Соломія Бобровська Соломія Бобровська, народна депутатка України, секретарка Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

Кримінальний кодекс чи коронавірус: чого більше боїться мер Рівного?

23 березня 2020, 13:53

У світі бушує пандемія, всі країни, нації та народи об'єднуються для протистояння спільній біді. Але не рівненські чиновники – деяким, як відомо, закон не писаний.

Голова Рівненської міської ради дозволяє собі не пускати на засідання антикризового штабу щодо протидії розповсюдженню COVID-2019 народних депутатів України, адже він боїться незручних питань щодо готовності міста до спалаху пандемії, боїться власної неготовності. Але страх, це не вихід, пане Хомко. Ми тут зараз всі працюємо над однією метою – вберігти місто від хвороби. Здавалося б, людина, яка вже 12 років обіймає посаду мера міста мала би розуміти, що в основі нашого публічного порядку лежить координація між центральною та муніципальною владою.

Кооперуватись це не страшно, пане Хомко. Не пускати народних депутатів до міської ради – це стаття 351 КК України – перешкоджання діяльності народного депутата України. І от це вже – набагато серйозніше, ніж ті питання, які я могла би сьогодні Вам поставити.

Якщо мер дозволяє собі таку поведінку відносно народних депутатів зараз, то до чого ми дійдемо, якщо введуть надзвичайний стан? Не будемо пускати міністрів на засідання? Треба з цим щось робити.

Будемо лікувати Ваш страх народних депутатів заявами до Національної поліції та подальшими судами. Швидшого прийняття факту присутності депутатів Верховної Ради у повсякденному житті міста Рівного Вам, і міцного здоров'я та єдності – всім нам.

powered by lun.ua
Коментарі — 4
koine _ 23.03.2020 17:18
IP: 93.32.66.---
Пан Хомко, як і його команда нічого не боїться. В Рівному вже давно існує місцева влада, яка практично лише заробляє гроші для себе і свого оточення. Скільки разів було виділено гроші на електронний квиток, де він? Скільки разів було виділено гроші на парк ПМД, ви бачили в якому він стані? Не так давно, хотіли були забрати у дітей будівлю МЦТУМ, щоб обміняти, а фактично подарувати власнику пивзавода пану Годі, жодна інституція нічого кримінального не побачила. У мене знайома працює в одній рівненській лікарні, то вона розповідала, що на тому тижні ще не було навіть масок для всього персоналу, засобів дизінфекції, про яку готовність можна говорити? Такий собі рівненський спрут і нікому не має діла, бо не існує в місті незалежної і чесної правоохоронної системи. П.С. Одне не враховують ці можновладці, всі вони як і пан мер не молоді люди і в групі ризику на коронавірус, а кордони закриті, помирати прийдеться в тих умовах, які вони самі створили в рівненських лікарнях.
Вікторія Юрескул _ 23.03.2020 15:54
IP: 77.123.56.---
Наприклад я з 2014 веду кримінальні справи проти Хомка В.Є. та компанії, але вони нічого не бояться. В нас правова країна тільки на папері. Хомко В.Є. заявляв, що рішення судів виконуються виключно через виконавчу службу, а так виконувати вони не будуть. Безумовно в мене є надії на соціальну революцію, але як казав один психолог в нас мазохістське населення яке ні на що не здатне. Хіба на бандитизм.
_ABM_ _ 23.03.2020 15:23
IP: 77.222.153.---
Соломія, може у вас маски не було? 😷
Віктор Совщак _ 23.03.2020 14:33
IP: 188.163.12.---
Будемо лікувати Ваш страх народних депутатів заявами до Національної поліції та подальшими судами. коментар... Так потрібно і діяти... А не лише писати.
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter