Арсен Аваков Міністр внутрішніх справ

Перші 2 французькі гелікоптери Airbus H225 SuperPuma вже на службі у НГУ і ДСНС!

21 грудня 2018, 15:54

Сьогодні в аеропорту Бориспіль ми офіційно прийняли в експлуатацію перші два вертольоти Airbus H225 Super Puma. Перші машини отримали Національна гвардія і Служба з надзвичайних ситуацій.160 днів тому, 14 липня – на День захоплення Бастилії – ми підписали з французькою стороною безпрецедентний за масштабом контракт на закупівлю Україною 55 вертольотів фірми Airbus Helicopters для системи авіаційної безпеки Міністерства внутрішніх справ України.

У найближчі 3 роки ми отримаємо 21 гелікоптер Н225 Super Puma, 10 машин Н145 і 24 – Н125 – усього 55 машин для всіх служб, які входять до компетенції МВС. 55 досконалих, потужних, багатофункціональних вертольотів – для України.Транспортування хворих, розвідка зон надзвичайних ситуацій, гасіння масштабних пожеж – стануть можливими для Державної служби з надзвичайних ситуацій. Охорона та моніторинг кордону – для Державної прикордонної служби. Виконання спеціальних поліцейських функцій та розшук злочинців – для Нацполіції. Транспортування бійців і техніки, розвідка та виконання спеціальних операцій – для Національної гвардії.

Ми вивчили успішний досвід багатьох країн та розробили базову концепцію: усі гвинтокрили будуть мультифункціональними та в разі необхідності використовуватимуться для вирішення будь-яких завдань.

Ми підготували й базу для навчання пілотів нових гелікоптерів – Кременчуцький льотний коледж урядовим рішенням передано до системи МВС, він стане основною базою для підготовки пілотів, технічного та сервісного персоналу системи авіаційної безпеки МВС.

У цілому буде створено 15 баз гелікоптерів, що дозволить при необхідності діставатися до будь-якого куточка країни в найкоротші терміни.

Ще один вкрай важливий момент – в Україні буде розташовано центр технічного обслуговування Airbus Helicopters, що дасть можливість обслуговувати не лише свої машини, але й виконувати замовлення європейських партнерів, зміцнюючи кооперацію з Європейським Союзом.

Сьогоднішній день – чіткий маркер стратегії розвитку України. Ми ставимо великі завдання і крок за кроком реалізовуємо найамбітніші плани.

Я впевнений: система авіаційної безпеки МВС – це принципово нова якість життя для українців, це врятовані життя, захист і допомога у будь-якій важкій ситуації! Це сервіс і безпека для кожного у будь-якому куточку країни. Це – міць та незалежність України!

Вітаю всіх нас! Вітаю, Україно!

Міцні, сучасні, потужні, красиві – українські AirbusHelicopters:ФБ автора

powered by lun.ua
Зеленський62 Україна та Європа1122 Корупція1413 Aтака Путіна1279 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter