Арсен Аваков Міністр внутрішніх справ

НАПЕРЕДОДНІ. ПРО ВИБОРИ І ПРО ВИБІР

19 липня 2019, 18:23

На тлі багатослів'я і гучності кандидатів не так просто бути почутим😊. Проте, я вважаю, важливим сьогодні звернутися до кандидатів, виборчих штабів, але перш за все до вас – виборців, громадян України.

Завтра день тиші – час відсунути пафос передвиборчих слоганів та подумати про головне.

А головне – щоб вибори пройшли спокійно, законно і чесно.

Скажете – банально? Звичайно! Але банальність не робить це положення менш істинним.

Ми в МВС вже довели на попередніх президентських виборах, що можемо, вміємо і хочемо забезпечити легітимну процедуру виборів. У МВС є сили, засоби та мотивація для забезпечення безпеки й законності.

Національна поліція працює поза політикою, і тому наші вимоги однакові для всіх кандидатів, від найбільш провладних до радикально опозиційних: чітке дотримання Закону про вибори.

Інформую вас, що сьогодні за підсумками виборчої парламентської кампанії Нацполіція проводить перевірку у понад 6 тисяч звернень. На жаль, їх фігурантами є представники всього політичного спектра.

Я ще раз підкреслюю, ми однаково жорстко будемо ставитися як до провладних партій і кандидатів, включаючи політичну силу президента (і нинішнього і колишнього), так і до опозиційних.

В день голосування буде задіяно додатково 132,5 тисячі співробітників МВС (поліції, Нацгвардії, прикордонної, міграційної, рятувальної служб), включаючи оперативне чергування груп швидкого реагування, спецпризначенців і – вперше – Єдину систему авіаційної безпеки МВС.

Крім того, ми підсилюємо контроль державного кордону, протипожежні та піротехнічні підрозділи. Всі наші ЦОВВ працюють в посиленому режимі й готові прийти на допомогу, забезпечити захист і безпеку.Ми якісно і неупереджено виконуємо свою роботу.

Але по-справжньому бездоганним виборчий процес буде тільки при розумінні та підтримці суспільства і кожного громадянина.

Не віриться, що саме від Вас – одного з мільйонів учасників – залежить така велика державна справа? Думаєте, що Ваша маленька брехня або невелика нечесна копійка – не вплине на великий загальний результат? Залежить і вплине!

А вже відповідальність – аж до кримінальної – за порушення точно нести особисто Вам!

Тому в ці вирішальні дні виборів – звертаюся до кожного з Вас, шановні мої співгромадяни – НЕ беріть участь у брехні, не підтримуйте помилкових дій навколо виборних процедур! Ваша чіткість і чесність на цих виборах – дасть нам всім неймовірну енергію і силу для позитивних змін. Це важливо!

Тому – звертаюся з кожного – будьте пильні – на виборчій дільниці не можна:

На виборчій дільниці не можна:

• приносити символіку партії або кандидата – в тому числі приходити на голосування в футболках чи бейсболках з символікою;

• голосувати замість іншої людини;

• виносити бюлетень (не важливо – заповнений чи ні) за межі ділянки;

• показувати кому-небудь заповнений бюлетень;

• фотографувати свій чи чужий бюлетень;

• опускати в скриньку для голосувань більше одного (свого!) бюлетеня;

• навмисно псувати бюлетень;

• агітувати за партію або кандидата.

Якщо Ви побачите, що хтось порушує ці правила – негайно повідомте членам виборчої комісії.

Якщо ж Ви помітите будь-яке порушення громадського порядку – зверніться до поліцейського, який несе чергування біля ДВК.

Ви так само можете зателефонувати на гарячу лінію Ситуаційного штабу МВС: 044-254-9756 або відправити повідомлення електронною поштою: vybory@mvs.gov.ua

І останнє. При бездоганній процедурі демократія передбачає законні механізми коригування та балансу системи. Порушення – відкривають шлях хаосу!

Тому вибори ПОВИННІ бути чесними. Це критично важливо для країни і для кожного з нас.

Думайте. І робіть свій чесний вибір.


Чесні вибори – сильна влада і сильна країна!ФБ автора

powered by lun.ua
Корупція1350 Уряд реформ406 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter