Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Виявляється це Данилюк віддав газову трубу Фірташу!

30 травня 2019, 17:11

До мене потрапив документик, який пояснює, чому команда Зеленського так швидко відмовилася від своїх обіцянок наводити порядок у газовій сфері і брехливо кричить, що тарифи – це не президентська справа. Тому, що "нові обличчя" команди Зеленського – це стара челядь найбільш одіозних олігархів. Наприклад, нинішній секретар РНБО Данилюк у часи Януковича був серед "чувачків", що організовували безкоштовну передачу державних газових труб Фірташу. А це основа монополії і схем Фірташа на газовому ринку.Нагадаю, що у 2012 при Януковичі облгази були за копійку приватизовані Фірташем, а державні труби безкоштовно передані їм у користування. Самі по собі облгази це ніщо, труби – це все. Але вони були під забороною приватизації, тому Данилюк і Ко розробили схематоз про передачу їх у безкоштовне використання на праві господарського віддання, а щоб Фірташу не платити податок на прибуток, що виникав із безкоштовного отримання основних засобів (а це сотні млн.грн.), тодішня ВР у податковий кодекс провела положення про виняток для підприємств енергосфери. Таким чином Фірташ на шару отримав труби, що вартували мільярди, не сплатив ні копійки податків та отримав унікальну можливість стати монополістом постачання газу населенню. А далі було все гладко. Газ він постачав, кошти з населення та підприємств брав, а "Нафтогазу" віддавав не все. Це до сих пір найпростіша, але працююча схема, адже конкретному облгазу за борги газ не відключиш, в заручниках все населення та підприємства конкретної області.

Коли прийшов Зеленський, у мене була надія, що позаяк він вибирався під гаслами зниження тарифів, і це бізнес не Коломойського, то він почне свою діяльність з наведення порядку в газовій сфері. А це, в першу чергу, ліквідація корупційного посередника. Без цього соціальні ціни для населення означають неконтрольований фінансовий потік у кишені Фірташа і фінансова нестабільність, проти чого дибки стає МВФ.

Але яка я була зелена та наївна! Ну яку боротьбу з Фірташем можу я очікувати від Зеленського, якщо його найближча опора – секретар РНБОУ Олександр Данилюк, який, до речі, в РНБО відповідальний за енергетичний сектор, сам був серед челяді, що створювала годівничку для Фірташа. У мене є документ про нараду в Кабміні 2012 року щодо безкоштовної передачі Фірташу газових труб. Так от, на тій нараді був присутній і нинішній секретар РНБО Олександр Данилюк.

Він там один із багатьох, і, дуже цікаво, яка була його роль? Адже на той момент він працював не в Кабміні, а радником Януковича і керівником Координаційного центру з впровадження економічних реформ при Адміністрації Президента.

Тобто, це була його "реформа"? Якщо так, то треба віддати йому належне -крута "реформа"! В один момент створити штучного посередника з продажу газу для населення, який різними схемами викачав із держави сотні-сотні мільярдів, а це ого-го. Тільки це не реформою називається, а схематозом, якщо говорити правду. Проте суспільству правда зараз не потрібна, не за правду Зеленського вибирали, а за талант брехати.

Данилюк також у цьому талановитий. Він так вдало бреше про своє нове обличчя, позасистемність, що всі ковтають. І байдуже, що в це не вписуються факти, що який же він новий, якщо при Януковичу робив реформи, при Порошенкові керував Мінфіном. Із першої посади його вигнала Революція, з другої його вигнали за некомпетентність (я, до речі, з тих, що виганяли). Хоча ніколи не вважала Данилюка некомпетентним, я була впевнена, що він агент сил реваншу. Це в Мінфіні він блокував конфіскацію грошей Януковича та їх розпис на конкретні цілі в бюджеті. Це він завалив справу проти Коломойського у Лондонському суді. Він не може похвалитися жодним результатом в інтересах України... А в інтересах Фірташа може! В інтересах Коломойського може!

Це просто катастрофа! Але Зеленскому це, мабуть, байдуже. Адже ще до нового опалювального сезону люблячий народ вибере для Зеленського більшість у Верховній Раді. А далі він (народ) вже буде не потрібен. А Данилюк дуже і дуже потрібний, адже це він забезпечує для Зеленського мажорні сюжети на "Інтері".

powered by lun.ua
Коментарі — 17
Гоцка _ 01.06.2019 20:56
IP: 35.235.226.---
" Адже ще до нового опалювального сезону люблячий народ вибере для Зеленського більшість у Верховній Раді"- ой, не дуже, Уже зараз українці починають прозрівати і такої легкої перемоги ЗЕлику годі чекати. Взагалі, українці голосували не за ЗЕлика, а проти Порошенка: Росія п'ять років вела безпрецедентну агітаційну війну проти нашого президента і все за те, що при жорсткій розмопі з путлером, Порошенко не посоромився послати його дуже далеко, а ми (і наші ЗМІ) підтримали нашого найжорстокішого ворога. Будемо розплачуватися за нашу дурість, нам до цього не привикати.
lohik _ 01.06.2019 19:01
IP: 35.235.226.---
Хтось летить в політику, а хтось з неї вилітає, якщо не оправдав надій...Запущена брехня іноді буває сильніша правди...Але брехнею весь світ пройдеш, але назад не вернешся (українська поговірка)...
lohik _ 01.06.2019 18:49
IP: 35.235.226.---
Український лохторат позеленів та вчергове живе надією на краще...Були риги, то бариги, зараз шоумени...Тільки АбинеЮля на втіху олігархам...Політичний труп чергового Президента вслід за чотирма своїми попередниками по традиції полетів на політичний смітник...І не треба декому плакати та надіятись, що він знову оживе та всіх ощасливить...Бо це не українська традиція...
lohik _ 01.06.2019 18:11
IP: 35.235.226.---
Не потрібно вимагати від нового Президента за тиждень очистити Агнієві стайні, які накопичувались 5 років...
Александр 1 _ 01.06.2019 13:29
IP: 35.235.226.---
Василь Дарій:
...Який дохід Фірташа від розподільних мереж...!
Ви хочете сказати, що Фірташ повний дурень? Скуповував (за копійки) розподільні мережі не для того, щоб мати доход? Саме через ті мережі, згідно ствердженню фахівців Нафтогазу", він краде газ (списує на населення) в тому числі для своїх підприємств, спекулює технічним газом тощо, та ще і показує збитки, щоб не платити податок на прибуток. Тож вам краще було б вибачитись перед Тетяною Чорновол, тому що по суті вона все правильно описала.
Василь Дарій _ 01.06.2019 11:16
IP: 35.235.226.---
Зібрав з ще платіжездатного споживача і перерахував у бюджет Нафтогаз у минулому році 136 млрд.? Збире на пару млрд. більше ще й з використання мереж – споживачу легше стане?
Задовбали писанини таких експертів в газопостачанні та ще й в ранзі депутатів. Краще товклися б з Пашинським та Вінником по оборонці – там менше професійності потрібно, – її хоча б можна прикрити секретністю.
Там ще на початку 2017 р. по аналогічним писулькам Генпрокуратура навіть кримінальну справу – пустишку відкрила (щоб від такого борцуна з Фірташом відчепитися)
. Який результат на сьогодні?
Василь Дарій _ 01.06.2019 11:10
IP: 35.235.226.---
Варто б не статі нікчемні писати, а сісти і розібратися в елементарному: що таке товар, а що – послуга, що таке природна монополія. Розподіл – це послуга, а якщо труба одна – то це природна монополія. Все що пов'язане з ціноутворенням регулюється НКРЕКП. В структурі тарифу (загальній ціні платіжки споживача) розподіл займає біля 7 %. Який дохід Фірташа від розподільних мереж – дура набита! Дохід Фірташа весь цей час надходив від балансування газу (товару) на вході в мережу і на його сумарному виході всім споживачам.
Ну включить Регулятор в витрати утримання мереж ще й доплату за використання державі. Їх що, Фірташ зі своїх прибутків буде платити? Це відповідно оплатить споживач, та ще й зі всіма накруткам в адміністрування такого платежу (НДС, послуги банків, всі усушки утруски від надходження збільшеного платежу за розподіл від споживача до перерахування у бюджет). Це ще частка податку на споживача, такий собі довісок до більш значної – це ціни на сам газ.
ребята знизу ви прикалуєтесь? проект в 2012 – зараз вже реальність, кто завищєні платіжки за газ нам прислав проект чи Фірташ?
Alvard Grabovskiy _ 01.06.2019 00:35
IP: 35.235.227.---
Тебе Танюша лечиться надо. Эта бумажка свидететелтствует о ПРОЕКТЕ... Где сказано о передаче? И дальше, подписано Хорошковским, причем тут Данилюк? И почему только он? Кроме него там еще 10 пешок.
Alvard Grabovskiy _ 01.06.2019 00:27
IP: 35.235.227.---
Где тут хоть слово про Фирташа?
Tatyana Supryaga _ 31.05.2019 18:32
IP: 35.235.227.---
До нинішнього стану, у тому числі і в енергетичній сфері, Україну довела влада, котра відходить. Влада, до котрої належить і пані Чорновіл.
Максим Чарушниковв _ 31.05.2019 15:52
IP: 35.235.227.---
Чооновол
Александр 1:
Тетяна Чорновол – гідний приклад служіння громадянина України українському народу.

На жаль, таких відчайдушно сміливих, патріотичних, відданих державним інтересам депутатів у ВР дуже мало, тому її боротьба за закон про спецьконфіскацію не мав підтримки ані у ВР, ані у де-яких антикорупціонерів (чи є вони такими?). А зараз читаю на ВВС ("Охота на коррупционеров в Лондоне"), що саме такий механізм спецконфіскації, який пропанувала пані Тетяна, почав застосовуватись і у Великої Британії. І ні ЄС, ні європейські правники не мають жодних питань щодо юридичних підстав для застосування такого закону.

Пані Тетяно, я вами пишаюсь. Хай щастить!
Нехай Порошенко обовязково візьме Чорновол у свою політичну силу ПЄС))
Александр 1 _ 31.05.2019 12:28
IP: 35.235.227.---
Тетяна Чорновол – гідний приклад служіння громадянина України українському народу.

На жаль, таких відчайдушно сміливих, патріотичних, відданих державним інтересам депутатів у ВР дуже мало, тому її боротьба за закон про спецьконфіскацію не мав підтримки ані у ВР, ані у де-яких антикорупціонерів (чи є вони такими?). А зараз читаю на ВВС ("Охота на коррупционеров в Лондоне"), що саме такий механізм спецконфіскації, який пропанувала пані Тетяна, почав застосовуватись і у Великої Британії. І ні ЄС, ні європейські правники не мають жодних питань щодо юридичних підстав для застосування такого закону.

Пані Тетяно, я вами пишаюсь. Хай щастить!
_ABM_ _ 31.05.2019 12:19
IP: 35.235.227.---
Віктор Совщак:
Зеленський... отримав посаду І повинен працювати Ось по праці і треба судити Можна і необхідно критикувати...Не спішіть...
Не спішимо, дивимося, спостерігаємо... Трубу віддали, "Ротердам+" вже сподобався, долар підростає, в планах закон про мову скасувати, з) (уйлом домовитися...
meua _ 30.05.2019 22:55
IP: 35.235.226.---
Пані Чорновіл, не робіть багато галасу даремно.
Наіщо цей піар? Краще розкажіть, як справи у Пашинського, якого ви обслуговуєте?
Ігор Бондар _ 30.05.2019 21:31
IP: 35.235.226.---
Пані Чорновол як завжди перекладає з хворої голови на здорову.
Віктор Совщак _ 30.05.2019 20:59
IP: 35.235.226.---
Зеленський не святий Можливо колись і канонізують але не сьогодні і не скоро Зеленському вже не потрібні вибор – він їх виграв, отримав посаду І повинен працювати Ось по праці і треба судити Можна і необхідно критикувати Але не дзижчати як муха Не спішіть – як було сказано у одному відомому фільмі
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter