Майбутню Льоніну більшість вже видно. У метро
Їй-бо, давно не їздив метро, а сьогодні захотілося. Чи то студентські років згадав. Чи щось інше. А тут ще й цікаво стало у світлі останніх новин про тотальну пропаганду Черновецького у підземці, то ж я скористався нагодою перевірити все на власні очі.
Оскільки кампанія в Києві відбувається на моїх очах (і не без моєї прямої участі:))), можу підтвердити, що розмістити рекламу в місті вкрай проблематично. Звісно, це не стосується Черновецького та його технічних кандидатів.
Якщо із зовнішньою рекламою опоненти мера ще якось залагоджують питання, потрапити на монітори у метро дозволено лише обраним. Точніше, обраним КМДА.
Присутність політичної реклами у метро – надзвичайно чіткий барометр того, що це зроблено з благословення команди мера. Подорожуючи сьогодні від Либідської до Петрівки, я провів нескладний моніторинг. Який до речі, може легко повторити кожний цікавий киянин.
За час подорожі на моніторі у вагоні демонструвалися ролики лише 4 сил.
Увага!
Найчастіше, звичайно, показували рекламу Леоніда Черновецького (пряму та приховану).
На другому місці – Блок Миколи Катеринчука.
На третьому – Громадський актив Києва (Пабат).
На четвертому – "Пора" (є там такий Сергій Рудик, який плідно працює замом Льоні в КМДА та з колєгами входить до його "земельної" більшості).
Якщо в когось є сумніви щодо того, що САМЕ ЦІ сили Черновецький хоче реально бачити в новій "земельній" більшості, хай спробує представитися будь-яким іншим штабом (Кличка, Горбаля, Турчинова) та домовитися з метрополітеном про розміщення їх реклами. Результат перевершить ваші сподівання:) Шкода тільки, що не всім цим блокам судилося потрапити до Київради – Пора і ГАК точно не потрапляють.
P.S. Всезнаючий міністр Луценко в недільних Фактах тижня підтвердив "технічний" характер Миколи Катеринчука на користь Черновецького.
Ще дуже рекомендую почитати статтю Лігачової про те, на кого працюють телеканали на виборах мера
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.