Артем Біденко Державний секретар Міністерства інформаційної політики України

#UkraineNow – перемога в Берліні

29 жовтня 2018, 11:35

В п'ятницю в Берліні відбулася церемонія нагородження однієї з найпрестижніших премій в сфері дизайну та реклами – RedDot Award. Для України це був вечір перемог – не тільки визнання бренду UkraineNow, але й Гран-прі, багато нагород best of the best.

І нарешті – про Україну заговорили в заключному слові на фінальній церемонії – про війну, про виклики, і водночас – про реформи та бажання мінятися:Адже саме агенція Банда стала агенцією року, Red Dot Agency of the year 2018!Міністр Юрій Стець написав у себе в фб: "Ще півроку тому #зрада охоплювала всіх і вся – куди пішли наші державні гроші? Ми відповідали: спокійно, жодної копійки державних грошей на створення бренду Ukraine NOW не витрачено.

#зрадники стогнали – чому ці діти, а не мега професіонали? Ми відповідали: це не діти, це мега професіонали, просто ви в тому нічого не розумієтесь.

Тепер вони визнані світом рекламісти. #banda, присвятіть цю перемогу #вічноневдоволеним... Ми пишаємось Вами!"

П.С. Звичайно ж, це перемога великої команди – Уряду, який підтримав єдиний бренд, британських радників, які запропонували концепцію Ukraine Now, усіх учасників Комісії з популяризації України в світі, а також всіх, хто вірить в перемоги України!

П.П.С. А ще в Берліні на туристичних автобусних маршрутах hop on hop off є чудовий український переклад Соні Сотник – кращий навіть за англійську версію! І це теж один з проектів, який минулого року підтримало Міністерство інформаційної політики.

#БранціКремля

#ТвояКраїнаFest

#УкраїнськіАмаzонки

#МаркетМов

#ЗапросиМенезВійни

#ДніУкраїнськогоКіно

#ОсвітніПроекти

powered by lun.ua
Річниця Майдану76 Україна та Європа1003 Майдан 2013524 Уряд реформ366 Aтака Путіна1153
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter