішньої розвідки Російської федерації Олександр Прокопчук. І це при тому, що путінський режим веде відкриту гібридну війну проти значної частини цивілізованого світу. Веде пряму гібридну війну проти України, використовуючи, у тому числі, такі специфічні методи, як контрольоване ФСБ та ГРУ РФ закидання на нашу територію кримінальних авторитетів та організація ОЗГ в Україні. Маємо чисельні нарікання на адресу Росії за зловживання інструментами Інтерполу для політичного переслідування опонентів.

Якщо Прокопчук стане президентом Інтерполу, це дозволить російському режиму ще більше розширити практику використання "червоних циркулярів" для обмеження свободи пересування та переслідування опонентів, в інтересах одіозного режиму.

Як тут не згадати трагічні сторінки історії ІСРО, коли у 1938-1945 роках її керівниками були генерали СС Рейнхард Гейдріх та Ернст Кальтенбруннер, а штаб-квартира в результаті фашистського аншлюсу Австрії була перенесена до Берліну... Тоді більшість країн були змушені припинити свою участь в організації, внаслідок чого Інтерпол фактично припинив своє існування і був відновлений лише після падіння Третього Рейху...

Сьогодні, коли світ стоїть перед глобальному загрозами тероризму, у тому числі катастрофічних кібератак, яким можна протиставити єдину масштабну спільну роботу усіх цивілізованих країн та світову систему безпеки, повторення тієї історії принесло б трагічні наслідки.

Тому ми з учорашнього дня дуже активні тут, в Дубаї.

Тому наша делегація проводить тут десятки зустрічей на найвищому рівні та веде широкі дискусії, де ми відстоюємо свою принципову позицію:

Інтерпол має залишитися позаполітичною організацією та розвиватися як ефективний інструмент співробітництва всіх країн у боротьбі проти міжнародного криміналу.

Ефективність роботи правоохоронної системи кожної з країн учасниць прямо залежить від суворого дотримання базових принципів неучасті у політично мотивованих кримінальних процесах та відповідності духу Загальної декларації прав людини.

Світовому співтовариству доведеться навчитися розпізнавати новітні загрози гібридної війни, у тому числі й спроби використовувати міжнародні інституції для зміцнення тоталітарних режимів, та відпрацювати методи протидії їм. Путінський режим змінив світ, а тому – світу слід визнати його токсичність та напрацьовувати заходи профілактики, а не легалізувати його, через пости у керівництві Інтерполу.

Україна, яка першою постраждали від агресії путінського режиму і сьогодні фактично стримує цю агресію від просування далі в Європу, має бути почута.

Для цього ми активно працюємо на Генеральній асамблеї Інтерполу.

За допомогою наших партнерів сподіваємося запобігти цій черговій гібридній загрозі Україні та всьому цивілізованому світу!

powered by lun.ua
Ivan Hohanov _ 18.11.2018 18:16
IP: 188.163.107.---
Коментар видалено автором блогу
Ivan Hohanov _ 18.11.2018 18:14
IP: 188.163.107.---
Коментар видалено автором блогу
Ivan Hohanov _ 18.11.2018 17:59
IP: 188.163.107.---
Коментар видалено автором блогу
Корупція1288 Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Україна та Європа1064 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

1
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

5
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

21
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
Ігор Луценко

Хто стріляв вночі у Голосієво і до чого тут справи Майдану?

Українська правда

Стати депутатом і залишитись людиною. Чому "Слуга народу" неправа в історії із "тупою вівцею"

Сергій Лямець

ZeVulgaris. 🤡 Андрюха, шо там с Кабмином?

16
Тимофій Бадіков

Залишити неможливо звільнити: чи буде в МОЗ новий очільник?

АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter