Соломія Бобровська Соломія Бобровська, народна депутатка України, секретарка Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

Коронована Мінськом Зрада?

24 березня 2020, 16:43

Співпадіння в політиці трапляються лише за умов неможливості політиками передбачити розвиток подій в найближчій перспективі. В Україні політичним співпадінням владна верхівка намагається видати "епідемію коронавірусу" з обмеженнями, що вже діють, зокрема, у сфері мирних зібрань, і яке співпадає зі створенням консультативної ради між Україною та т.зв. Л/ДНР 25 березня.

Але чи є це правдою?

Стежимо за руками.

Про перші випадки COVID-19 стало відомо 31 грудня 2019 року, 21 лютого стається найбільший спалах вірусу в Європі в італійській провінції Ломбардія. 2 березня інформація про першого хворого в Україні в Чернівцях у чоловіка, який повернувся з подорожі в Італії. 11 березня ВООЗ офіційно оголосила пандемію коронавірусу в світі. Чи могла українська влада передбачити, епідемію у власній країні? Вочевидь.

Але в цей момент 11 березня у Мінську очільник президентського офісу Андрій Єрмак підписує попередні домовленості про створення органу, яким фіксується суб'єктність у війні на Сході України саме ОРДЛО, а Росія раптово отримує статус гаранта-спостерігача, нарівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ.

13 березня про це дізнається вся країна, що призводить до протестів біля Офісу Президента та ряду політичних заяв, що б'ють по репутації влади та, зокрема, по Володимиру Зеленському. 16 березня вночі в аварійному порядку Президент збирає уряд та олігархів і вранці 17 березня країна прокидається у "Заходах з протидії поширенню коронавірусної інфекції", у вигляді заборони залізничного, авіа- та автобусного міжміських та міжобласних пасажирських перевезень, роботи метрополітенів, а також обмеженні кількості учасників масових заходів 10 особами. Це все супроводжується ледь не "катастрофічним тоном" заяв офіційних осіб держави про небезпечну епідеміологічну ситуацію та необхідність всім сидіти вдома. Але ці обмеження не призупиняють одного – Єрмака і бажання в терміновому порядку проводити зустріч у Мінську. Це настільки терміново, що зустріч відбудеться в онлайн-режимі.

Можна було б похвалити владу за таке піклування про здоров'я народу, проте є одне але: Президент виступає категорично проти карантину Верховної Ради, ніби через необхідність приймати критично важливі закони: наприклад, про ринок землі і це, попри підтверджені випадки COVID-19 у народних депутатів, що повернулись з-за кордону. Більше того, віце-спікер Руслан Стефанчук реєструє законопроект "Про порядок проведення пленарних засідань Верховної Ради України та засідань комітетів Верховної Ради України в режимі відеоконференції на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) ". На засіданні уряду Прем'єр-міністр парламентсько-президентської країни каже про необхідність передбачити можливість на час епідемії передачу повноважень парламенту будь якому іншому органу для можливості прийняття законодавчих рішень, а в медіа починають з'являтися "нібито перелік побажань міністра внутрішніх справ", що включають в себе обшуки житла, особистого транспорту, вантажів, проведення особистого огляду, обмеження пересування та заборону виготовлення і розповсюдження матеріалів, що "можуть дестабілізувати обстановку". А потім з'являються прямі прохання/доручення Президента взяти області України під особисте кураторство великому/олігархічному бізнесу.

А тепер давайте подивимось на всю картину останніх подій цілісно, а не фрагментарно та задамо собі наступні питання: Чому найбільш суперечливі і чутливі питання для країни влада збирається розглядати під час епідеміологічної небезпеки та спричиненою нею забороною мирних зібрань? Чому засідання трьохсторонньої контактної групи в Мінську, що зробить бойовиків стороною конфлікту, а Росію спостерігачем має відбутись під час епідемії та заборони мирних зібрань? Чому турборежим мінських переговорів увімкнувся в момент найбільшої економічної ураженості Росії через нафтову гонку і крайньої необхідності для неї зняти європейські санкції? Чи не є ці всі дії в контексті із заявами прем'єр-міністра та його підлеглих спробою державного перевороту та пошуком інструментів для придушення опозиції й протестів?

Можна скільки завгодно говорити про ризики коронавірусу та необхідність обмеження заради протидії епідемії, але жоден із цих ризиків не є настільки критичним, як можлива капітуляція України та втрата нею суверенітету. Адже від коронавірусу існує симптоматичне лікування та, можливо, невдовзі таки з'явиться вакцина, а від втрати незалежності єдиними ліками є лише кров патріотів. Чи варті жертви попередніх поколінь заради свободи, якщо зараз цю свободу держава легковажить здати?

powered by lun.ua
Коментарі — 22
Oleksa Zakr _ 27.03.2020 13:15
IP: 91.219.222.---
Невже ви, рашистські вилупки, досі не зрозуміли, що НІХТО, НІКОЛИ НЕ ДОЗВОЛИТЬ ЗДАТИ УКРАЇНУ, ЇЇ ІНТЕРЕСИ ВОРОГУ, БУДЬ-ТО: касаби, зєльоні виблядки чи бєнєподібна жидва? В будь-якому випадку зєльоний прєпіздєнт живе, поки що, в Україні, в Києві. А зібратися хлопцям з добробатів зі зборєю (тисяч 6-10) чи без неї під зєльоною адміністрацією – справа годин, на завтра буде 100 тисяч. Впевнений, цього вистачить, щоб переконати прєпіздєнта, який страждає на хронічний анурез від вродженої сцикливості, не робити ДУРНИЦЬ. Майже, переконаний в цьому...
iip _ 25.03.2020 19:49
IP: 31.40.110.---
Романов Денис:
iip:
Ну если тебе станет легче, то Россия отстреливает вашу хо хлосрать как игрушки в тире!
- тебе стало легче!?
Ага, "дениска" – в каком-то смысле легче – сохраним эту цитатку для потомков.
Я то знаю, какая ты ск*тина, но другие могут ещё сомневаться.
Что б народ не ловился иногда на твою "правду".
Хорошая иллюстрация к "рузькому миру" – молодец:)
iip _ 25.03.2020 16:13
IP: 31.40.110.---
Романов Денис:
Я же написал ПОДДЕРЖИВАЕТ шахтарей и мирное население Донбасса в гражданской войне на Украине!
Неее, дорогуша, ты написал совсем не так – а теперь выкручиваешся, как дешовая менжовка.

Ты написал так: "Россия ведет войну в Сирии и поддерживает хаос в Венесуэле, если кто то думает пережитками совка, что Россия якобы на стороне шахтарей, как прежде был СССР на стороне негров и бедных, то это стратегическая ошибка. Что бы не было войны и хаоса на своей территории, большим странам нужно вести войну со своим противником на территориях третьих стран и там выяснять отношения"

В строгом соответствии с твоими словами, Россия, чтобы не было войны у неё, на территории Украины ведёт войну со своим каким-то "противником"

Зря ты, "дениска", решил впарить отсебятинку и вморозил НЕ по путинской методичке.
И тут же вляпался в г*вно. Мозгов же ноль.
_ABM_ _ 25.03.2020 15:07
IP: 77.222.153.---
Романов Денис:
_ABM_:
iip:
Вы не знаете почему она стерла мои комментарии!?.
Знаем, но сначала отвечай на вопрос, который iip задал тебе: Ты признал, что на Добассе С ТОЙ СТОРОНЫ воюет Россия?
_ABM_ _ 25.03.2020 14:52
IP: 77.222.153.---
Романов Денис:
-... Россия, ...будет много трупов!
"13 тысяч гробов вернулись в Россию российских солдат, как бы они это не скрывали..." (С)
16:50 → youtube.com/watch?v=vitFTWoloT0
Вам, россиянцам, мало? Можем повторить!
Михаил Левицкий _ 25.03.2020 14:17
IP: 46.202.188.---
...А що з даного приводу думає...МВФ? (До речі: не "співпадіння", а "збіг"!)
iip _ 25.03.2020 14:04
IP: 31.40.110.---
Романов Денис:
Россия – будет много трупов!
Это правда.
iip _ 25.03.2020 13:53
IP: 31.40.110.---
Інколи складається враження, що Зеленський ДІЙСНО живе у парадигмі "переляканих" жителів Донбасу. Кремлівська тупа пропаганда про страшних бандерівців, що прийдуть на Донбас і так далі – насаджувалася кремлівськими щурами багато років. І Зеленський, можливо, дійсно у дитячій наївності своїй ПОВІРИВ, що коли переконати жителів Донбасу у нашій миролюбності – вони розплачуться, почнуть втирати кулачками сльози і зі щасливими посмішками повернуться у лоно України.
А для того, щоб жителів Донбасу "запевнити у нашій миролюбності" і потрібна "площадка" для переговорів із представниками "громадскості" Донбасу.
В усякому разі, САМЕ ТАКЕ пояснення дають єрмаки-шефіри – от ми зараз поговоримо з громадскістю Донбасу, вони побачать, які ми хороші і усі терористи розтануть, як дим:)
Дитяча наївність + кремлівська фсб-шна агентура – от і дебільний результат.
iip _ 25.03.2020 13:31
IP: 31.40.110.---
Романов Денис:
Россия поддерживает таких как ты прохоботов, что бы не кончилась война!
Это уже софистика. Тебя ж прорвало по полной.
Кто воюет на Донбассе с ЭТОЙ стороны – давай пока пока оставим.

Ты признал, что на Добассе С ТОЙ СТОРОНЫ воюет Россия?
Log Log _ 25.03.2020 13:23
IP: 91.196.178.---
Романов Денис – безмозглый дебил Унитаз Семижопов из Воронежской области
кто то
Что бы
по изгнанию с её земли Украину
Ким Чен Ын из Верхней Хавы, думают все люди.
Это тебя Господь наказал – лишил мозгов, и думать тебе нечем.
Безграмотный дегенерат, за полсотни лет ты не научился писать на родном языке,
а строишь из себя политолога.
Ты похож на политолога как твоя кочегарка на Лувр.
iip _ 25.03.2020 12:50
IP: 31.40.110.---
Романов Денис:
Россия ведет войну в Сирии и поддерживает хаос в Венесуэле, если кто то думает пережитками совка, что Россия якобы на стороне шахтарей, как прежде был СССР на стороне негров и бедных, то это стратегическая ошибка. Что бы не было войны и хаоса на своей территории, большим странам нужно вести войну со своим противником на территориях третьих стран и там выяснять отношения.
"дениска" – шо я слышу?
Ты таки не вытерпел и выдал страшную тайну кремлёвских выродков.
На Донбассе воюет РОССИЯ.
Видно смертный страх перед Зверем начинает прочищать тебе моск.
Быстро сматывайся – начальство уже едет давать тебе пилюлей::))
Log Log _ 25.03.2020 10:05
IP: 178.133.64.---
Урус Табиб:
из-за потерей государством монополии на насилие.
Семижопов 2.0, это на каком языке?
По-русски "потери государством монополии".
Сергій Корнієнко _ 25.03.2020 09:55
IP: 31.43.56.---
Все так! Бо найбільше галасу і панічної зарази, здіймають і розносять, саме медіа-помийки Медведчука.
_ABM_ _ 25.03.2020 09:03
IP: 77.222.153.---
Grenader45💉:
-... Слідкуйте за руками...
Хреннатер, слідкуй за руками. 🖕
😷
Василь Барвінок _ 24.03.2020 22:44
IP: 213.111.95.---
"задамо собі наступні питання" -> поставимо собі такі запитання. Додам сюди бажання в кожен законопроєкт запхати скасування норм закону про функціонування української мови, навіть в законопроєкт щодо коронавірусу (!!!) Оголосили карантин щоб злити нас московії, чи користуються таким зручним коронавірусом, щоб це зробити, результат один – постійне тяжіння влади до московії.
iip _ 24.03.2020 22:36
IP: 31.40.110.---
Зеленський – типовий недалекий тусовщик, вирощений у гнилому московському бомонді. Достатньо тільки послухати його мааасковский говорок с аканням та причмокуванням. Зеленський усе життя працював на Москву, на рузький мір, пів-дорослого життя він прожив у Москві. Його знайшли, підняли і "розкрутили" московські продюсери, продукція його студій була орієнтована на Москву. Зеленський ніколи Россію не називав шльондрою, ніколи не знущався з російської фсб-шної гундяєвської церкви. Зеленський більшість грошей заробляв у Москві. Зеленського НІЩО не поєднує з українством. Зеленського ніщо не поєднує навіть з його національністю. Він – не українець, не росіянин і навіть не єврей. Він – Іван без роду і племені.
Це не той президент, який може стійко захищати інтереси України особливо перед Росією – він НЕ патріот. Зеленський – абсолютно не та людина, яка саме зараз потрібна була би Україні на посаді Президента.
Василь Барвінок _ 24.03.2020 22:35
IP: 213.111.95.---
Співпадіння -> збіги
iip _ 24.03.2020 21:58
IP: 31.40.110.---
Урус Табиб:
Вем, кто ещё не догадался.
"урус табиб" – это мокшанский выпердыш бывший "андрюха бабицкий" и так далее.
Фсб-шная свистулька. Свистит много, безобиден, страдает неудержимым словесным поносом.
Дискутировать с ним бесполезно, безнадёжный дятел с выбитыми мозгами.
Гоцка _ 24.03.2020 20:26
IP: 46.149.81.---
Тих, котрі ризикували життям заради нашої держави, не зупинять ніякі коронавіруси чи зевіруси, хай попробують лягти під путлера – прикопаєме нашою земелькою. Все. Крапка.
Log Log _ 24.03.2020 20:21
IP: 178.133.149.---
Grenader45:
Глобальні речі...
Хаме, Соломія 100% не прочитала би "КОНЦЕРТ Оборонпром" (тричі!!!).
Помовчали б, невігласе, як і Ваш кумир, от-от готовий лягти під Путлера.
Grenader45 _ 24.03.2020 19:33
IP: 77.123.93.---
Пані Соломіє. Зайнялися б краще більш простими і посильними для вас справами. Секретарські обов'язки, міркую, для вас саме то. Глобальні речі лишіть спроможним їх осягнути, принаймні. Слідкуйте за руками...
Віктор Совщак _ 24.03.2020 17:45
IP: 188.163.12.---
Але чи є це правдою?

Стежимо за руками.

Що таке ЗРАДА... Це дія чи бездіяльність... Існує таке, конкретно про випадок з Україною і Зеленським? Ні

Капітуляція це процедура і дуже не проста... Конкретно про Україну і Зеленського... В зоні протистояння ВСУ найманцями наносяться удари, є загиблі... Про яку капітуляцію можна вести якщо йде війна. Премирья навіть не має.

Повернімося до рук... Цим рукам хотілося б взіти Зеленського за горло (буквально)... Але короткі вони... Тому і зявляються на шпальтах УП... В десятий раз кажу СБУ Ви за що отримаєте зарплату... Чи ось ця писани дитячі розваги? Колись один казав З іскри можна роздмухати полумя. Дивіться щоб не претворитися в "пожежників"
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter