Тарас Березовець Політтехнолог, директор компанії персонального та стратегічного консалтингу "Berta Communications"

МВФ вважає ситуацію в Україні кращою за Грецію

31 липня 2015, 07:39

На тлі внутрішніх проблем України важливо чути і бачити, як ситуацію у нас оцінюють ззовні. Адже одна річ – політична заангажованість політичних популістів, а зовсім інша – тверезі, гострі оцінки тих людей, чиї рішення справляють реальний вплив на світову економіку.

Чи не найбільш прискіпливий ревізор вітчизняної економіки, директор МВФ Крістін Лагард, на днях несподівано висловила задоволення тим, що ситуація в Україні розвивається набагато краще у порівнянні з Грецією, та діями уряду Яценюка.Photo Michael Wuertenberg

На думку Лагард, яку цитує видання New Europe, "ситуація в Україні справді надихає. Ми побачили політичну рішучість змінити обличчя України, незважаючи на триваючу війну з промосковськими повстанцями, які окупували великі частини територій на сході".

Крім того, директор МВФ висловила думку у тому, що стикнувшись з великою кількістю серйозних викликів, лідери країни зрозуміли, що "їм потрібно йти вперед на всіх фронтах".

Лагард також наголосила на тому, що незважаючи на великі сили, які погрожують дестабілізувати країну, "влада України дійсно запустила реформи", демонструючи "дуже сильну політичну виваженість".

Для француженки Лагард, яка останні місяці дуже гостро критикує грецький уряд Алексіса Ципраса за надмірний популізм і невиконання зобов'язань, подібна схвальна риторика на адресу України виглядає як мінімум незвичною. Ці слова дійсно можна оцінити на вагу золота, адже кожний подібний виступ директора МВФ є потужним сигналом для всіх інвесторів і кредиторів. Особливо контрастний на тлі внутрішньої критики з боку популістів.

powered by lun.ua
Коментарі — 6
spitfire _ 01.08.2015 01:44
IP: 104.197.111.---
напевно, у пані Лагард був дуже напружений тиждень: вона втомилась воювати із непритомними та непоступливими греками, тому вирішила застосувати невеличку хитрість, аби прискорити прогрес в переговорах із ними.

вона вирішила схвально відгукнутись про нещасну Україну, аби нарцистичні греки відчули легке занепокоєння і більш енергійно почали посуватись до свого майбутнього щастя, долаючи реформи.
інакше кажучи, нас цинічно використали для користі інших.

а про нібито "політичну рішучість змінити обличчя України" краще відомо тубільцям країни Україна:
тут і діамантові прокурори, і параліч імені Яреми-Шокіна, і засівання грошима та гречкою округів, і слухняні депутати, що чинять свавілля і гвалтують Конституцію за наказом президента та під наглядом пані Нуланд, і багато ще іншого свавілля тут коїться...
P712 _ 31.07.2015 12:17
IP: 92.113.59.---
Сєнька з яреськой набрехали їм про реформи, як докази надали купу мотлоху, який наприймала ВР і який тільки погіршив стан економіки (і життя людей одночасно), а вони повірили. Треба писати листа Крістін Лагард, що їх нахабно ошукали брехуни-урядовці. А ще дивним є опікування цим питанням політтехнолога, мо то не ваша справа Тарасе? чи то ви так піар Сєньці робите (йому вже нічого не допоможе, не партесь, гиии)
Юра2 _ 31.07.2015 09:23
IP: 193.169.80.---
AlexKoval:
+1
AlexKoval _ 31.07.2015 09:21
IP: 91.237.64.---
Фабрикант:
Мадам – садист? Ей нравятся мучения народа?
Ти не бачив муки поляків в 90-і, коли вони робили реформи. Коли можна було більшості населення купити пару яєць та хліба на день. Був в Польші в ці часи. Ми в 90-і в поріняні з ними виглядали як багатіїї (хоча з жахом сам згадую 90-і в в Україні). Але поляки "перемучилися", і де тепер ми, а де полякі.
Юра2 _ 31.07.2015 08:49
IP: 193.169.80.---
Тарасе, не підспівуй так голосно Яценюку.
Порівняно з Ципрасом він, може, й непогано виглядає але лише порівняно з Ципрасом.
В іноземного інвестора – своя голова за плечами, як сказав би небожчик Чорномирдін. Приписуваного тобою подобострастія до слів Лагард насправді не існує.
Фабрикант _ 31.07.2015 08:36
IP: 146.148.47.---
Мадам – садист? Ей нравятся мучения народа?
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

14
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

8
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

24
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter