Соломія Бобровська Соломія Бобровська, народна депутатка України, секретарка Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

Тест на НАТО

24 вересня 2019, 22:13

Від "РИА Новости" до сайтів "Новоросінформ" і "Русская весна" – заява Ірини Верещук про те, що "Україну в НАТО ніхто не чекає", спричинила велику інформаційну хвилю у ворожому інфопросторі.

Якби це була приватна думка окремої особи, то нею можна було б знехтувати. Але таку думку висловила представниця Уряду у Верховній Раді, Голова Підкомітету з питань державної безпеки і оборони профільного Комітету Ірина Верещук – тобто одна з ключових представників сьогоднішньої більшості в парламенті, яка має опікуватись питаннями безпеки і оборони держави.

Варто зазначити, що для пані Верещук виступи на російських медіаресурсах не є новою чи незвичною справою: у лютому 2014 році вона була єдиною не-журналісткою, яка з'явилась на круглому столі російських журналістів в Києві. Також вона частий ньюсмейкер порталу "Україна.ру", який публікує думки проросійських втікачів з України. На рахунку у пані Ірини захист пропагандиста Ігоря Гужви, а у 2016 році, у той час, коли на Сході вже два роки тривала збройна агресія РФ, пані Ірина приїхала у Москву, щоб виступити на радіо. І – вишенька на торті – пані Верещук є членкинею організації "Солідарність правих сил" колишнього нардепа-втікача Олександра Артеменка, який на початку 2018 запропонував команді Трампа у якості "плану миру" віддати Крим Росії "в оренду" на 50 років.

Цікаво, як би поставились в Ізраїлі до члена Кнессету, який роздає інтерв'ю іранським медіа? Чи що сказали би в Сполучених Штатах про конгресмена, якому спало би на думку публікуватися в пропагандистських газетах Пхеньяна і захищати місцевих псевдо-журналістів, і таким чином, режим, який стоїть за ними? Відповідь очевидна.

Тому, до Уряду і президентської більшості у Верховній Раді постає питання: а що власне робить депутатка з таким набором компрометуючого досвіду на посадах Голови Підкомітету з питань державної безпеки та оборони та представниці Уряду? Який сигнал такі "представники" Кабміну дають міжнародним партнерам, парламенту та українським громадянам? Та чи дійсно це саме той сигнал, який президентська команда хоче транслювати попри всі запевнення і обіцянки?

Фінський сценарій – нейтралітет країни – для України є абсолютно нереальним. Нейтральність країни, частину якої окуповано, і за яку тривають бої – це здача держави. Не існує жодних інших можливостей гарантувати безпеку України, окрім членства у НАТО. Ставлення цього під сумнів і є тією "червоною лінією", за якою починається державна зрада, а сіяти сумніви – це потурати ворогу, навіть якщо потім всі потуги спрямовані на спростування.

Більше десяти тисяч людей загинуло, більш ніж півтора мільйона втратило дім через те, що Україна знаходиться поза межами НАТО. Сотні тисяч ветеранів мусили пройти крізь пекло фронту. І я б не радила жартувати з такими питаннями.

І якщо Ірина Верещук в публічному просторі дозволяє собі ставити під сумнів курс Уряду, який вона ж і представляє, то має заплатити за свої слова відставкою як з посади представника Кабміну у парламенті, так і з посади Голови Підкомітету.

Ігнорування цієї ситуації чи її заперечення, гра в "плюралізм" всередині президентської фракції лише породжують нові сумніви та дисбаланс, які не повинні стояти на порядку денному у зовнішньополітичному курсі держави.

Як для члена української делегації в Парламентській Асамблеї НАТО, для мене буде принциповим не допустити сумнівів і ревізії. Україна буде в НАТО!

powered by lun.ua
Коментарі — 16
_ABM_ _ 26.09.2019 10:01
IP: 35.235.226.---
Матвей Троицкий:
_ABM_:
Матвей Троицкий:
-... как бы отреагировали США на то, что Мексика заявила бы вдруг о своем стремлении вступить в ОДКБ.
- Не правильно расставлены акценты...а как бы реагировала Мексика в том случае, если бы, к примеру, "зеленые человечки" США захватили Калифорнийский полуостров...
- Как бы реагировала Мексика... утёрлась бы...
Может и так. Исходя из твоих взглядов может и у тебя мексиканская кровь?...
А вот украинцы не "утерлись" и ввалили наглому соседу, да так, что на России возникла проблема где и как хоронить своих "отпускников". (Если надо, я могу скинуть ссылочку). Земля им стекловатой!
Да, к сожалению и украинцев много погибло... Земля им пухом и Вечная Память!!!

Ты не думаешь, что россиянцев больше должны интересовать вопросы газификации своих городов и деревень и зарплаты сограждан, а не Мексика?:-))
_ABM_ _ 25.09.2019 17:15
IP: 35.235.227.---
Матвей Троицкий:
В контексте вступления Украины в НАТО... как бы отреагировали США на то, что Мексика заявила бы вдруг о своем стремлении вступить в ОДКБ.
Не правильно расставлены акценты.
Интересно не как бы реагировали США, а как бы реагировала Мексика в том случае, если бы, к примеру, "зеленые человечки" США захватили Калифорнийский полуостров (кто не знает, то это территория Мексики).
Log Log _ 25.09.2019 12:39
IP: 35.235.226.---
Con_Clusion:
але тобі напишу
"Тикайте" своїй бабусі, це Вас ідентифікували тролем.
Сергей Лопата _ 25.09.2019 10:58
IP: 35.235.227.---
>членкинею
Сама ти членкиня.
Влад Дорошенко _ 25.09.2019 10:38
IP: 35.235.226.---
А вона з Голосу? Чого не пише, що депутатка від Голосу? Де б вона була без Вакарчука?
А де і хто чекає деіндустріалізовану і аграрну країну, в якій Асамблеї?
Україна стріляє ще радянськими патронами-снарядами з радянської зброї, недавно привезли залишки боєприпасів з Прибалтики, що переходить на зброю НАТО. Відстріляємо радянські боєприпаси, далі що?
Патрони, снаряди, арт міни не виробляємо. З чим переходити в НАТО, з рекордами експорту шоколаду, зернових, курячих тушок? З піснями Вакарчука? Швидше виїдуть людські і природні ресурси, ніж хтось захоче мати справу з країною з низьким ростом ВВП, відсутністю ринку землі в т.ч. завдяки голосуванням Голосу в Парламенті.
Con_Clusion _ 25.09.2019 10:29
IP: 35.235.227.---
Log Log:
Con_Clusion:
НАТО вже тріщить по швах

ІДІОТ
.
Ви дуже самокритично підписались.
Мої капці довго сміялись.
Радянські комуністи таке про НАТО писали багато років.
Де вони? Де їх Варшавській договір?
Зазвичай не спілкуюся з ботами, але тобі напишу: поцікався, з чого складається бюджет НАТО та що про це говорить США, а також, що в НАТО роблять Угорщина і Румунія.
Con_Clusion _ 25.09.2019 10:24
IP: 35.235.227.---
OdessitЪ:
Con_Clusion:

Троль на зарплатні детектед.
Пора бы знать, что троли только через Фейсбук здесь пишут... тип Log Log.
УП давно уже новых пользователей не регистрирует... тем более ботов.
iip _ 25.09.2019 09:58
IP: 35.235.226.---
Путін практично досяг мети. У голові Зеленського існує базова путінська конструкція: без домовленості із Путіним Україна розвиватися не буде. Цитата Зеленського: "Жодна держава не досягне сталого розвитку без миру та відчуття безпеки. Сталий розвиток неможливий під звуки пострілів і вибухів...". Путін послідовно забиває цю конструкцію у голови європейських політиків: без домовленості із Путіним спокою у Європі не буде. Спрацьовує тупа тактика гопника и рекетира, застосована до бариг-інвесторів. Сам Путін заявляє, що йому якісь домовленості із Європою чи Україною особливо не потрібні. Росія, як сторона перемовин, заявляє, що результат перемовин її не дуже цікавить і займає абсолютно нахабну і максимально жорстку позицію. А Європа з Україною гнуться, вертяться і плазують, бо Путін усім вбив у голову, що без "миру" з Росією життя немає – тож капітуляція це тільки питання часу. Той, хто не готовий битись за свободу до кінця – неодмінно буде рабом.
Log Log _ 25.09.2019 09:53
IP: 35.235.227.---
Con_Clusion:
НАТО вже тріщить по швах

ІДІОТ
.
Ви дуже самокритично підписались.
Мої капці довго сміялись.
Радянські комуністи таке про НАТО писали багато років.
Де вони? Де їх Варшавській договір?
OdessitЪ _ 25.09.2019 09:25
IP: 35.235.227.---
Con_Clusion:

Троль на зарплатні детектед.
Con_Clusion _ 25.09.2019 09:11
IP: 35.235.227.---
Ця пані, яка чомусь не зазначила, що вона депутат від Голосу, лицемірить або просто бреше.
Вона прекрасно розуміє, що Україна не буде в НАТО просто тому, що саме НАТО вже тріщить по швах і скоро перетвориться на суто декоративний орган, який не зможе прийняти жодного рішення...
І звинувачувати Ірину Верещук в констатації реального факту може тільки лицемір... або ідіот.
Кононенко Егор _ 25.09.2019 08:14
IP: 35.235.227.---
Все верно говорите! Народ, вразумите этих дурачков,как Ирина Верещук, что портят имидж страны и несут бред не продумав перед камерами
Микола Гайдук _ 25.09.2019 07:32
IP: 35.235.227.---
На жаль не все так просто--хіба мало прикладу з "Будапештським меморандумом" підписанти якого періодично виказують "занепокоєння" війною агресора а паралельно товарообіг з путлером йде на сотні млрдів тому необхідно памятати народну мудрість--"НЕ ВСЕ ТЕ ЩО БЛИЩИТЬ ЗОЛОТО"???!!!
Jack Spektor _ 25.09.2019 05:18
IP: 35.235.226.---
Итак понятно. Власть эта играет в кошки мышки с Россией, и в этой игре мы не "кошка". Такие игры ничем хорошим не заканчиваются.
Юрій Дрозд _ 24.09.2019 23:00
IP: 35.235.227.---
Петро Пригода:

А если бы Україна знаходилась в межах НАТО, то скакали вы на майдане?
А хто б завадив? У странах НАТО народні протести – річ звичайна (на відміну від вашої РФії).
Петро Пригода _ 24.09.2019 22:31
IP: 35.235.226.---
"Більше десяти тисяч людей загинуло, більш ніж півтора мільйона втратило дім через те, що Україна знаходиться поза межами НАТО."

А если бы Україна знаходилась в межах НАТО, то скакали вы на майдане?
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter