"Усі проти Зеленського". Як Порошенко, Тимошенко, Медведчук та Разумков використовують кризу
Минає другий тиждень політично-конституційної кризи. Депутати водять козу у Раді: реєструють все нові і нові законопроекти, обмінюються гучними заявами та звинуваченнями, але не спроможні ухвалити жодного рішення.
Пауза затягнулася до непристойного. І вказує вона на ігнор в першу чергу Володимира Зеленського.
Більш детально про це у відео:
Відкрито проти президента грають не лише Порошенко, Медведчук та Тимошенко. Фрондою пішов і "свій" Разумков. Чим роздратував Зеленського.
Відкрито президент спікера не звинувачує. Але поза очі вірні Зеленському кажуть: на настуні парламентські Разумков піде окремою колоною, у нього буде вся "вата" з фракції "слуг".
Щодо інших парламентських лідерів.
Показово, що Порошенко та Тимошенко в конституційній кризі багато говорять про Зеленського. А от про роль Медведчука – ані пари з вуст.
Якось "порохоботи" накидували Зеленському, що він не згадує у своїх промовах Путіна. Здається, цю "хворобу" підхопив і Порошенко. Тільки він не вимовляє прізвище кума Путіна.
Тимошенко взагалі так "нє палєвно" під шумок кризи хоче не лише ринок заемлі скасувати, а й підіграти Ахметову. Якось непомітно пройшла подія – ще одне звернення тимошенківців та ахметівців до Конституційного суду щодо НКРЕКП. Ця держструктура заважає олігарху на енергоринку. От руками нардепів та суддів вкотре хочуть прибрати цю перешкоду.
І на цьому фоні послідовність демонструють лише медведчуківці. Вони прямо і відверто говорять, що хочуть через КСУ скасувати усі досягнення реформ. "Отряды Путина" працюють як на послаблення Зеленського, так і країни в цілому.
А що рядові депутати? Показово збирають підписи під законопроектами, розписують ручки на різних папірцях.
Можна говорити не лише про конституційну кризу. А й кризу відносин президента і парламенту.
Подібні історії були і у його попередників. У Ющенка – з парламентською більшістю регіоналів. Тоді Раду відправили на дострокові вибори.
У Кучми – з комуністичною більшістю. Тоді президенту влаштували виїзне засідання парламенту зі зміною керівництва.
Та й Кравчук був у конфлікті з депутатами. Тоді на дострокові пішла і Рада, і президент.
Коротше, після Конституційного суду Зеленському треба щось вирішувати і з Радою...
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.