18 листопада 2018, 17:38

INTERPOL BATTLE

Генеральна асамблея вирішує долю Інтерполу, відбиваючи чергову гібридну атаку путінського режиму.

Сьогодні розпочала роботу 87-а сесія Генеральної асамблеї Інтерполу, де буде прийнято вкрай принципові рішення, які вплинуть на всю світову систему безпеки.

По суті, вирішується питання, чи залишиться ця найбільша міжнародна організація кримінальної поліції вірною принципу співробітництва лише у справах про загальнокримінальні злочини та відмові у справах політичного, релігійного, расового (етнічного) чи військового характеру, як це записано в її Статуті.

Мова про те, що на посаду голови ІСРО претендує ветеран МВД і зовнішньої розвідки Російської федерації Олександр Прокопчук. І це при тому, що путінський режим веде відкриту гібридну війну проти значної частини цивілізованого світу. Веде пряму гібридну війну проти України, використовуючи, у тому числі, такі специфічні методи, як контрольоване ФСБ та ГРУ РФ закидання на нашу територію кримінальних авторитетів та організація ОЗГ в Україні. Маємо чисельні нарікання на адресу Росії за зловживання інструментами Інтерполу для політичного переслідування опонентів.

Якщо Прокопчук стане президентом Інтерполу, це дозволить російському режиму ще більше розширити практику використання "червоних циркулярів" для обмеження свободи пересування та переслідування опонентів, в інтересах одіозного режиму.

Як тут не згадати трагічні сторінки історії ІСРО, коли у 1938-1945 роках її керівниками були генерали СС Рейнхард Гейдріх та Ернст Кальтенбруннер, а штаб-квартира в результаті фашистського аншлюсу Австрії була перенесена до Берліну... Тоді більшість країн були змушені припинити свою участь в організації, внаслідок чого Інтерпол фактично припинив своє існування і був відновлений лише після падіння Третього Рейху...

Сьогодні, коли світ стоїть перед глобальному загрозами тероризму, у тому числі катастрофічних кібератак, яким можна протиставити єдину масштабну спільну роботу усіх цивілізованих країн та світову систему безпеки, повторення тієї історії принесло б трагічні наслідки.

Тому ми з учорашнього дня дуже активні тут, в Дубаї.

Тому наша делегація проводить тут десятки зустрічей на найвищому рівні та веде широкі дискусії, де ми відстоюємо свою принципову позицію:

Інтерпол має залишитися позаполітичною організацією та розвиватися як ефективний інструмент співробітництва всіх країн у боротьбі проти міжнародного криміналу.

Ефективність роботи правоохоронної системи кожної з країн учасниць прямо залежить від суворого дотримання базових принципів неучасті у політично мотивованих кримінальних процесах та відповідності духу Загальної декларації прав людини.

Світовому співтовариству доведеться навчитися розпізнавати новітні загрози гібридної війни, у тому числі й спроби використовувати міжнародні інституції для зміцнення тоталітарних режимів, та відпрацювати методи протидії їм. Путінський режим змінив світ, а тому – світу слід визнати його токсичність та напрацьовувати заходи профілактики, а не легалізувати його, через пости у керівництві Інтерполу.

Україна, яка першою постраждали від агресії путінського режиму і сьогодні фактично стримує цю агресію від просування далі в Європу, має бути почута.

Для цього ми активно працюємо на Генеральній асамблеї Інтерполу.

За допомогою наших партнерів сподіваємося запобігти цій черговій гібридній загрозі Україні та всьому цивілізованому світу!

powered by lun.ua

День пам'яті жертв геноциду вірмен. ЦАВЕТ ТАНЕМ!

Сьогодні, 24 квітня – День пам'яті жертв геноциду вірмен. Світ поминає півтора мільйона вбитих, замучених, померлих від голоду людей, єдиною виною яких перед вбивцями була "неправильна" національність і "неправильна" віра...

Час єднання!

Путінський режим знов накопичує військові сили біля кордонів України, погрожуючи новою агресією! Скажений собака знову біля наших воріт... Нам не звикати – ми на своїй землі і будемо захищатися! Сьогодні вкрай важливо відповісти на загрозу зібрано й адекватно: концентрацією всіх патріотичних сил України навколо спільної мети – дати рішучу відсіч можливим провокаціям та агресії! Консолідовані сили державників та цивільних патріотів-ветеранів – регулярні сили ЗСУ, МВС та резервісти повинні об'єднавшись встати на захист своєї країни...

Украинский русский

На днях мне прислали подборку комментариев российских СМИ на нашу беседу с Дмитрием Гордоном: лавина публикаций и тысячи комментов в соцсетях! С особым "восторгом" была воспринята моя сентенция о том, что русский язык не принадлежит Российской Федерации...

Аеромедична евакуація: ми закінчили підготовку – починаємо реальну роботу

Сьогодні ми обговорюємо НЕ можливість аеромедичної евакуації й транспортування донорських органів для трансплантології – ми обговорюємо технічні деталі готового практичного вирішення! Першого квітня ми починаємо пілотний проєкт у Львівському регіоні, а з першого травня в Київському – постійні чергування та обслуговування викликів бригад екстреної медичної допомоги за підтримки вертольотів авіапарку МВС...

Страх убивает разум?

Лукашенко, похоже, совсем свихнулся на своей власти и паранойи вокруг этого. Несёт полную чушь. Тексты, вероятно, получил у Путина. Но, если кто-то сходит с ума – не значит, что все должны действовать также! Мы думаем об Украине и желаем только мира и процветания Беларуси...

Памяти погибшего героя

Товарищ, побратим, патриот, настоящий офицер, верный Присяге и долгу! С первых дней военной агрессии путинского режима против Украины ты знал, что твое место – в рядах защитников Родины! В том тяжелейшем 14-м ты в первых рядах взял оружие и до последнего дня воевал в родной Луганской области, защищал свой дом и свою страну! Сергей Губанов, Седой – всю свою трудовую жизнь отдал правоохранительным органам...