Сергій Дацюк Філософ

ІЛЮЗІЯ СПОКОЮ

24 травня 2016, 11:09

Спокою захотіли, да?

В Україні більшість захотіла спокою

Спочатку правлячий клас захотів миру і українська громада зрештою терпить "мінську змову", бо стомилася від революції та війни і хоче спокою.

На окупованій території ОРДЛО люди хочуть спокою за будь-яку ціну – тобто хоч в Росії, хоч в Україні, і їм все одно хто переможе.

Деякі вчені-соціологи взагалі закликали – "дайте радянським людям спокійно дожити в СРСР".

В ході війни на Донбасі український правлячий клас тишком-нишком радикалів утилізував, маргіналізував чи легалізував, бо дуже хоче спокою.

Зрештою правлячий клас здійснив контрреволюційний переворот в Парламенті, а незаконно створений Уряд першим своїм першим завданням поставив макроекономічну стабілізацію.

Деякі експерти проголошують стабільність як правильну політику і радять навіть, як втримати стабілізацію в умовах наростаючої напруженості в суспільстві.

Сталий економічний розвиток як основна мета Плану пріоритетних кроків Уряду – невчасно, контраверсійно і нездійсненно – але так спокусливо.

Тим більше, що саме таким є завдання від олігархів – дайте нам стабільність, бо ми втрачаємо свої активи! Дерибан це святе, офшори ми замовчимо і офшорний скандал спустимо на гальмах, закордонні кредити освоїмо і покладемо в кишеню, на підвищених тарифах заробимо. Мир Донбасу, радикалів в тюрми, бидло – в стійло.

Сталий економічний розвиток в умовах війни та післяреволюційних реформ – нове слово в методології від українського Уряду. Гегель, Маркс, Щедровицький перевертаються в могилах, а Ґру Гарлем Брундтланд (творець концепту "сталого розвитку" в комісії ООН) весело регоче.

Спокій в Україні в найближчий час не є можливим, навіть якщо витратити на це всі гроші олігархів.

Метадинаміка країни Фронтиру

Україна метадинамічна країна і лишатиметься такою впродовж наступних багатьох років. Метадинамічність означає, що динамічність країни породжується не так її внутрішньою ситуацією, як ситуацією на один чи навіть на два системних рівнів вище.

Допоки світ не змінився, спокій на Фронтирі наступити не може в принципі. Ті, хто прагнуть спокою, прагнуть ілюзії.

Зміна світу означає, що Україна, будучи країною Фронтиру, знаходиться водночас під тиском фундаментальних змін світу та під тиском нерівномірності змін і різного сприйняття цих змін країнами обабіч Фронтиру.

Це означає, перш за все, зміну картини (конструкції) світу. 1. Нації-держави-території розпадаються. Виникає вибір – регіональна (олігархічна) автаркія чи мережі самодостатніх громад. 2. Виникнення нових джерел енергії і способів оптимального добування зі старих джерел енергії породжує нові можливості соціально-політичної мобільності, яких раніше не існувало. 3. Нова топологія світу, нові відстані, новий час – все це змінює наші уявлення про інфраструктуру (вона стає глобальною) і це змінює саме уявлення про простір та час. 4. Виникнення нового мислення, нових людей і принципових інновацій на маргінесі (в Богом забутих місцях – таких, як Україна).

По-друге, це означає зміну геополітичної структури Євразії. 1. Хронополітичний розрив між прокрастинацією Європи, архаїзацією Росії та реформацією ісламського світу, по відношенню до яких Україна є геополітичним посередником та місцем зустрічі цивілізаційних трендів, не маючи змоги на власну цивілізаційну ініціативу. 2. Зіткнення геополітичної експансії Росії та Китаю. Казахстан сьогодні це чудовий приклад: надмірна експлуатація казахів з боку китайських власників підприємств в Казахстані, претензії китайців на привласнення казахської землі – все це призвело до серйозного конфлікту, де інтереси Росії та Китаю перетинаються безпосередньо. 3. Зміна європейського лідера – на місце Німеччини та Франції приходить Польща, при цьому обидва нинішніх лідера спалюють себе в очах України та світу в ході нинішньої "мінської змови".

По-третє, це похорони індустріальних анклавів. Подивіться на занепад Детройту – без всілякої війни і масових жертв індустріальний центр повільно, але неухильно, переводять в постіндустріальний світ. Донбас це такий самий індустріальний анклав, який мав пережити свій занепад. Але Україна дозволила прийти до влади "донецьким", які по суті змусили всю країну працювати на Донбас – олігархічно-кримінальна система на чолі з колишнім Кривавим Президентом дбала про регіон за залишковим принципом, але в сухому залишку: замість болючого, але необхідного реформування Донбасу вся Україна платила за продовження його архаїчного існування. Зараз на Донбасі іде війна СРСР і України, індустріального світу з постіндустріальним, Росії з Заходом.

По-четверте, це виникнення соціальних інновацій поза державами – в корпораціях та на рівні індивідуальних ініціатив, які отримали можливість мережевого просування. "Диванна сотня" не є ані диванною, ані сотнею. Зазвичай "диванна сотня" більше мобільна, ніж будь-які інші представники індустріального світу. І це визначення настільки їх не зачіпає, що вони навіть на вважають за необхідне це пояснювати. Тобто, хочете знати, куди далі піде світ, слідкуйте за корпораціями та індивідами через соціальні мережі.

Не буде спокою в Україні, оскільки Фронтир тільки-но проснувся в невгамовному світі. І немає жодних причин в найближчі роки вгамувати світ.

Символічна метадинаміка в Україні

Метадинаміка України не може бути пояснена винятково в раціональних уявленнях. Перш за все, тут потрібно пояснювати метадинаміку воюючого Донбасу.

Донбас це індустріальний рай часів СРСР. Чому Україна не змогла провести постіндустріальну санацію цього індустріального анклаву? Чому Україна дозволила обкрадати "донецькими" всю країну, щоб продовжувати індустріальну агонію Донбасу? Чому з Донецьком не вийшло так, як з Детройтом?

Я над цим думав довго і багато разів. У мене є гіпотеза, але вона страшна. Звичайно це не науковий дискурс. Але символічні речі дуже дієві в політиці.

Донбас це край, на якому лежить національно-родове прокляття України. Штучне переселення росіян та білорусів на землі Донбасу після голодомору 1932-1933 змінило етнічний склад регіону. На символічному рівні – росіян засиляли в будинки заморених голодом українців. Українці це пам'ятають і росіяни це пам'ятають. Ось звідси ця генетична ненависть у нинішніх нащадків один до одного. Донецькі росіяни несуть на собі посмертне прокляття заморених голодом українців.

Точно так само, як росіян заселяли в будинки депортованих та знищених татар в Криму.

Історична пам'ять (індустріальна героїка Донбасу та військова героїка Криму) протистоїть мерзотності вчинків великоросів по освоєнню території Криму та Донбасу.

Пам'ять предків породжує до російськомовних сепаратистів Донбасу та Криму недовіру українців. Підсвідоме відчуття свого злочину проти предків породжує немотивовану агресію російськомовних жителів Донбасу та Криму. Тобто, перш за все, на Донбасі та в Криму іде символічна війна.

Ця символічна війна це війна СРСР з післярадянським світом. За великим рахунком – ось чому не можна залишити радянських людей в спокої і дати їм дожити спокійно, як це радить Ірина Бекешкіна. Радянських людей 25 років ніхто не чіпав, допоки вони не взяли на Донбасі зброю і не почали воювати за підтримувану Росією ностальгію по СРСР, допоки вони знову не почали воювати проти татар в Криму.

Саме тому символічна війна проти СРСР настільки важлива. Не Україна актуалізувала цю війну. Цю війну розпочала, активізувала і зробила жорстокою саме Росія.

Не буде спокою в Україні, допоки ми не виграємо війну історичної пам'яті та війну символів.

Концептуальна метадинаміка в Україні: номади та транквіли

Номади – (в дельозівському сенсі) нові люди нового світу, які уникають жорстких структур, детермінізму та бінарних опозицій, протиставляють себе решті суспільства і створюють власний дискурс, свої символи та ритуали. Ці здебільшого анархістські племена нагадують древніх кочівників і кидають виклик державі та старій цивілізації.

Можна розрізняти постмодерністських та конструктивістських номад, бо останні вже концептуально протиставилися постмодернізму через теоретично розроблені концепти віртуальності, трансгуманізму, мережі, всесвітнього громадянства і цілого ряду конструктивістських дисциплін (лімітологія, структуралістика, транзитологія, версологія, цивілізаційна антропологія, психоконструювання і т.п.).

Номади це концептуальні інноватори, які діють на принципово іншому полі бою, з іншою зброєю, з намірами принципово іншої (нетериторіальної) топологічної експансії.

Транквіли – буквально спокійні чи осідлі (в древньому протиставленні осідлих та кочових племен), але в фундаментальному значенні ті, хто виступає за збереження світу, стабільності, спокою та миру в розумінні тих структур та інститутів, які все це гарантують (держава, нація, релігія, ринок).

В цьому сенсі "радикалізм" та "помірність" це лише спрощенні уявлення політичної активності, якими можна оперувати в популярних викладах будь-яких соціальних рухів.

Ціннісні зміни можуть бути зрозумілі лише концептуальним чином. І в цьому сенсі серед номад та транквілів є радикали і помірні.

Найцікавіше в цьому концепті, що номади зовсім не є агресивними щодо транквілів. Просто номади продукують такі еволюційні зміни, які в своїй процесуальності породжують активний опір транквілів.

Саме нерівномірність сприйняття транквілами підходів та концептів номад породжує соціальну турбулентність. Опір транквілів і їх фундаментальне бажання спокою породжує революції та війни. Ці війни власне ідуть між різними транквілами.

Спокій веде до війни транквілів. В той час, як номади будують новий світ.

..................

Отже більшість українців захотіли спокою?

Не буде вам спокою!

powered by lun.ua
Коментарі — 340
lohik _ 29.05.2016 20:37
IP: 94.178.245.---
Росія явно задирається на провокацію, щодня регулярно вбиваючи наших військових, ...Що Україна втратила терпіння та зірвалась на силову зачистку окупованих територій?...Тоді паРаша буде мати оправдання за подальше введення своїх військ в Україну?...Що робити?...
lohik _ 29.05.2016 20:30
IP: 94.178.245.---
Який може бути спокій, коли на Сході в умовах "мінського перемир*я" щодня гине 5-7 наших молодих синів – українських військовослужбовців...Хіба оправдана і чим вмотивована така страшна ціна, яку платять українські сім*ї?
Tochka _ 27.05.2016 19:45
IP: 46.118.249.---
Эмиль Боев Вижу, националистам не надоедает сказочка про "завоз москалей". А правда такова: в состав той же Харьковской губернии в32-33 входили Белгородская, части Курской и Воронежской, поэтому из 2.7 млн русских было 1. 4 млн. Всего завезено за эти годы согласно данным Харьковского исторического музея 48 тысяч человек...То есть – около 3 % русского населения, которое там уже жило, или менее 2% от всего населения...

Как думаете, этот прирост кто-либо вообще заметил?! А упорно проподносится, как национально-демографическая катастрофа...
Эмиль Боев _ 27.05.2016 19:24
IP: 130.211.86.---
"Донбас це край, на якому лежить національно-родове прокляття України. Штучне переселення росіян та білорусів на землі Донбасу після голодомору 1932-1933 змінило етнічний склад регіону. На символічному рівні – росіян засиляли в будинки заморених голодом українців. Українці це пам'ятають і росіяни це пам'ятають. Ось звідси ця генетична ненависть у нинішніх нащадків один до одного. Донецькі росіяни несуть на собі посмертне прокляття заморених голодом українців." С.Дацюк
Вот оно что! А я-то думал, что причиной конфликта был вооруженный переворот, предшествовавшее ему нагнетание конфликта между востоком/западом и военная поддержка со стороны России... А оно проще гораздо: генетическая ненависть! Сам мог бы догодаться. Стыдно.
Эмиль Боев _ 27.05.2016 19:22
IP: 146.148.115.---
"Зміна конструкції світу характеризується виникнення нового мислення, нових людей і принципових інновацій на маргінесі (в Богом забутих місцях – таких, як Україна)." С.Дацюк
Ждём открытий в сфере термоядерного синтеза из Жмеринки!
Tochka _ 27.05.2016 18:02
IP: 46.118.249.---
_yurkiv А хто розпочав Другу Світову, адєржімий міравой ревалюциєй? +++

Роз"яснюю: 01.09.39 Гітлер напав на Польщу. 3.09.39 йому оголосили війну союзники Польщі – Англія та Франція, за тиждень – ще декілька держав – Канада, Індія, ПАР та ін, тобто ВІЙНА СТАЛА СВІТОВОЮ.
А тільки 17.09.39 Червона Армія перейшла кордон Польщі. Але – ані САМА ПОЛЬЩА, ані жоден її СОЮЗНИК, тобто – ЖОДНА ДЕРЖАВА не оголосили війну СРСР... Тобто ніякого відношення до Світової війни СРСР не мав – аж до 22.06.41 року. ОТАК!

Додам: головна діюча особа усіх тодішніх подій – Черчіль, який як ніхто ненавидив комунізм, навіть в часи Холодної війни НЕ ЗВИНУВАЧУВАВ СРСР в розв"язуванні Другої Світової...

Бо на відміну від наци-пропагандистів та їхньої жертви – Юрківа, він був честною та порядною людиною.
Mike_Kharkov _ 27.05.2016 13:39
IP: 188.163.83.---
LYCIV_OLGA:
...Раджу ознайомитись: "Виктор Небоженко: После Майдана произошла одна нехорошая вещь – Запад и Россия поделили Украину" (Хвиля нет))...
Ознайомився – популіст ваш Небоженко.
"Потому что украинец – это земля и воля..." – це є популізм + печерність, десь на рівні "націоналізм – це любов"
Не совався б він "у народ", займався б собі соціологією.
LYCIV_OLGA _ 27.05.2016 10:12
IP: 109.251.42.---
(закінчення)
...Очевидно, є ще і закрита частина таких докладів, ключову тезу з яких (Прим. можливо), Сергій Дацюк загадковим для мене чином "порахував" вже у іншому ідеальному тексті "Третя Революційна Ситуація": "Тобто ЗАХІДНІ ЕЛІТИ АПЕЛЮЮТЬ САМЕ ДО УКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДИ: ЗМІНІТЬ СВІЙ ПРАВЛЯЧИЙ КЛАС У ТОЙ ЧИ ІНШИЙ СПОСІБ.""
Ну, а якщо хтось цього не чує (не розуміє), то "хто їм (всім нам) лікар"???... Не забуваємо – "...природа так устроена, что она не может поддерживать целые социальные системы неудачников. Поэтому народы-неудачники исчезают... перед Украиной есть два выбора – или измениться, или исчезнуть..." (с) І як би це жорстоко не звучало – якщо не знайдемо в собі сили/засоби змінитися, то "туди нам і дорога" або "так нам і треба"!...
LYCIV_OLGA _ 27.05.2016 10:10
IP: 109.251.42.---
(продовження)
або ознайомитися на "Хвиля нет" з: 21.04.16. Вадим Еремейчук, группа "Прогрессивный капитализм" "Відкрите обговорення плану деолігархізації України. Цілі та правила"; 01.05.16. Вадим Еремейчук "Realpolitik. Ресурсный анализ гражданской политики в Украине; 02.05.16. Роговик Олексій "Громадський консенсус має породити громадську альтернативу"; 03.05.16. Игорь Тышкевич "Почему маска гражданского общества в Украине ведёт в никуда"; 09.05.16. Вадим Еремейчук, группа "Прогрессивный капитализм" "Олигархический консенсус против народа Украины"; 15.05.16. Вадим Еремейчук "Перспективи громадянського консенсусу в Україні"
Наведу цитату з "Перспективи громадянського консенсусу в Україні" Вадима Еремейчуа: "Один із найвідоміших західних аналітичних центрів світу із штаб-квартирою у Вашингтоні підготував новий доклад "Втрачене Майбутнє", де чорним по білому написаний план фактичної деолігархізації та розвитку ключових державних інституцій...
(див.закінчення)
LYCIV_OLGA _ 27.05.2016 10:03
IP: 109.251.42.---
(продовження)
Бо видозмінитися сама по собі ця влада не здатна (!!!) принципово, тож – сама (добровільно) вона ніколи не "піде" (!!!) і нікуди не дінеться, тож і – ні виборами, ні економічною конкуренцію, ні дискусіями в ЗМІ – цю нинішню владу миздобулів (олігархії) – ніколи і нізащо – не перемогти!!!
Тобто – подобається це комусь чи ні, але нам не уникнути (!!!) "зміни системи", тобто шляху радикальних/революційних дій! А наскільки ці наші радикальні/революційні дії будуть (якщо, тільки, вони відбудуться) мирними-"оксамитовими", чи насильницькими-"кровавими" – залежіть тільки від наших спільних (!) зусиль (!) кожного з нас (!) А "десь" відсидітися (в якійсь "хатинці з краю") – цього разу – нікому не вдасться, навіть не сподівайтеся!

Всі бажаючи мають можливість ("на людей поглядеть и себя показать") долучитися до дискусії з даних питань (зрозуміти/знайти "своє місце" у сучасних процесах) у Facebook-групі "Прогрессивный капитализм",
(див.продовження)
LYCIV_OLGA _ 27.05.2016 10:00
IP: 109.251.42.---
Звісно, що не буде всім нам ніякого "спокою"! "Навіть якщо витратити на це всі гроші олігархів"...
А все тому, що зараз ми маємо Президента-олігарха (з замашками – "рєшали"), якесь збіговисько – старанно імітуюче парламент, і Уряд – працюючий не на країну, а на декількох олігархів!
(Раджу ознайомитись: "Виктор Небоженко: После Майдана произошла одна нехорошая вещь – Запад и Россия поделили Украину" (Хвиля нет))
При всьому тому – подавляюча більшість з представників всіх гілок влади – і є головними "бандитами" – ватажками (ставлениками, або холуямі) олігархічної мафії, яка нині окупує Україну, та править свій "антиконституційний/антинародний шабаш". Ця "багатоголова гідра" – владна мафія/банда/ОЗУ (у мантіях, в погонах, у владних кабінетах) – ще насмокчеться крові з усіх нас! І не тільки в переносному сенсі, але й у прямому, бо попереду на нас чекають – або смуга нещадних репресій, нагадуючих більшовицькі, або смуга внутрішньої війни.
(див.продовження)
Tochka _ 26.05.2016 23:16
IP: 46.118.249.---
_yurkiv_:
Tochka:
А ВОНО ТУТ ПАТЯКАЄ ПРО 50 (ПЯТЬДЕСЯТ) МІЛІОНІВ ЗНИЩЕНИХ!!! Навіть якщо додати 9 млн що загинули від голоду – БРЕХЛИВІСТЬ ПІКСЕЛЯ ОЧЕВИДНА...
+++++++++++++++++++++++++++++++++
55 000 000 своїх граждан знищили совєти з 1917 по 1947 рік: 15 000 000 – в гражданку, 35 000 000 – вов, 5 000 000 – поміж войнами.
У Вас в очах не темніє від нулів, імпєрієабразаватель?
Айн момент! В гражданскую зныщували не только советы' но и белые и петлюровцы и махновцы и
одиннадцать оккупантов... Что же вы все на одних-то валите?

Ну а валить на советы 27 млн (а не 35!) Потерь в ВОВ – это просто верх наци цинизма, который без мата и не охарактеризуешь...
Я был о Вас лучшего мнения...
Tochka _ 26.05.2016 20:02
IP: 46.118.249.---
Щось дискусія плавно перейшла на "Одеський Привоз"... Спілкування за принципом "сам дурак" – без аргументів мені не цікава. ТО – ДО ПІКСЕЛЯ. НАСНАГИ! ++000000
Tochka _ 26.05.2016 19:44
IP: 46.118.249.---
-vts-m-:
Tochka:
-vts-m-:

]Точка, стесняюсь спросіть: а прічем тут націоналізм до медіціни?
При тому, що націоналізм – це ДІАГНОЗ.
Націоналізм, сєр- ето ідеологія...
П.С. Еслі ви не хотіте путацца под ногамі у немного мисящіх людей – тщательнее готовтеся к показательним виступленіям. Всьо. Точка.
"НЕМНОГО МЫСЛЯЩИХ" среди националистов не бывает. О чем свидетельствуют результаты их бурной деятельности – от Югославии до Киргизии, от Чечни до Руанды. Да и сравнение Украины-2012 с Украиной 2016 дает вполне достойное представление об этих "мыслителях"...
-vts-m- _ 26.05.2016 19:22
IP: 146.148.114.---
Tochka:
-vts-m-:

]Точка, стесняюсь спросіть: а прічем тут націоналізм до медіціни?
При тому, що націоналізм – це ДІАГНОЗ.
Націоналізм, сєр- ето ідеологія...
П.С. Еслі ви не хотіте путацца под ногамі у немного мисящіх людей – тщательнее готовтеся к показательним виступленіям. Всьо. Точка.
Tochka _ 26.05.2016 15:16
IP: 130.211.110.---
-vts-m-:

]Точка, стесняюсь спросіть: а прічем тут націоналізм до медіціни?
При тому, що націоналізм – це ДІАГНОЗ.
grom2468 _ 26.05.2016 14:37
IP: 146.148.126.---
В цей день 2014 року почалися бої за Донецький аеропорт, героїчна оборона якого "кіборгами" тривала 242 дні! Слава Героям!
-vts-m- _ 26.05.2016 11:17
IP: 130.211.86.---
Кирилл Корженко:
В Донецке, никогда не был. А с ублюдками, кто и собственного имени не имеет, вроде хром, крен, пиксель, очень часто встречался. Всякой падали много шляется, безыменной.
Ну дорогой,
по такой логіке – любой, кто виступает в голубом свете – голубой...
П.С. Іспользованіе ніков для діскуссій не протіворечіт ні педакціонной політіке, ні Хартіі о правах человека...
-vts-m- _ 26.05.2016 11:12
IP: 130.211.110.---
Tochka:
Хвора, безнадійно хвора людина...Бо НАЦІОНАЛІЗМ – ЦЕ РІЗНОВИД НЕЙРОСИФІЛІСА: ДУЖЕ ЗАРАЗНИЙ, ВКРАЙ ПОГАНО ЛІКУЄТЬСЯ ТА ДУЖЕ ШВИДКО РУЙНУЄ ПСИХИКУ...
Точка, стесняюсь спросіть: а прічем тут націоналізм до медіціни?
Tochka _ 26.05.2016 10:05
IP: 46.118.249.---
Піксель сам чи за дорученням редакції взяв на себе роль "блюстителя нравів" на УП.
А ЧИ МАЄ ВІН НА ЦЕ МОРАЛЬНЕ ПРАВО?
Щодо його нахабної постійної брехні – приклад див. нижче. А зараз щодо його толерантністі. ТІЛЬКИ З ЦІЄЇ СТОРІНКИ:
"...Дєдушка-краснопогонніК... А шмон коли почвнеш?...Комуняко, харош триндіти...огризається, потвора!..."

І ВІН ЩЕ МАЄ НАХАБСТВО ЗВИНУВАЧУВАТИ В ХАМСТВІ ІНШИХ...

Хвора, безнадійно хвора людина...Бо НАЦІОНАЛІЗМ – ЦЕ РІЗНОВИД НЕЙРОСИФІЛІСА: ДУЖЕ ЗАРАЗНИЙ, ВКРАЙ ПОГАНО ЛІКУЄТЬСЯ ТА ДУЖЕ ШВИДКО РУЙНУЄ ПСИХИКУ...
Tochka _ 26.05.2016 09:59
IP: 46.118.249.---
Pixel _ 2ОТЖЕ, ЗА ЙУТОМ:

- НЕ ІСНУВАЛО НІЯКОЇ "СЕКРЕТНОЇ ПАПКИ "БАРБАРОССА", БО ЇЇ НІХТО ПІСЛЯ 41-ГО НЕ БАЧИВ;
-НЕ ІСНУВАЛО ЗНИЩЕННЯ 50 МЛН. ГРОМАДЯН СРСР В МИРНИЙ ЧАС РАДЯНСЬКОЮ ВЛАДОЮ, БО НІДЕ НЕМАЄ ДОКУМЕНТА З РЕЗОЛЮЦІЄЮ СТАЛІНА "Унэчтожить 50 млн. врагов народа".

А отже, за Йутом,не було ані нападу Германії на СРСР, ані кількох десятиліть ГУЛАГу.

ВЗІРЕЦЬ НАХАБСТВА. Бо 1. Про "Барбароссу" було відомо ще й до 22.06.41, потім – від його розробників, Гальдера зокрема...
2. Всего в 1918-1953 гг., по данным анализа статистики областных управлений КГБ СССР, проведённого "Мемориалом в 1988 г., органами ВЧК-ГПУ-ОГПУ-НКВД-НКГБ-МГБ были арестованы 4 308 487 человек, из них"835 194 расстреляны."
А ВОНО ТУТ ПАТЯКАЄ ПРО 50 (ПЯТЬДЕСЯТ) МІЛІОНІВ ЗНИЩЕНИХ!!! Навіть якщо додати 9 млн що загинули від голоду – БРЕХЛИВІСТЬ ПІКСЕЛЯ ОЧЕВИДНА...
До того ж всього в СРСР -39 жили 181 млн. Двоє знищили третього???
ХВОРА, БЕЗНАДІЙНО ХВОРА ЛЮДИНА...
Tochka _ 26.05.2016 09:15
IP: 46.118.249.---
И правда, что шизофрения в жару обостряется! Пиксель – отличная тому иллюстрация... Видно. ''Информационная война'' в днепровском психдиспансере достигла апогея, поэтому держать его нужно на этаже не выше второго – а то выпрыгнет в окно, как министр обороны США Форрестол, крича, что Путин пришёл...
Pixel _ 26.05.2016 01:11
IP: 109.87.178.---
Кирилл Корженко:
kren:
Кирилл Корженко:
grom2468:
ПТЛЕР помиловал Савченко, а 140 миллионам россиян ещё сидеть и сидеть!
Савченко, могла бы стать украинской Жанной дАрк. Но после Стуса, им всем чего-то не хватает. Не достает чего-то.
...а Вам шо до того? ваш вертухай знову відкрив таку бажану всьому-руському міру-казарму-зону,там
у вас свій дух,то й-дишітє на всє груді-...чого вам тут треба?
Всё это не настоящее. Бутафорное. Стус, Шаламов, были настоящими.
Вам, диванной сотне, многого не дано понять. Вы для них, не опасность. Вы для них, ряженые. Стуса не отпустили. Стуса сгноили.
- – - -
Нє, ну який поціновувач! Дєдушка-краснопогоннік, та ти, мабуть, його охороняв? І тепер по звичці розповідаєш, кому і як тут дихати! А шмон коли почвнеш?
Pixel _ 26.05.2016 01:07
IP: 109.87.178.---
Кирилл Корженко:
Pixel:
Хочешь знакомство завести:)) Не, не хочу. Я одиночка, Пиксель.
- – - – -
Комуняко, харош триндіти. Краще зізнайся, де у банці до лутшіх времьон партбілєт КПРС прикопав? Чий патрет перед сном цілуєш? Брєжнєва? Лєніна? Шо, невже Сталіна?

Всі чули: Кирилл Корженко кожнорго вечора цілує вирізаний з Радянскької енциклопедії портрет Сталіна!
А ще й огризається, потвора! Ще Стуса сюди приплів!
Кирилл Корженко _ 25.05.2016 23:54
IP: 46.200.57.---
grom2468:
Кирилл Корженко:
kren:
Кирилл Корженко:
grom2468:
ПТЛЕР помиловал Савченко, а 140 миллионам россиян ещё сидеть и сидеть!
Савченко, могла бы стать украинской Жанной дАрк. Но после Стуса, им всем чего-то не хватает. Не достает чего-то.
...а Вам шо до того? ваш вертухай знову відкрив таку бажану всьому-руському міру-казарму-зону,там
у вас свій дух,то й-дишітє на всє груді-...чого вам тут треба?
Всё это не настоящее. Бутафорное. Стус, Шаламов, были настоящими.
Вам, диванной сотне, многого не дано понять. Вы для них, не опасность. Вы для них, ряженые. Стуса не отпустили. Стуса сгноили.
Да и такие козломордые у"бки как ты сбивали мемориальную доску Стуса в Донецке!
В Донецке, никогда не был. А с ублюдками, кто и собственного имени не имеет, вроде хром, крен, пиксель, очень часто встречался. Всякой падали много шляется, безыменной.
ONLINE
Порошенко2 Свобода слова568 Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter