Олексій Братущак журналіст

Українські воїни пишаються рішенням Президента

08 квітня 2017, 02:21

Рішенням Президента США... Нажаль, у переважній більшості ставлення українських воїнів до вітчизняних керівників цензурними словами не передати.

Позиція сильного лідера – брати відповідальність на себе. І адекватно реагувати на дії суперника, а не ховатися за формулюваннями.

Трамп продемонстрував себе сильним лідером: Я дав наказ розфігачити аеродром в Сірії у відповідь на застосування газу проти мирного населення.

Реакція слабака? Заява Путіна: дії США – це порушення міжнародних норм. Путіну не вперше давати слабинку: их_там_нет, это_не_мы, а_вы_докажите, они_заблудились.

Але нам важливо інше – яких лідерів має наша країна на четвертому році війни: сильних чи слабких?

За заявами – найсильніший та найкрутіших у світі, за справами – нууууууу... Коротше так: лідери формату "пабалакати"...

Згадайте реакцію наших лідерів на Волноваху та Маріуполь. "Я – Волноваха"? Гарне гасло для соцмереж та акцій пам'яті. Сильний лідер міг вийти на прес-брифінг зі словами: Я дав вказівку розфігачити "Точками У" Донецьку ОДА, хвилину тому будівлі не стало, на сьогодні все.

Та й Гіві з Моторолою мали знищувати наші спецпризначенці: це за Кіборгів, на сьогодні все.

Вбили громадян в центрі Києва: щось у Кремлі здохло, на сьогодні все.

А поки лідери в Києві розповідають про дотримання "мінських", свою силу демонструють прості чоловіки на передовій. Як-то кажуть: ми не стріляємо, але влучаємо.

Ті, хто стріляють, потребують ще дечого від лідерів. Сучасної зброї. Нам її іноді демонструють. На відео. Нова розробка Укроборонпрому! Ого-го!!! Так, "ого-го!!!", але де воно в армії?

Наші лідери-"пабалакати" на четвертому році війні продовжують їздити по світу з проханням: дайте нам летальну зброю. На таких зустрічах "ого-го!!!" про вітчизняну зброю не звучить. Бо якщо в нас "ого-го!!!", то чому ж "сильні та рішучі лідери" клянчать по всьому світу якісь там подачки?

На четвертий рік війни можна було б демонструвати вітчизняну сучасну зброю на передовій. Але ми бачимо дещо інше.

Люди, які для себе замість "модернізації" старих "побєд" та "чайок" купують сучасні мерседеси, ухвалюють рішення, що для армії краще "десять старих відремонтованих танків, ніж один новий та сучасний". Ця формула "10 відремонтованих краще 1 нового" була актуальна для 2014-го. У 2017-му армія мала б відчути масштабне переозброєння. Щоб танки їхали, а не ремонтувалися. Щоб безпілотники були щодня, а не коли волонтери доїдуть. Щоб можна було забути про кулемети "Максими". Щоб в нас був справжній Флот, а не лише "москіти" з президентської Ленкузні. Щоб, щоб, щоб...

А "щоб" усе це сталося, потрібні керівники країни, які не програЮть війну до її початку.

Вибачте за аналогію, але я згадаю футбол. Ви можете бути великою "Барселоною", а ми – маленьким "Динамо". Але в нас Великий Тренер, який переконує, що ми можемо виграти. Тому – 3:0, 4:0, відпочивайте.

Ну і наостанок.

Днями на Радбезі ООН довелося почути: Коли ООН стабільно демонструє неспроможність виконувати свій обов'язок і діяти колективно, настає момент в житті держави, коли ми вимушені діяти самостійно.

Це сказав представник країни, яку поважають у світі. Представник США.

Може вітчизняним лідерам разом з летальною зброєю ще й рішучості в американців позичити?

Загрузка...
Коментарі — 151
braterstvo _ 13.04.2017 11:02
IP: 89.252.61.---
Юрий Жага:
Запроданець Шилов (Шило), закрий свій змоскалений писок.
Шановні читачі ігноруйте цього ідеологічного бота "руSSкава міра", який мімікрує під різними нікаи (Юрій Жага, Шило, Jut). Цей найманець патологічно ненавидить все українське.
Сергій Олексійович Бут _ 12.04.2017 22:47
IP: 176.112.1.---
LYCIV_OLGA:
(продовження)
Зазвичай він (зараз – Юрий Жага) СТРАЖДАЄ НА ЯВНУ/ВИРАЗНУ МАНІЮ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ галичанами ("підляшками, греко-католицькими ксьондзами, гірськіми команчами"), всі які – за його термінологією – "єзуїтського семені" (???);майданівцями/ бандерівцями/ націоналістами/ свободівцями/ "правосєками" – тобто всіма громадянами України, які мають українську національну свідомість, та іншими "ворогами людства" та "руSSкава мира". Інколи до цього додаються якись "Олечки Луціви" та інші "тоталітарісти" (???)...
Тобто – він постійно плутає кабінет свого психіатра зі сторінками для коментарів на "УП", тому щиро, не криючись ділиться з нами всіма своїми хворобливими галюцинаціями/мареннями/жахами та привидами.
І при цьому – ще жодному (!) дописувачу жодного (!!) разу на протязі багатьох років (!!!) не вдавалося хоч в чомусь "переконати" або "переспорити" жодну його "реінкарнацію".
(див.закінчення)
...цікава інформація. Прийняв до уваги...
virosvit _ 11.04.2017 18:30
IP: 89.252.61.---
Юрий Жага:
Копі-пастиш свої "іспражнєнія", потвора заробітчанська, московитська.
LYCIV_OLGA _ 11.04.2017 08:08
IP: 104.199.59.---
ШАНОВНА РЕДАКЦІЯ УП, будь ласка – не порушуйте вами ж встановленні "Правила"! Не забувайте про "модерацію" – припиніть розповсюдження образливої, – як для окремих користувачив, так і для всіх українців, – рашистської пропаганди!
Чи ви боретеся за звання "Найбільш антиукраїнський сайт українського сегменту Інтернету"?...
braterstvo _ 10.04.2017 20:44
IP: 89.252.61.---
Юрий Жага:
Далі копіпастите з методичок. Скажу відверто, ну і потвора ви заробітчанська!
Погоджуюсь з -Ольгою Луців-: " БУДЬ ЯКІ "РОЗМОВИ-ДІАЛОГИ" з цим навіженим параноїком Юрієм Жагою – ЦІЛКОВИТО БЕЗГЛУЗДІ".
А ще, це щось на кшталт, як запитання до збоченця: " А Вам не соромно за те що творите?" – "Та ні, це ж робота така".
braterstvo _ 10.04.2017 19:05
IP: 89.252.61.---
Юрий Жага:
Юрий Жага:
braterstvo _ Первая волна славянской колонизации (кривицко-новгородская) пришла в Залесье в X век]. По мнению ряда исследователей, финно-угорское автохтонное население по причине своей...:))
У Вас там в МінПорпаганди "Росміра" існують методички, а якщо поставлені в тупикову ситуацію, то відправляєте запит в "центр", а там вже готують чергову туфту, для захисту канону-фальсифікату "Московія – Русь". І два ваші останні дописи поєднують українську і російську, тобто копіпастите з присланої цедулки, і міксуєте з своєю галіматьєю. Як була ця московська імперія потворною, брехливою, візантійською, такою і залишилась. Горбатого хіба могила виправить.
Mikolaj Kren _ 10.04.2017 13:35
IP: 95.132.151.---
jut:
Mikolaj Kren:ак,вам не по дорозі з українями,вам пряма дорога до вашого @лу$ган&до*ну#.До Ваших справжніх
пращурів,там зараз багато таких...буряцьких "танкісьтів"...тих самих,що Вашим прапрабабушкам,ще
часи хмельнниччини...генокод...різноманітнили,коли Ваші справжнєє зімофщікі,на якомусь там-мос
московському подвор*ї,бюро інтимних порад,для монголо-татарських *строітілєй імпєрій* відкрили-від кого такі виродки,як jut, і завелися. ****
... Хлопська заздрість – це річ страшна! Найбільше, коли вона ще накладається на Кренікову
схиблену психіку піднарного ГРЕБНЯ – збоченця...
...от лесикон "адвоката" jutа показує стан психіки -справжнєга украінца,нащадка-зіммовщикафф і бу
ряц кіх танкістав-.Всетаки,що б там всякі jutи не говорили,а мутації,по їх мітахондріальній лінії,вже
не виправити.
Нема там чому заздрити.
Від того,що не схожий на макаку,як jut-мене досада не гнітить.
braterstvo _ 10.04.2017 13:04
IP: 89.252.61.---
Юрий Жага:
Юрий Жага:
braterstvo:

І найголовнішій злочин Сталіна – в тому, що він злодійським чином приєднав до Україні клапоть Речі Посполітої...
Ой дадуть Вам по шиї ваші роботодавці, чи позбавляять премії, за ось це ваше Сталін – ЗЛОЧИНЕЦЬ.
Ви шо нюх "потєрялі", не бачите що на всіх провладних мітингах польтрети ГЕНЄРІЛІСІМУСА носять.
LYCIV_OLGA _ 10.04.2017 13:02
IP: 35.189.192.---
braterstvo:
LYCIV_OLGA:
Я ще до вашого допису хотів звернутись до Вас, як до знавця підноготної цього -Жаги-, чи не згадував він про своїх козацьких пращурів на прізвище (прізвисько) – Шило?
З повагою до Вас.
Дякую за комплімент! (Смайлик "smile")
Однак Ви мене вочевидь переоцінюєте!
Щодо "Шило" – сказати, – на жаль, не можу нічого конкретного, але "щось мені підказує/нагадує" про вражаючу подібність між ним і Жагою (Смайлик "sad")
braterstvo _ 10.04.2017 12:51
IP: 89.252.61.---
LYCIV_OLGA:
Я ще до вашого допису хотів звернутись до Вас, як до знавця підноготної цього -Жаги-, чи не згадував він про своїх козацьких пращурів на прізвище (прізвисько) – Шило?
З повагою до Вас.
braterstvo _ 10.04.2017 12:37
IP: 89.252.61.---
Юрий Жага:
Юрий Жага:
braterstvo:
І найголовнішій злочин Сталіна – в тому, що він злодійським чином приєднав до Україні клапоть Речі Посполітої, населеної відбірними польскими хлопами-уніатами, на протязі сторічч вкрай ворожими до нас, православних українців...
Яким Вас боком можна "притулити" до українців, коли коли Ви кожною клітиною вашої зманкуртілої душі, вибльовуєте жовч ненависті до всього українського. Про появу таких виродків чудово сказав -Kren-: " як плід стосунків пращурів "буряцьких танкістів" та ваших прапрабабусь на московських подворях".
А нам українцям треба гуртуватись, та шануватись, на зло московитським видлядкам.
Слава Україні!
LYCIV_OLGA _ 10.04.2017 12:36
IP: 35.189.192.---
Тож НАГАДУЮ ВСІМ (!) – БУДЬ ЯКІ "РОЗМОВИ-ДІАЛОГИ" з цим навіженим параноїком Юрієм Жагою – ЦІЛКОВИТО БЕЗГЛУЗДІ (типичный "мартышкин труд")! ТОЖ І – НЕ ТРЕБА ДАРЕМНО "ГОДУВАТИ ТРОЛЯ"! (Звісно – якщо тільки – ви не переконаний (або, навіть, штатний) "годівник" таких особин)
LYCIV_OLGA _ 10.04.2017 12:33
IP: 104.199.6.---
(закінчення)
...- "його вуха явно стирчать з юдо-рашистсько-комуняцкого племені, прикрашеного царскою георгієвскойю лєнтою".
Тож – нічого дивного в тому немає, що для Юрія Жаги справжній українець тільки той, хто повністю русифікований. Бо він нащадок цілого роду зрадників україни, які впродовж століть (!!!) "вірою і правдою" слугували Російської імперії, з радістю лляли українську кров не за Україну, а за "царя-батюшку" та "царицю-матушку", і які припинили почувати себе та бути українцями.
"Доля" на УП цього Юрия Жаги, як і усіх його "реінкарнацій (бувших чи наступних) – ЗАВЖДИ (!!!) однакова – "сконати як шолудивий пес під парканом", тобто – більшість його дописів приречені бути видаленими, а сам він – бути "забаненим"!
LYCIV_OLGA _ 10.04.2017 12:30
IP: 130.211.62.---
(продовження)
А ще він чомусь (???) вважає себе приналежним до козаків (???), хоча ще у "Франція розкрила нові "домовленості" з ворогом?!" у блозі Анатолія Гриценко, Александр 1 _ 27.07.2015 15:40 писав цьому "важкому випадкові" (бувшому тоді jut-ом) так: "Шановний", та ви справжній аферист... Нагадаю, що я виявив ваше єврейське походження ще тоді, коли ви були під ніком som. Ви тоді ще обрадувались, коли я пожартував з єврейського анекдоту ("som, я вас не знаю, я вас вычислил"), прийнявши мене за свого "козака"...
Тобто – цей "випадок" ще "Бог знає коли" "спалився", як "козачок ЗАСЛАНИЙ", який – далеко не українець, але який наполегливо "б΄э себе в груди" – запевняючи, що він "козацького роду", вперто намагаючись – "хоч тушкою, хоч опудалом" – долучитися до українства, хоча – як колись писав користувач "УП" Антивірус –...
(див.закінчення)
LYCIV_OLGA _ 10.04.2017 12:28
IP: 35.187.173.---
(продовження)
Зазвичай він (зараз – Юрий Жага) СТРАЖДАЄ НА ЯВНУ/ВИРАЗНУ МАНІЮ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ галичанами ("підляшками, греко-католицькими ксьондзами, гірськіми команчами"), всі які – за його термінологією – "єзуїтського семені" (???);майданівцями/ бандерівцями/ націоналістами/ свободівцями/ "правосєками" – тобто всіма громадянами України, які мають українську національну свідомість, та іншими "ворогами людства" та "руSSкава мира". Інколи до цього додаються якись "Олечки Луціви" та інші "тоталітарісти" (???)...
Тобто – він постійно плутає кабінет свого психіатра зі сторінками для коментарів на "УП", тому щиро, не криючись ділиться з нами всіма своїми хворобливими галюцинаціями/мареннями/жахами та привидами.
І при цьому – ще жодному (!) дописувачу жодного (!!) разу на протязі багатьох років (!!!) не вдавалося хоч в чомусь "переконати" або "переспорити" жодну його "реінкарнацію".
(див.продовження)
LYCIV_OLGA _ 10.04.2017 12:27
IP: 35.189.192.---
ЗМУЩЕНА ПОВТОРЮВАТИСЬ (!!!):

НАГАДУЮ УСІМ, що користувач УП Юрий Жага – чергова "реінкарнація" одержимого ватяного рашистського пропаганд*она та патологічного брехуна, найбільш відомого як jut, а в передостаньому "втіленні" – Олег Зуб.
Всіх його "іпостасєй" – деякі з яких "прожили" на УП декілька днів, навіть годин – і згадати неможливо!
Багато разів був викритий іншими користувачами УП у брехні та у спробах маніпуляцій, тобто неодноразово ними "макався власним личком у власне лайно", але – з маніакальною впертістю – продовжує з'являтися під новими "ніками". І в кожній його "іпостасі" – його сутність – тваринна українофобія, фанатичне проповідування "руSSкава міра", відсутність логіки, механічна ретрансляція одних і тих самих тем, навіть фраз, зневага, презирство та образи інших – ніколи (!) і ні за що (!) не змінються!
(див.продовження)
Mikolaj Kren _ 10.04.2017 10:45
IP: 95.132.151.---
Юрий Жага:
Ну а Ваше чисто хлопско-рабское пропагандирование бредовых расистских опусов ПОЛЯКОВ – РУСОФОБОВ 19 века – Чацкого, Чарторыйского, Духинского, Потоцкого, над коими весь научный мир Европы потешался ещё тогда же – в 19 веке – делает ли Вам честь?! Разве что, как ПАТРИОТУ ПОЛЬШИ, соскучившемуся за статусом хлопа, ''бы...ла, пся кр...в''.
Тут нам, настоящим украинцам, потомкам козаков с вами НЕ ПО ДОРОГЕ. НАМ – В ЕВРОПУ, а не в польский хлев...
...настаящім украіцям,патомкам казакофф?

Так,вам не по дорозі з українями,вам пряма дорога до вашого @лу$ган&до*ну#.До Ваших справжніх
пращурів,там зараз багато таких...буряцьких "танкісьтів"...тих самих,що Вашим прапрабабушкам,ще
часи хмельнниччини...генокод...різноманітнили,коли Ваші справжнєє зімофщікі,на якомусь там-мос
московському подвор*ї,бюро інтимних порад,для монголо-татарських *строітілєй імпєрій* відкрили-від кого такі виродки,як jut, і завелися.
braterstvo _ 10.04.2017 10:28
IP: 89.252.61.---
Юрий Жага:
Юрий Жага:
Тут нам, настоящим украинцам, потомкам козаков с вами НЕ ПО ДОРОГЕ. НАМ – В ЕВРОПУ, а не в польский хлев...
Ну це в-а-а-а-щє", потомок козаків на москальській мові. Хоча пардон, Ви пишете "казаков", напевно маєте на увазі "чорносотенних", які стоять в ОРДЛО. Тоді все стає на свої місця.
braterstvo _ 10.04.2017 10:23
IP: 89.252.61.---
Юрий Жага:
До манкурта Жаги
Вятичі не словянське племя. Щодо холопів і ремісників, які слідували за князями при переміщенні на новий "стол", то це Ви як проповідник ідеології "русміра", явно престарались. Це вже б називалось "переселенням народів".
Видно у Вас у 2000 р. не хватило духу добратись до складометра дров, і спалити себе, як позірно висловлювались. А ось ваше "если бы нашлась сейчас денежная работа, я бы воспрянул", знайшло зацікавлених роботодавців з ідеологічного відділу імперського "Русміра".
І дивлячись по постам на всіх значимих блогерських статтях, ця робота вимагає від Вас цілодобову присутність. Невже ідеологи московити не шкодують за таку роботу гарних грошей.
І чи не печуть ці срібники руки. Чи про яке це сумління, я запитую у Вас?
braterstvo _ 10.04.2017 01:54
IP: 89.252.61.---
Юрий Жага:
До московита Жаги, він же ж Зуб, він же ж Jut.

Шилов манкурство не додає Вам честі.
braterstvo _ 10.04.2017 00:18
IP: 89.252.61.---
Юрий Жага:
До московита Жаги

Надіюсь що Ви, як працівник МінПравди "Руськава міра" погодитесь з тим, що ми русини (українці) не стали норманами через те, що до нас прийшли князювати Рюриковичі. Тепер важлива деталь, ми русини-українці – словяни. Територія ж "Залісся" це ареал проживання угро- фінських племен, і якщо навіть нащадки Рюриковичів пішли князювати в ті землі, то це не зробило населення словянами. Як я вже згадував, що генетично князівський рід Вол.-Сузд. князівства, ще від Долгорукого почав ставати все більше половецько-угро-фінським. Тому ця "горбата" теорія фальсифікаторів історії про "великоросів", як провідників Русі, то це всього лиш мрії мордово-угро-фінських володарюючих посіпак, Московського князівства, а згодом і царства. Не Вам дикому племені московитів претендувати на роль 3-го Риму, чи центру Світу. Вилюднюйтесь та ставайте цивілізованими, беріть приклад зі своїх одноплемінників Угорців та Фінів, і вливайтесь в сучасний демократичний і вільний світ.
Сергей Папков _ 09.04.2017 22:29
IP: 93.73.27.---
Гарна стаття: все абсолютно в точку, нічого додати або прибрати.
Дійсно почався 4-й рік україно-російської війни. Пригадаймо, що ВСЯ ВОВ тривала ТРИ роки і десять з половиною місяців, і за перші ТРИ роки СРСРспочатку втратив майже всю армію, а потім створив її по суті знову разом з військовою індустрією і відвоював майже всю втрачену на початку війни територію.
І тут порівняння на превеликий жаль не накористь України (абсолютно не на користь).
Єдине з чим посперечаюся, так це про "максим". То є геніальний кулемет, характеристики якого (потудність, скорострільність, реальна прицільна дальність кілька кілометрів, ємність кулеметної стрічки) перевищують наступні розробки. Єдиний його недолік – велика вага – є не таким вже важливим при обороні.
Так часом буває в техніці, коли, наприклад, літаки B-52 і SR-71, побудовані ще 50 років тому, залишаються неперевершеними за своїми характеристиками в своєму сегменті (а так високо і швидко, як SR-71 і досі не літає жодний літак в світі.
Алексей Дворецков _ 09.04.2017 17:49
IP: 104.155.92.---
Олександр Палій, який постійно в коментарях захищає владу, отримує мільйони від цієї влади за відбілювання її в Інеті
Mikolaj Kren _ 09.04.2017 12:35
IP: 95.132.151.---
-Vesna-:
Трамп продемонстрував себе сильним лідером: Я дав наказ розфігачити... (с)

Мдя.
Сам титул не гарантія відповідних властивостей,а зовнішня ознака,що потребує повсякчасного під
твердження з боку носія такого.
Aleksandr Ruslanov _ 09.04.2017 10:53
IP: 77.52.30.---
Сергій Олексійович Бут:
... великий майстер "попатякать"... цей Братущак... Постійні, "висмоктані з пальця", критичні зауваги до влади... Скільки бачив на УП його блогів – всі вони "на одну колодку"... Чи він дійсно недолугий журналіст?? Чи то у нього таке завдання??
журналісти, як у принципі й у усіх професіях, спеціалізуються на одній темі.
Зайнятя "не своею справою" ми бачимо на прикладі нинішнього українського презідента. Кондітер з нього мабуть був непоганий а ось як будівник будки у вигляді країни – ніякий.
Корупція1082 Україна та Європа901 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300 Свобода слова544
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter